BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 03 Mart , 2007, 19:07:24

« önceki - sonraki »

adalet

razı oncelıkle tekrar aramıza hosgeldın

masallah almıraya ay parcası gıbı allah nazardan korusun

vallah sayfanın cıceklerı bır bırınde guzeler ve tonbısler benımkıde boyle tatlı olurmu
alper almıra naz hepınızı cok sevıyorum teyzenız sızlerı kocaman opuyorum  :opucuk:

ღ°cerenay.♥.

OLMAZ MI ADALET , HEMDE NE TATLI OLUR ALLAHIN İZNİYLE...AZ KALDI 4. ÇİÇEĞE :D

adalet

tesekur ederiz aslihan teyzesi bende sizin yavrularinizi gorunce bende bebisimi istiyorum az kaldi teyzeleri  :hieyt:

ღ°cerenay.♥.

EVET  :hieyt: :hieyt: :hieyt: BENDE BÜTÜN ÇİÇEKLER BİRANÖNCE SAYFAYA TOPLANSIN DİYE ZOR BEKLİYORUM. BAKALIM CUMALİ NAPACAK ADALET, BEN BAZEN ÇOK ÜZÜLÜYORUM KIZIMIN SÖYLEDİKLERİNE , BANA ÇOK SIK  "BENİ SEVİYOMUSUN ANNE SEVMİYO MUSUN " DİYOR.ASLINDA NİYE SORDUĞUNU İLİYORUM AMA GENEDE İÇİM ERİYOR.

adalet

aslihancim diyer forumda esraylada yazistim oda senin yazdiklarina benzer seyler soyledi kardesini cok seviyormus ama oda ceren gibi beni seviyonmu gibi seyler soruyormus

benimki sizlerinkine gore daha buyuk bakalim ama mutlaka kiskanacak cunku o gun alis versi yaptik bebege birseyler aldim kendime aldim onada aldim cumali bey eve gelince babasina sikayet eti bana cok az aldi kendisine ve bebege cok sey aldi annem bana kizmisti bende cok uzuldum

ღ°cerenay.♥.

tabiki olacak okadar , hiç kıskanmamaları mümkün değil. önemli olan bebeği sevmeleri ve ona zarar vermemeleri. üst katta komşumda bende 1 ay kadar önce doğum yaptı ama onun ilk oğlu 2,5 yaşında . bebeğe vuruyormuş , elindekiler fırlatıyormuş.öyle olsa çok zor odada ikisini yalnız bırakamazdık allah korusun

adalet

canim haklisin benim yenlerimin arasindada yas farki cok azdi buyugu kucugunu cok dovuyordu hic yanliz birakmiyorlardi hata annesi hamileyken karninada vuruyordu zavali kadin oturup agliyordu :crybaby2:
benimki gelip karnimi opuyor buyuk olmalari daha iyi en azinda kardeslerini seviyorlar
dengeyi kursak iyi  :k06:

Almiş'inAnniş'i

ben purelan kullanıyorum ama kızım mememi koparmak için öyle çok çaba harcıyor ki iyileşmesine fırsat bırakmıyor malesef :( damaklarının arasına sıkıştırıp bide şöööölee bi çekiveriyo... ben tabi çığlık çığlığa "koparma kızım yine lazım olacak o bize" diye anlatmaya çalışıyorum :P

ღ°cerenay.♥.

İŞTE SAYFANIN İLK ÇİÇEKLERİ...
[eklenti yönetici tarafından silindi]

Almiş'inAnniş'i

çok güzel olmuş aslıhancım ellerine sağlık  :flowers:

adalet

Alıntı yapılan: cerenay - 19 Nisan , 2007, 16:16:40
İŞTE SAYFANIN İLK ÇİÇEKLERİ...
ben bu ciceklere bitim yerim onlari az kaldi benimkinide eklersin aslihan teyzesi ha birde burcununki var hayirlisiyla gelselerde bizde artik burda devam ederiz  :nazar:

ღ°cerenay.♥.

inşallah canım , çiçekler bi gelsin daha güzel bişeylerde yaparız inşallah

nagihan

kızlar sizleri çok özledim.  :D
bebişlerimiz büyümeye başladılar.
adalet az kaldı canım senin miniği çok merak ediyorummmmm  :director: :binkybaby:

Almiş'inAnniş'i

:cildir: bu çocuk ne zaman kendi kendine kaka yapacak biri bana yardım etsin

nagihan

nasıl yani?
benimkide altını açtığımda kaka yapmaya başlıyo. iki bez birden kirletiyoruz. yada şiş yapıyo altı açıkken yatağa kaçıyordu neredeyse.
bu arada aldığın bezlerden memnunmusun?