BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 03 Mart , 2007, 19:07:24

« önceki - sonraki »

Tebessüm :)

vallaa kızlar o görgüsüzlüker az bile meleklerimize. ben de doğduğu gün ve gece hayranlıktan,yağızımı seyretmekten ve ay nefesi kesilir mi diye korkudan, eve geldikten sonra da sabahlara kadar ağlamasından epey bi zaman uyuyamamıştım, ay diyorum sonra keşke hst. de uyusaydım enayilik etmişim :k06:

Almiş'inAnniş'i

ღ°cerenay.♥.

hastanede , ertesi gün bebeğinizin hediyeleri diye bir poşet getirdiler, içinden dergilerde çıktı .
ben o ana kadar bebeğimin nekadar güzel , ne muhteşem bir varlık olduğunu düşünüyorum tabi...
bir sayfa açtım "muhtemelen bebeğinizin dünyanın en güzel varlığı olduğunu düşünüyorsunuz tüm anneler gibi..." diye bir yazı.
öyle sarhoş olmuşum ki  bir anda soğuk duş etkisi yaptı bende, güldüm kendi halime... :k06:

ღ°cerenay.♥.

ay habire aklıma bişeyler geliyo...

bebeğime sivrisinek gelir diyede uyuyamıyordum :k06:,malum burada sivrisinek çok,sıcak yer.bir gece gözümü bir açtım , yanağına konmuş koca bir sivri, nasıl sıçradım yerimden , öldürdüm tabi hemen :D

acaba şimdi ikincide nasıl olcam , biraz daha sakin olmayı ve biraz daha az görgüsüz  başarabilecekmiyim? :D

adalet

kislar Allah iyliginizi versin eh enne olmak kolay deyil
aslihan sanirim biz biraz daha sakin olcaz ikincisi ilk bambaska gerci hepsinin yeri ayri
ama siz siz olun fazla ostune dusmeyin aliskanlik oluyor ben hergece yorganina bakardim agzina girmesin diye helde yine kalkip ayni seyleri yapiyorum her geca yorganina bakiyorum benimkide tam gorgusuzluk

kislar cumali iki yasinda kaynanam gi bizdeydiler aksam saat 11 de evine gitcekler cumali bende onlarla gitcem diye sende gel diye benimde carsida isim var saabah erkende gitmemem lazim yok dedim bu aglamaya basladi kaynanamda tornum gelsin dedi oda tamam dedi ben yok dedim cok yalvardi sabah erken amcam beni getirir diye neyse giti gece bana telefon actilar anne benim uykum gelmiyor nasil agliyor ben bir tarafta o diyer tarafta anne ben korkiyorum ay baktim diyer tarafta kaynanamin seside geliyor oda agliyor cumali aglayinca oda dayanmamis kaynanam aglayinca cumali uzulmus sen aglama babaane bende aglamicam bera ber yatak ben yatagimda oturmusum eveleri uzak gidemiyorumda gecenin yarisi baktim kaynanam tel acti cumali yati diye o bir nefes aldim sonra bende yatim ondan sonra onune gelene benle annem telefonda agladik diye herkesin diline dusurdu ;D

bana cok gulmeyin yasimda kucuktu ne yapcagimi bilmiyordum hata bazen oyle komik durumlara dusuyordumki sormayin ama artik tercubeliyiz artik panik filan yok

Almiş'inAnniş'i

14 Mart , 2007, 12:31:57 #96 Son düzenlenme: 14 Mart , 2007, 12:56:46 safakrazi
bende artık kızımla anılarımdan bahsetmek istiyoruuuuuummmmmmmmmmmmmmm

adalet

az kaldi razi ne anilar olcak hic unutmiyacan guzel anilar olcak sende artik yazarsin almira hanim bunu yapti soyle dedi cumalini papucunu dama atariz ben soylemiyorum kendisi soyliyor benim hamile oldugumu duyunca babaanesine dedi benim papucum dama atildi diye :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

adalet

vallah razi herkes tellefonda msn de cok sevindiler ilgi biraz azalinca hemen kendisini beli eti kaynanam gozun aydin cumali kardesin geliyor oda evet papucum dama atildi dedi kaynanam gil yok senin yerin ayri filan deyince simdi gelip karnimi opuyor kardesini cok seviyormus insallah kizkanmaz yoksa ben yandim dengeyi kurariz insallah

Almiş'inAnniş'i

valla çok zor...
ama ben başardım sanırım. eltimin kızı da almira yı çok seviyor. ama k.valide yemek yedirirken falan "bak sen yemezsen almira yer!" derse kıyameti koparıyorum "çocukları birbirine düşman etmeyin!" diye. ben azra yı da çok seviyorum çünkü. ve hiç kuzenim olmadığı için araları iyi olsun istiyorum... kardeş gibi büyüyecekler!

adalet

insallah canim cok guzel gecinirler tabiki babaane oyle yapinca haliyle kizkanclik olacak
gerci benim oglum buyuk ama yinede dengeyi kurmak lazim oda okula gidiyor ilgiyi hep bebege yunetsek oglumada yazik esimle bazen konusuyorum oda bebek kucuk tabiki bebekle ilgilencez diyor bende kiziyorum ikisinde ayni derecede davrancan insallah babamizda ikisinde ayni davranir ve hic bir sorun olmaz

puysal

mirayım doğum yaptı mı? bilen var mı?

bende 40. haftamda sezeryan oldum.. devlet bebek doğmasada doğum iznimi başlatacağı için sezeryan oldum.. epidural sezeryan.. kocamla beraber girdik.. kameraya çektik.. izledikçe hala ağlıyorum..

Allah hepinize kolaylıklar versin...

ღ°cerenay.♥.

belkide yapmıştır ,yoksa uğrar dı foruma...

ikisine aynı davranamamktan bende korkuyorum...bazen  bebeği ihmalederim diye korkuyorum bazende bebeği severken kızımı üzerim diye...ay nasıl olcak bilmiyorum...

bi anı daha...
cerenin obur olacağı doğduğunda belliydi...giydiği takımın şapkasının iki kenerı ipliydi...boynunun altından bağlamalı yani, tabi bağlamadık rahatsız olmasın diye  ,  iki yana bıraktık iplerini...sen birini yakala ağzına doldur...en az 5 cm o ip, yani kurdelemsi bişey...dedimya hastanede uyumadım ,bunu görüp uyunur mu?

bide kusmuğu boğazına kaçmıştı, hemşire koşup gelene kadar boğuluyordu yavrum, hemşire beni sakinleştirmeye çalıştı ama kendide panik oldu, şöyle bi başaşağı sarkıttı cereni...
nasıl korktum anlatamam...

adalet

aslıhan ısımız zor ınsallah umdugumuzdan daha kolay olur

anıları anlat anlat bıtmez
cumalı kucuk bır tane cam seker elıne almıs oynıyor benle gorumcemde yanındayız sekerı acamaz dıye dusunuyorduk bır baktık oglan boguluyor sekerı acmıs agzına koymus ıkımız bır panıkledık cocugu bas asaga ındırdık seker cıktı bu arda bende kalpte gıdıyordum bazen ınsan boyle kutu anılarda yasıyor
cok korkmustum ama artık azda olsa tecrubelıyız