Ovülasyon(Yumurtlama) Testi Kullananların Sayfası

Başlatan sibel28, 05 Ağustos , 2008, 13:34:39

« önceki - sonraki »

senayy88

ben 3 gündür yapıyorum kızlar 3üde silik malesef daha yumurtlayamadık :ehi:12.günüm bugün adetin bakalım 14.gün belkide kırmıjıyı görcem e ben denerim ozman benm elimde test 2 kutu var eğer bikaçgüne yumurtlarsam bikaçtane kalırsa adete yakın yapayım madem:))))

SeliN59

harcama tesleri boşuna canım olmadı önümüzdeki ay kullanırsın gebelik testi dolu eczaneler   :love7:

senayy88

orasıda doğru canımcım sen adet oldunmu  ablacım olmadın dimi hadi inşallah olmaaaaaaaaaa

SeliN59

leke geliyo benden 4 gündür heralde kist oldu bende ya netten araştırdımda öyle yazoyo

senayy88

aa e ablam ya bende hiç öyle bi şeyu yoktu ama kistler maşallah boy boy du değildir ya inşallah belki kuzumuz bize süpriz yapar  :hello2:

SeliN59

yok be istemem belim çok ağrıyo şuan tek istediğim hastalanmak sen bu saatelerde ayakta durumuydun yavruşş

senayy88

valla durmazdım ama annemdeydim geldik az önce azcık bakayım dedim yatcam şimdi sabah çok zor kalkıyorum.bugece çalışmada yok belki yarın test biraz koyulaşır haberleşiriz gene öptüm canımcım.

SeliN59

iyi geceler kuşum  inşallah ama 14 te çıkçak gibime geliyo benim hayırlısı inşallah

senayy88

kızlar 7 gündür test yapıyorum  hep silikti bugün 16.gün az önce yaptım koyu çıktı hemen hemen iki çizgide aynı koyulukta ama t olan daha koyu deil aynı gibiler yani.Bide eşimle bugün uyandığımda öğlene doğru birlikte olduk bugece değilde yarın akşam tekrar çalışma yaparsak kaçırmam dimi çatlamasını yumurtanın belki yarın çatlıyacaktır.böyle koyu çıkıp hangi günler çalışma yapanınız varsa bilgi verirmisiniz???

destina06

bugünden itiraberen 4-5 gün çalışma yaparsanız kaçırmamış olursunuz ;)

kuzucuk

iki çizgide koyuysa yumurtluyosundur canım.özellikle bugünü ve yarını iyi değerlendirin  bir hafta boyunca sıkı çalışın bence  :icon_thumright:  :k06:

senayy88

sağolun kızlar valşla bu sabah öğlenew doğru uyanında çalıştık:)ama testi 4 gibi yaptım bu akşam ara verelimde yarın akşam artık.İnşallah yakalarız :hello2: :hello2:Rabbim bu ay yüzümü güldürür inşallah :amin:

SeliN59

sen bu ay bayağı bi çalıştın canım inşallah bu ay olucak

burcum

bence bu akşamı da boşlama :icon_thumright: biz sabah akşam yapmıştık :k06:

senayy88

kızlar dün testi yaptım iki çizgiyide yakaladım dün testi yapmadan önce çalışma yapmıştık bide bugece yaparız diye düşünmüştüm şimdi testi yaptım tekrar dünkü kadar koyu değil şimdi biz akşamda çalışmadığımız için kaçırmış sayılmayız dimi?