göğüs pompaları ve süt sağma

Başlatan tubi79, 03 Mart , 2007, 22:20:45

« önceki - sonraki »

✿sweet_sweet✿

18 Ağustos , 2010, 20:11:35 #30 Son düzenlenme: 18 Ağustos , 2010, 20:13:48 ♥★кυяαвιуєм♥★
ben dogdugundan buyana ssutumu cekip veriyorum sevilcim.. cok nadir emziriyorum..sutu sagip vermek bana daha iyi oluyorr habire acip emzirmek bana gore degil..  :D :D sadece anne bebek arasindaki bag olarak emzirmek iyi.. bende ara ara emziriyorum ama herzaman ilk tercihim sagmak.. ben evde fazla durmadigimdan disari ciktigimda cok kolaylik oluyor

bazi bebeklerhem biberon alir hem sut emerr kimiside birini tercih eder.. egerki sen emziriyorsan biberon verirsen emmeyi birakabilirr

dirim

kızlar sizin kullandığınız medelanın elektrikli ve pillisi mi? yoksa swing modeli mi?
birde swing modeli varmış,oda iyi gibi ama çok pahalı
o yüzden bende elektrikli ve pillisini aldım.
elektrikli ve pilli göğsü çok acıtmıyor mu?

haydibebeğim

ben kullanıoum çok da memnunum medelanın elektrikli ve pillisinden,sütüm bu makina sayesinde arttı.2 ay bununla sağıp verdim sütümü. :icon_thumright:

dirim

Alıntı yapılan: haydibebeğim - 22 Aralık , 2010, 15:27:28
ben kullanıoum çok da memnunum medelanın elektrikli ve pillisinden,sütüm bu makina sayesinde arttı.2 ay bununla sağıp verdim sütümü. :icon_thumright:
:flowers:
canım memnun kalanları duymak güzel  :icon_thumright:
bende aldım şimdiden
birde okadar gürültülü çalışıyor ki çok acıtıcak gibi  ::)

❤ հმzεlἶო ❤

benimki medela swing ayni anda pillede calisabiliyor
cok memnunum
300$a aldim ama orda ne kadar bilemiyorum
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

haydibebeğim

merak etme hiç acıtmıyor makina sağarken,emin ol bebiş emerken daha çok acıtıyor :)

dirim

çiğdemcim swing modeli yeni çıkmış sanırım
daha kuvvetli çekiyor dedi satıcı
memnun kalanları duyunca biz elektrikli pillisini aldık
oda çok sesli çalışıyor

❤ հმzεlἶო ❤

emin diilim dirimcim  ???
acil durumda aldigim icin pek arastirmadim  :k06:
hastaneden geldigim gece cok gerek olduda :ehi:

SiRiNe

Yeni anne olanlar size tavsiyede bulunmak istiyorum , tabiki hic bir doyurma yöntemi kötu degildir, herkez rahat oldugu sekilde ve bebeginin istedigi sekilde uygular bunu ama.

Bebek pramature, veya emmek istemeyen biberona alisan bir bebek degilse, en uygunu dogal yoldan emzirmektir, bebek ile anne baglari emzirerek kuvvetlenir

annenin kokusuna guvenine muhtactir. Vede emerken annenin salgiladigi hormonlar sutun artmasina sebeb olur,

pompalar bebegin emme gucu kadar guclu degildir, tabiki disari cikarken disarda emzirmek istemeyenler icin guzel bir altarnatif

Emen bir bebegin emme gucu ve yutkunma yetenegi emerek gelisir, biberon ve emzik bunu etkileyebilir

emzik bebek dogduktan 2 hafta sonra verilmesi daha uygun, eger mumkunse.

❤ հმzεlἶო ❤

duygucum dogru soyluyorsun
emzigi benim kiz zaten hic almiyor ama
pompayida kalan sutumu bosaltmaya kullaniyorum
onlari buzluga koyup sutum olmadiginda veriyorum

SiRiNe

benim sumeyyede emzik almadi hic cigdemcim, bende zorlamak istemedim ama parmagini emiyor

emzik zararli degil tabimi ama, doktorum bana ilk dogdugunda rumeysa icin ilk 2 hafta bekle demisti

pompayi bende kullandim sumeyyemde kolik oldugu icin, ilk gelen hizli sutu cok az sagardim sonra emzirirdim

duygusu

kızlar bende madelanın elektrıklı pompasını kullanıyorum kullanımı cok rahat benım bebegım emmıyo emse kullanmam benım ıcın cok zor oluyo gece 2 saatte bır kalkıp sut sagıyorum bazen yeterlı mıktarda cıkmıyo doktorumda bebegı 4 saat ac bırakmamı emzırmemı önerdı bebegım acıkınca ne aglıyo nede emıyo bıberondan ıcıyo

SiRiNe

hazel bir aylik olmuss yeni ayiniz hayirli olsun cigdemcim  :occasion5: :occasion5:

nice guzel aylar seneler görmeniz dilegiyle

❤ հმzεlἶო ❤

cok tesekkurler duygucum  :flowers: amin  :amin:
kizim minnosum buyuyor masallah  :love7:
4,800 gr olmus  :nazar:  :hello2:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ❤✿ƈἶցძεო & հმzεl✿❤ - 25 Aralık , 2010, 14:48:46
cok tesekkurler duygucum  :flowers: amin  :amin:
kizim minnosum buyuyor masallah  :love7:
4,800 gr olmus  :nazar:  :hello2:

masaallahhh  :aferin: