BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 03 Mart , 2007, 19:07:24

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

amiiiiiiiiinnnnnnnnnnn canım inşallah... korkmuyorum doğumdan başa gelen çekilir bunlar en tatlı acılarımız olacak elbette.

Ardaömür(Arzu)

Büyük bebek daha kolay doğar diye duymuştum çabuk kayar diye ama bilimselliğini bilemiyorum tabiiki bunu 5 kilo için dememişlerdir herhalde

Almiş'inAnniş'i

acaba doğuma gitmeden önce zeytinyağı falan mı içsem  ??? fırt diye kayıp çıkar belki  :toothy10:

jbdun

onu bilmiyom da eskiden ebeler z.yağı sürerlermiş kayarmış bebek

Almiş'inAnniş'i

öyle kolay bi yolu olsa ne iyi olurdu jbdun  :hieyt:
ne var zeytin yağında bi teneke feda olsun  :tongue3:

jbdun

kıs bizde has zeytinyağı var hem ben sana gönderirdim :laughing7:

olur olur öyle yada böyle çıkıcak nasıl olsa ;)

Almiş'inAnniş'i

eh çıkacak tabi sonsuza kadar orda kalacak hali yok ya  :k06:
hem artıkın da çıksın yani çok merak ediyorum artık nasıl bişi diye. gözümün önünde canlandırmaya çalışıyorum ama olmuyor  :sad1: şafak 2 kez rüyasında gördü! o mutlu!!!

jbdun

benim de eşim rüyasında görmüştü ama ben görmemiştim hiç ecrinim doğmadan önce.
Ama var ya doğumdan sonra ecrini bana getirdiklerinde inanamamıştım o güzel bebeğin benim olduğuna :love9: :nazar:
Allahıma şükürler olsun ki ecrinim var hayatımda :love9: :love9: :love9:

Almiş'inAnniş'i

ya bende görmek istiyorum artık bebeğimiiiii  :crybaby2:

ya insan demek hiç görmediği bilmediği birine bile özlem duyabiliyormuş! ne garip şey şu annelik!!!  :love3:

jbdun

:D hele bi de kucağına al hayırlısıyla bebişini , o zaman anneliğin ne kadar muhteşem bişey olduğunu düşüneceksin ;)

Almiş'inAnniş'i

ღ°cerenay.♥.

bende ceren doğduğunda 35 saat kadar hiç uyumamıştım :D, o kadar mutluydumki uyuyamıyordum...tabi sadece mutluluk değil,  bebeğe bişey olur korkusu ve ogünün şaşkınlığı da vardı (zaten iki küçük tehlike atlattı , iyiki uyumadım)...bitarafım ağrıypp diğer yana döndüğümde küvezi de otarafa getirtiyordum, bebeğimi seyretmek için :D annem görgüsüz dedi en sonunda :k06:

Almiş'inAnniş'i