Ovülasyon(Yumurtlama) Testi Kullananların Sayfası

Başlatan sibel28, 05 Ağustos , 2008, 13:34:39

« önceki - sonraki »

ayşecik85

selam ayşe

bişi soracaktım bende bu galenik marka ovül. testi aldım bugün 4. yü kullandım hala tek çizgi

yarın için de var bi tane (burdaki eczanede 5 lisi oldugu için onu almıstım) bugün gittim ama tarihi geçmiş test varmıs pazartesi getirtecekler dolayısyla pazar günü yapamayacağım

acaba bişi olur mu bi gün test yapmasam

canım sıkıldı yaaa  :sad1: :sad1:

nazlıyarim

yumurta akı kıvamında akıntın olduğu sürece bol bol çalış boşver çift çizgiyi stres yapma  :icon_thumright:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayşecik85

Mariee

Arkadaşlar
dün Adetimin son günüydü artık bitmek uzereydı yanı ateşim yukseldı eşim noldu hastamısın dedı ve Bende noluyor dıye meraklanınca aklıma geldı  clear blue Ov testı yaptım hem adetım hemde ovulasyon testı Gülen yüz cıktı Çift mavi çigi kopkoyu şaşırdım noluyor dıye e bende doğal olarak sabah akşam temasa gectım
ne anlama geliyor bu sımdı ????

ayrıca bu sabah doktora gıttım klomen yazdı günde 2 adet alacaksın yumurtalarımın biri 14 mm dıgerı 17 mm

resımı yukluyorum yorum yaparmısınız lütfen resımde cok bellı degıl silik gıbı cıkmıs ama silik degıl cızgıler barız kopkoyu mavi

Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

ยรlคภ๓คz göภlüm

Çok ilginç yumurta bu kadar erken çatlar mı?

Mariee

Evet bende onu diyorum noluyo y lutfen bilenler cevap Yazın

ponçik

inşallah test doğrudur ve erkenden çatlamıştır yumurtaların, belki de güzel haberler verirsin bize  :hello2:

BurcuÇ

AMA ADETİM DIYOR, ADETLIYKEN YUMURTA ÇATLARMI Kİ  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

yUMURTA OLUSMAZKI CATLASIN OYLE DEĞİLMİ ?  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

ADETLIYIM DEDIGIN YERLEŞME KANAMSI OLUP HAMILE OLDUGUN ICIN O CIZGI CIFT CIKMA IHTIMALI DAH AYUKSEK BI IHTIMAL BENCE

Mariee

21 Aralık , 2013, 16:01:53 #938 Son düzenlenme: 21 Aralık , 2013, 16:06:18 Mariee
4 gun sürdü kanama pzrtesi başladı persemb bitti
Dr klomen 10 lk tablet verdi 5 günde bitsjbn 2tane hergun ic dedi
Münih e gidiyorum yoldan yaziyorum
Simdi asil mevzu şu
Dun dr iki tane hediye ovulasyon testi verdi
Aksam yaptm 3 tane kirmizi çizgi
Clearblue digital ovulasyon testi taptim 3 gundur gülen yuz görüyorum
3 tane Dijitalde yaptim gene gülen yüz
Adetliyken gulen yuz cift çizgiler adet bittigi gün gene gulen yuz

Bi insan her gun yumurtlarmi yaaaa
Bildigin  koyu mavi çift çizgi çıkıyor

Ne bu..bu testler kafami buluyor benleeee

Mariee

Bi Allahin kulu cevap yazmazmi yaaaaaaaaaaa
Ben size boylemi yapiyorumm

BurcuÇ

Canım cevap verıyorumda anlam veremıyorum böyle bırseye adetlıyken yumurtlamak. klomen kullandım adetımın 3 yada 5 gunu basladım ama ya 16 gun yada 18 gun yumurtladım. Bence sen bu durumu doktorunla paylaş bıran önce  :icon_thumright:

Mariee

Ben dün başladım klomene gunde 2tane hemde..

Pazartesi munihte bi Türk Dr bakicam mutlak gitmem lazim bugün karnim davul gibi
Paso gaz syip söylemesi bir

Emin olun tıp ta bir ilk oda gelip beni bulmustur

Sonucu yazarım adios

BurcuÇ

Mariee

Burcucum tatlım bişey danışmk istiyorum sana

Dr gunde iki tane kullannam icin klomen 50 mg
10 luk tablet verdi

Dun sabah aksam aldim ilaci.. buraya kadar hersey normal
Dünde yazmıştım karnim davul gibi gaz vs diye
Bu sabah idrar dan sonra öldüm agridan esim korktu burası almanya
Hafta sonu ölmek yasak o derece pzrtesiyi beklemm gerekiyor
Ben bugunde alsammi klomeni sabsh aksam 12 saat aralıklarla aliyofum
12 saattebir sliyoduk dimi

BurcuÇ

Canım öncelikle adını söylermısın bana ?

Tatlım sımdı ben sana söylıyım; Klomen adet gununun 3-5 gun kullanıyorsun sabah aksam bırertane 5 gün boyunca sonra doktoruna yumurtan olusuyormu dıe bakmak ıcın cagırıyor yumurtan bellı bı bu bellı olan 18 mm 20 mm gıbı oldugunda doktorun eger catlama konusunda sorun var ıse sana catlatma ıgnesı verıyor , kendin vurabılcegın bı ıgne bu. ıgneyı vurduktan sora 36 saat sora catlatma ıslemın gerceklesıyor. senden gun asırı ilişkiye gir dıyor. bu süreç böyle geleyim klomene ;

İlk kullandıgımda ölüyorum sandım eğilsem kalkamıyor kalksam eyilemiyordum. Karnım sankı 6 aylık hamıle kadın gıbıydı. Bu hormon ilacı klomen boyle canım. Herkese aynı etkısı var. Korkmana gerek yok . yumurtaların buyurken bunları yasıyorsun hıc merak etme, ılacını bırakmana gerek yok. Yıne istersne doktoruna danış ama korkulcak bırsey değil. 12 saat dıeyede antıbıyotık gıbı saatı yok klomenın sabah aksam alabılırsın .