Ovülasyon(Yumurtlama) Testi Kullananların Sayfası

Başlatan sibel28, 05 Ağustos , 2008, 13:34:39

« önceki - sonraki »

>Gülbade<

bende bugün ovulasyon testi yaptim ama kararsiz kaldim acikcasi. c cizgi hafif t cizgide hafif, ama c t ye göre daha mi koyu bilemedim. 29da gibi yumurtam catlamasi lazim tabi yumurtam büyüdüyse bu ay sogan ve incir kür ardindan. sizin fikriniz ne kizlar, benim testimin hakkinda?? iki gün sonra tekrar yapayim diyorum

KybeLe

Canim hangi testten kullandigini bilmedigim icin birsey diyemeyecegim. ben yesil cubuklu olanlardan kullaniyorum,onlarda 4saat  idrarını tutup ve 2saat sıvı almadan ve sabah ilk idrarınla yapmaman gerekiyor benimkisinde,yoksa test cizgisinden acik cikiyor..
ben 3gun yakaladim,test çizgisinden de koyuydu kıpkırmızıydı.

Oğluşuuumm :)

>Gülbade<

ya canim ben tüm eczaneleri gezdim tek bi tanesinde vardi, galenik marka. kullanma talimatinda yaziyor, saat 11 ile 20 arasi tercihen yapilmasi gerekir. sabahin ilk idrari uygun olmadigi. ve 2 saat sivi tüketmemis olmak test öncesi. daha önceki aldigim ovulasyon testim baska markaydi, ama onda belliydi c cizgisi koyu olurdu t cok hafif olurdu. ama bunda kararsiz kaldim dedigim gibi, napalim 2 gün sonra tekar yapicam. ya bide ben saf, bi an icin gebelik testi yapiyorum sandim, cift cizgi görünce sevindim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: benim gibi baska saf varmidir acaba

KybeLe

allah iyiligini versin cnm,ama insan napsın ki cok isteyince artık oradaki kırmızı cizgiye bile cok seviniyor :ehi:
hm demek eczaneden aldın. ben sana aldıgım yerii söyleyim oradan al istersen,eczanelere gore daha uygun fiyatı tanesi 1liraya geliyor.Biz oradan aliyoruz kizlarla.

haydibebeğim

nerden alıyorsun canım testi,ben de ist dayım anadolu yakasında ben de alayım.

>Gülbade<

valla söylersen iyi olur tatlim, cünkü hem zor buluyorum hem pahali oluyor. kutuda 5 tane test var oda 25 tl. gecen sefer 30 a almistim ve biliyorsun ki 5 tane bi ay anca dayanir

KybeLe

5tane ne bir ayı cnm ben reglimin 6.gününden basladim yaklasik 10-12tane yapmisimdir ;D

haydibebeğim

Alıntı yapılan: KybeLe - 28 Ağustos , 2009, 01:22:59
5tane ne bir ayı cnm ben reglimin 6.gününden basladim yaklasik 10-12tane yapmisimdir ;D

ee nereden aldın bebişim :k06:

KybeLe

UMUTSUZ

Alıntı yapılan: KybeLe - 26 Ağustos , 2009, 12:12:50
yok canım ben o kybeLe degiLim aica'yim :)
preeseed'i nereden aldın? olmazsa bende deniyecegim onu.

canım benim seni gördüğüme sevindim ben preseed özelden nerden aldığımı sana mesaj atıcam yeni geldi inşallah olumlu sonuç verir tabi bizde 6 ay önce bir sorun yoktu 6 aydır birşey değişmediyse inşallah rabbim preseed vesilesiyle yardımcı olur yazıyorum özelden.

кคг๔єlєภ ♥ ♥

sevılaycım eczanelerde cok pahalı ovulasyon testı
bn ınternetten sıparıs verdım ıcınde 26 tane ve 4 tanede gebelık testı var 22 tl odedım eczaneler kazık almayın
gıttıgıdıyor a gırın orda var ne kadar ıstersen

haydibebeğim

Alıntı yapılan: кคг๔єlєภ ♥ ♥ - 28 Ağustos , 2009, 09:04:38
bn ınternetten sıparıs verdım ıcınde 26 tane ve 4 tanede gebelık testı var 22 tl odedım eczaneler kazık almayın

aa burçakcığım süpermiş epey uygunmuş,peki bu kaç gün gidiyor 26 adet?1 yumurtlama döneminde ne kadar kullanılıyor?

hanne

kardelen nerden aldın sen bu testleri bu ay bende kolamene başlıcam bu testtende alayım inş sonuç verir belki bizde yanlış zamanlarda ilişkiye giriyoruz bellimi olur değilmi :ehi:   kız ayça bana da yaz şu sitenin adını söylemiştin ama unutmuşum :y25:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

gıttı gıdıyor dıye bı sıte gır oraya ovulasyon yaz bulursun

кคг๔єlєภ ♥ ♥

Alıntı yapılan: haydibebeğim - 28 Ağustos , 2009, 15:00:17

aa burçakcığım süpermiş epey uygunmuş,peki bu kaç gün gidiyor 26 adet?1 yumurtlama döneminde ne kadar kullanılıyor?
canım ıste  cıft cızgıyı yakalaya kadar ama maksımum 6 7 tane kullanırsın bır ayda cıft cızgı zamanı bırakıyosun