play school yürüme arabasi alan var mi arkadaslar ?

Başlatan selmay, 15 Nisan , 2011, 23:28:56

« önceki - sonraki »

selmay

cocuklairniz icin yararli oldu mu?  iki cesit var digeride hello kitty arabasi amma digeri sadece araba karar veremiyorum hangisini almaliyim!!!!

βαlκιz

kullananlar memnun canım güzel birşey  :icon_thumright: al bence
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AککORTįє

BEN ALMADIM AMA DEDİĞİ  GİBİ KULLLANANLAR MEMNUN

ÖYLEDE BÖYLEDE YÜRÜYORLAR  :k06:

βαlκιz

bizimkilerin yürüme arkadası yürüteç olmuştu :ehi: bir iki tekerini sökünce yavaş gidiyordu süper olmuştu :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Lă_Tăhzen!

HATIRLADIGIM KADARIYLA GÖZDEDE VARDI RÜZGARIN ANNESİNDE  ;D  ONA SOR CNM

βαlκιz

evet rüzgar beyin var eymenin var
ikizlerin var duygunun öyle hatırlıyorum

selmay

himm oke  saolun kizlar ,soracayagim onlara bakalim nasil miss 

мiŁenα.

Ben aldım oğluşuma.Çok seviyor arabasını.

Hem yürümesine yardımcı hemde oyun olarak seviyor.

9ay -36 ay arası kullanımı.

Ben al derim  :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

ırmak184

bize ayse teyzemiz hediye etmişti  :D benim kızımda cok sevdi ve yürümesine yardımcı oldu tavsiye ederim..

Balböceği

Bizimde var bi arkadas hediye aldi  :k06:

ama oglum yuruyene kadar kis gelir  :ehi:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Tatlım Rüz de de var herkesin bildiğin üzre :ehi: Ama benim paşam anca arabasını itip kakıyor kendini zahmet edip kaldırmıyor yarayana yarıyor benimki anormal :ehi:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 11 Mayıs , 2011, 23:42:09
Tatlım Rüz de de var herkesin bildiğin üzre :ehi: Ama benim paşam anca arabasını itip kakıyor kendini zahmet edip kaldırmıyor yarayana yarıyor benimki anormal :ehi:

Allah canını almasın kız  :ehi: :ehi: :ehi:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

asuman1981

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: βαlκιz - 16 Nisan , 2011, 00:26:56
bizimkilerin yürüme arkadası yürüteç olmuştu :ehi: bir iki tekerini sökünce yavaş gidiyordu süper olmuştu :toothy10:

inanmıyorum sana ya.sökmek kimin aklına gelir  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...