Ovülasyon(Yumurtlama) Testi Kullananların Sayfası

Başlatan sibel28, 05 Ağustos , 2008, 13:34:39

« önceki - sonraki »

muhribe

ben varım canım  :basardim: :nazar:
sorun olursa seve seve cevaplarım  :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım ben her gün aynı saatte test yapıyorum... günde bir kere... 9. gün başladım, çünkü aşılamalar, düşük vs. nedenle artık adet döngümü bilemiyorum... çizgi silik çıkıyor 13. ve 14. günlerde koyulaşmaya başladı ama kontrol çizgisi kadar koyu değil... büyük günde kontrol çizgi kadar mı yoksa ondan da mı koyu olması gerekiyor...

muhribe

canım benim kullandığım testlerde (core test marka) kontrol çizgisi kadar koyu olmadı hiç. ama günden güne artan bir koyuluk değişimi oluyordu. test çizgisine çok yakın olsa da onun kadar koyu olmadığı günler yumurtlamanın olduğunu anlıyordum. o gün+o günü takip eden 1-2 gün ilişki oldu.
testi kullandığım 2. ay hamile kaldım..
koyulaştıktan sonraki 1-2 günü de ihmal etmeyin. çatlama o dönemde oluyor çünkü

ยรlคภ๓คz göภlüm

hımmm çizgi koyulaşmaya başladı diye ben o günleri bile kaçırmıyorum, tabi eşime söylemedim... bu ay çörek otu kürü de kullandım... bakalım inşallah güzel sonuç alırım

muhribe

:amin: Allah faydasını görmeyi nasip etsin canım
ben eşime keçiboynuzu pekmezi içiriyordum sabah akşam
bir de havuç suyu
süpermenlere büyük faydası var  :k06: :amin:
ben klasik hesaplamayla 14-15. gün yumurtluyor sanıyordum, bikaç ay bu yüzden kaybettim
sonra testler sayesinde anladım ki geç yumurtluyormuşum 19-20. gün gibi

ยรlคภ๓คz göภlüm

bana doktor yumurtlama günün 16. gün demişti...    eşime de keçiboynuzu kaynatıp, içine de karanfil atıyorum  onu içiyor...

muhribe

biçok etmenden dolayı her ay aynı gün yumurtlamıyoruz
testler bunu tespit etmek için büyük şans

ยรlคภ๓คz göภlüm

evet canım... benim takip yaptırırken  bazen 17,18 de oluyordu... yumurtlama gününü net bilince o günleri kaçırmıyorsun...

birbuçukyıl

ben de bu ay ilk kez kullandım bakalım ne olacak. iki çizgiyi eşit koyulukta görebildim 17.gün.
eşim de o gün şansıma diş tedavisi yaptırmıştı.Hiç tadı yoktu. Nazlana nazlana zorla ütü yaptık  :ehi:

muhribe

o nazla bi bebek gelir inş  :amin:

benim bi gün boynum fena tutuldu fıtıktan dolayı. ne sağa dönüyor ne sola, bir ağrı var ki sormayın nefes alamıyorum. neyse ov. testini yaptım bi baktım kopkoyu. hay şansıma dedim  :k06: zar zor oldu ütü ama adım gibi eminim oğluma o gün hamile kaldım  :amin: :love9:

birbuçukyıl

Ay inşallah ne güzel olur.Bu ay olmasa da ovulasyon testini bırakmayı düşünmüyorum.
Bence faydasını göreceğiz.

nazlıyarim

BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayşecik85

selam kızlar bende bugün eczaneden alacam inşaallah

marka ne bilmiyorum ama satılıyo burda internetten alsam iyi olurdu ama geç davrandım

bugün 10. günüm

yarın başlarım bende umarım gerci günleri varmıs ona göre yaparım artık

ยรlคภ๓คz göภlüm

benim herhalde büyük gün bu gün yumurta akı  gibi akıntı başladı ve sol kasığımda hafif ağrı oldu

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar bu testi kullananlar diye bir liste yapalım kimler faydasını gördü öğrenmiş oluruz