29 Mart , 2024, 02:42:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ovülasyon(Yumurtlama) Testi Kullananların Sayfası

Başlatan sibel28, 05 Ağustos , 2008, 13:34:39

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

ovulasyan testini almak istedim ama eşim her günü bırak çifte mesai istedigi için  :k06: :k06: :ehi: :ehi: :ehi:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

CAN TANEM

Alıntı yapılan: senayy88 - 02 Ocak , 2012, 16:19:17
kızlar dün testi yaptım iki çizgiyide yakaladım dün testi yapmadan önce çalışma yapmıştık bide bugece yaparız diye düşünmüştüm şimdi testi yaptım tekrar dünkü kadar koyu değil şimdi biz akşamda çalışmadığımız için kaçırmış sayılmayız dimi?

Hayır canım zaten dün yapmışın silikleştiyse yeni yumurtlamış olabilirsin bu amşam ve yarın akşamda çalış bence inşallah bu ay güzel haberler alıcaz  :muzz:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 02 Ocak , 2012, 16:23:35
ovulasyan testini almak istedim ama eşim her günü bırak çifte mesai istedigi için  :k06: :k06: :ehi: :ehi: :ehi:

Canım bence çifte mesai işi biraz riskli olur  :icon_scratch:çünkü farzedelimki yumurtlama zamanında döllenme gerçekleşti ve tam bebeğin rahime tutunma zamanında bile sürekli çalışma oluyor o zamanda bebeğin sağlıklı tutunmasını engellenebilir... çünkü bazıları gebeliği öğrenince bile hemen yasıklıyor doktor bi süre :dontknow:

Sır_Çiçegi

ögrendikten sonra yapmayız bizde ben dursam eşim kesinlikle durmaz ki  :dontknow:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

doruk38

Alıntı yapılan: moonlight - 02 Ocak , 2012, 16:31:06
Alıntı yapılan: Duygu_58 - 02 Ocak , 2012, 16:23:35

Canım bence çifte mesai işi biraz riskli olur  :icon_scratch:çünkü farzedelimki yumurtlama zamanında döllenme gerçekleşti ve tam bebeğin rahime tutunma zamanında bile sürekli çalışma oluyor o zamanda bebeğin sağlıklı tutunmasını engellenebilir... çünkü bazıları gebeliği öğrenince bile hemen yasıklıyor doktor bi süre :dontknow:

:ehi: :ehi: :ehi: mesela ben. dr öğrenir öğrenmez ilişkiyi yasakladı. hemde günde çifte mesaiyi bırak günlük olmasını bile tavsiye etmiyo dr lar. 1 olacak 1 gün olmayacak. çünkü spermlerin kalitesini düşüyormuş. kaliteli sperm olmadığı için döllenme olmuyormuş.

Sır_Çiçegi

yok araştırdım her gün bal yedir yeni sperm olsun  :ehi: :ehi:

ewlendikten sonra kilo aldım eşime kızıyom hep senin yüzünden bütün vitaminlerini bana weriorsun diorum :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

CAN TANEM

Canım ben bu ay ovulasyon testi kullandım yumurtlama bittikten sonra bile ya bebek varsa diye korkuyorum  :sad1:

Sır_Çiçegi

ben bebek warsa die ilaç flan içmedim eşim bana bagırdı :( önce sen saglıklı ol bebegimiz öle gelsin dedi daha kafama takmıyorum
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

doruk38

Alıntı yapılan: moonlight - 02 Ocak , 2012, 16:38:30
Canım ben bu ay ovulasyon testi kullandım yumurtlama bittikten sonra bile ya bebek varsa diye korkuyorum  :sad1:

korkma tatlım döllenme olsa bile o yumurtalıklarında yukarda bir yerde olduğu için bişicik olmaz. hem ilişki herkese yasak değilki bazı riskli durumlarda yasaklanıyo.

:ehi: :ehi: :ehi: ayy kendim geldim şimdi aklıma. ben yumurtlama iğnesini vurdurduktan sonra sık sık eşime popomu kontrol ettirdim ya ilaç geri dışına çıkarsa diye. oda bana çok gülüyo du öle şey olurmu hiç diye. başka bişiyin iğnesi vurulsan bunu düşünmezsin bile diyo du . seninkide benim hesaba dönmüş  :ehi: :ehi:

senayy88

valla ben 15 aylık evliyim hiç bu ayki kadar çalışmamıştık :toothy10: tabi gün aşırı dün öğlene doğru uyanınca çalışma yaptık işte saat 4 gibi testi yaptım 2 çizgiyi gördüm )inşallah bu ay gebelik testindede şu kırmızıları görmek nasip olur :amin:)sonra arkadaşlar 24-48 saat içinde yumurtlama olur bugün zaten yapmışsınız yarın akşam çalışırsınız dediler az önce tekrar yaptım test silik çıktı dünkü gibi değildi yani inşallah kaçırmamışızdır bugece çalıişıcaz tekrar :k06:zhracım senin bebiş nasıl nekadarlık oldunuz?

doruk38

Alıntı yapılan: senayy88 - 02 Ocak , 2012, 17:03:23
valla ben 15 aylık evliyim hiç bu ayki kadar çalışmamıştık :toothy10: tabi gün aşırı dün öğlene doğru uyanınca çalışma yaptık işte saat 4 gibi testi yaptım 2 çizgiyi gördüm )inşallah bu ay gebelik testindede şu kırmızıları görmek nasip olur :amin:)sonra arkadaşlar 24-48 saat içinde yumurtlama olur bugün zaten yapmışsınız yarın akşam çalışırsınız dediler az önce tekrar yaptım test silik çıktı dünkü gibi değildi yani inşallah kaçırmamışızdır bugece çalıişıcaz tekrar :k06:zhracım senin bebiş nasıl nekadarlık oldunuz?

:hello2: :hello2: :hello2: inşallah hayırlısıyla gelir meleğin. iyim canım sağol. 8+2 olduk bu gün. bazen çok iyi gidiyo bazen çok vesveseli. bu gün sabah bulantım olmadan uyandım aklıma bir sürü bişiler geldi. şimdi birazcık bulantım var kendimi daha iyi hissediyorum.

senayy88

Alıntı yapılan: doruk38 - 02 Ocak , 2012, 17:06:46

:hello2: :hello2: :hello2: inşallah hayırlısıyla gelir meleğin. iyim canım sağol. 8+2 olduk bu gün. bazen çok iyi gidiyo bazen çok vesveseli. bu gün sabah bulantım olmadan uyandım aklıma bir sürü bişiler geldi. şimdi birazcık bulantım var kendimi daha iyi hissediyorum.
inşallah canım duacınız:)aman sağlığınız yerinde olsunda bulantılara katlanılır be canım zaman çabucak geçsin hayırlısylada kucağında gördüğün günlerde gelsin.darısı başımıza bu ay ümitlendim yine bakalım hayırlısı Rabbim herşeyin zamanını biliyo belki bu ay çabalarım boşa çıkmaz :amin:

doruk38

Alıntı yapılan: senayy88 - 02 Ocak , 2012, 17:12:18
Alıntı yapılan: doruk38 - 02 Ocak , 2012, 17:06:46

inşallah canım duacınız:)aman sağlığınız yerinde olsunda bulantılara katlanılır be canım zaman çabucak geçsin hayırlısylada kucağında gördüğün günlerde gelsin.darısı başımıza bu ay ümitlendim yine bakalım hayırlısı Rabbim herşeyin zamanını biliyo belki bu ay çabalarım boşa çıkmaz :amin:

:amin: :amin: :amin: Allah isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallahhh  :amin: :amin: :amin:    :opucuk: :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

25 Mart , 2013, 10:32:35 #913 Son düzenlenme: 25 Mart , 2013, 10:49:36 ยรlคภ๓คz göภlüm
meğersem benim konum burdaymış  :ehi: :ehi: :ehi:   ben de test yapıyorum, 2. çizgi gittikçe koyulaşıyor artık, büyük gün yaklaşıyor...bu gün ya da yarın  çatlayacak sanırsam... gerçi ben 16. günde yumurtladığımı biliyordum  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
unutmayayım ve  karşılaştırması kolay olsun diye fotoğraflarını çekiyorum  :toothy10: :toothy10: 
artık çift çizgi görmeye çok alıştım, ne güzel test yapar yapmaz çıkıyor... inşallah gebelik testinde de 2. çizgiyi görürüm...

ยรlคภ๓คz göภlüm

bu testi kullanıp hamile kalanlar var mı? bana umut olacak bayanlar var mı?