Ovülasyon(Yumurtlama) Testi Kullananların Sayfası

Başlatan sibel28, 05 Ağustos , 2008, 13:34:39

« önceki - sonraki »

RuHGuZeLi

senayy88

CANIM İYİYİM SAĞOL ÇALIŞIYORUM NOLSUN HEP AYNI EVET DÜN BAŞLADIM CANIM AZ ÖNCEDE YAPTIM AMA HENÜZ 2.ÇİZGİ SİLİK 2 GÜNDÜR BELKİDE YAKINLAŞIYO YUMURTLAMA GÜNÜM ONDAN SİLİK KOYU OLDUĞU GÜN BAKALIM HANİ GÜN OLCAK HAYIRILI CANIM AHH BEGÜMCÜM İÇİMDEN DİYORUM Kİ GEBELİK TESTİNDE DE SİLİKTE OLSA ŞU 2.ÇİZGİYİ GÖRMEK NASİP OLSA BİDE

suzannn

ŞENAYCIM HADİ BAKALIM SİLİK ÇIKTIYSA YUMURTLUYORSUN KOYULAŞINCA KAÇIRMA

senayy88

SUZANCIM İNŞALLAH HAFTASONUNA KADAR KOYULAŞIR İNŞALLAH BÜYÜK İHTİMALLE 14.GÜN FİLANDIR TAHMİNEN BUGĞN 11.GÜN HAKKIMIZDA HAYIRLISI CANIM SENDE İNŞALLAH BU AY SEVİNDİRİRSİN BİZİ :amin: :amin: :amin:TABİ BU ARADA 1+1 ÇALIŞMALARA DEVAM SELİN ABLAM(KUMSAL59)ÇALIŞMALARA ARA VERME DEDİM DERT ORTAĞIM BENİM YA ÇOK ŞEYİ ONDAN ÖĞRENİYOM İNŞALLAH rABBİM SİZLERE BENDEN ÖNCE GÖNDERSİN MELEKLERİNİZİ :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: senayy88 - 27 Aralık , 2011, 16:50:18
SUZANCIM İNŞALLAH HAFTASONUNA KADAR KOYULAŞIR İNŞALLAH BÜYÜK İHTİMALLE 14.GÜN FİLANDIR TAHMİNEN BUGĞN 11.GÜN HAKKIMIZDA HAYIRLISI CANIM SENDE İNŞALLAH BU AY SEVİNDİRİRSİN BİZİ :amin: :amin: :amin:TABİ BU ARADA 1+1 ÇALIŞMALARA DEVAM SELİN ABLAM(KUMSAL59)ÇALIŞMALARA ARA VERME DEDİM DERT ORTAĞIM BENİM YA ÇOK ŞEYİ ONDAN ÖĞRENİYOM İNŞALLAH rABBİM SİZLERE BENDEN ÖNCE GÖNDERSİN MELEKLERİNİZİ :amin:
AMİN CANIM HEPİMİZE İNŞALLAH EN KISA SÜREDE GELİR MELEKLERİMİZ İNŞALLAH ÇALIŞMALARA ARA VERME

CAN TANEM

Merhaba kızlar 3 gündür ovulasyon testim kıpkırmızı sanırım hala yumurtlamadım bu şekilde olan varmıydı kızlar :y25:

elfo

doruk 38 zehra arkadaşımız da hamile kaldığı ay aynısını yazmıştı canım benim. ovulasyon testim 3 gündür kırmızı diye  :laughing7: hadi bakalım inşaAllah bu ay senin meleğin de gelir  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

CAN TANEM

Alıntı yapılan: elfo - 28 Aralık , 2011, 10:28:33
doruk 38 zehra arkadaşımız da hamile kaldığı ay aynısını yazmıştı canım benim. ovulasyon testim 3 gündür kırmızı diye  :laughing7: hadi bakalım inşaAllah bu ay senin meleğin de gelir  :amin:

Ay inşallah canım yaa bekleyen herkesin gelir inşallah yeni yıl sürprizi olur bize :hello2: :muzz:

CAN TANEM

Kızlar ovulasyon testim 3 gündür kırmızı çıkıyor bununla ilgili araştırma yaparken bi sitede bu yazıya rastladım çokda mantıklı geldi sizinlede paylaşmak istedim...

Kızlar, bana deli diyebilirsiniz. Ben, bizim forumlar yetmyormuş gibi, yabancı forumları takip etmeye başladım. Dün ovulasyon testi sipariş verdim ve konuda araştırma yapıyordum internette. Yabancı bir sitede şöyle birşey buldum. Sonra bizim Ovulasyon Testleri ile ilgili başlığımızda da bunu tecrübe eden arkadaşlarımız olduğunu okudum. Bu testleri kullanarak ovulasyon günlerinin ne zaman olduğunu öğrenmeye çalışan arkadaşlarımız, adeti yaklaştığında da bu testleri yapmaya devam etmişler ve bu LH hormonunu gösteren ikinci çizgi halen belirgin çıkıyormuş. Onlar da ilk başta zannetmişler ki adet günüm yaklaşıyor ama ben hala yumurtluyor muyum diye düşünmüşler. Ve aynı zamanda da gebelik testi yapmışlar ki onlar negatif(-) göstermiş ama ovulasyon testi pozitif(+) göstermeye devam ediyormuş. Ve üzerinden çok geçmeden hamile olduklarını öğrenmişler! Yabancı sitede bulduğum yazı şu: You can clearly see that the ovulation test (green strip) has a more definite line!

Well, about every other day since what I have done is take a urine sample- not FMU & divided it into 2 cups- that way I'm not dipping both tests in the same cup & possibly getting a false positive.

I will tell you that the ovulation test has ALWAYS had a darker line than the pregnancy test & today the line was so dark that it was darker than the control line!

So, I say that an ovulation test would be able to pick up if you are pregnant sooner than a pregnancy test or at you can see a darker line than a pregnancy test should you question if you have a + line or evaporation line from a pregnancy test.

So what do you think? If you have experimented with this, please share yoru results.

Hakikaten de 2 gebelik testinde hiçbir şey yok, ovulasyon testinde 2.çizgi var. Sonradan öğreniyor ki hamile. Yabancı dil bilenler anlayacaktır ki kız, ovulasyon testinin gebelik testinden daha önce gebelik varsa eğer bunu gösterdiğini söylüyor. İşin güzel tarafı bunu bu forumda bazı arkadaşlarımız tecrübe etmişler. Ovulasyon testini en başından itibaren okuyorum ve orada gördüm...

Adeti yaklaşanlar, elinde ovulasyon testi olanlar, belki denemek isterler... Sonuçları da bizimle paylaşırlarsa sevinirim. :)

SeliN59

bende okumuştum biyerde bunu olabilir aslında

CAN TANEM

Bana da mantıklı geldi canım... Bide sitede buna yorum yapanlar olmuş gebelik testi yapacakken ovulasyon testini yapmış biri yanlışlıkla ve ovulasyon testi adet gününde pozitif çıkmış sonra kız şaşırmış bu duruma bide gebelik testi yapmış oda silik çıkmış daha sonrada hamile olduğunu öğrenmiş :binkybaby:

kuzucuk

evet canım ben de duymuştum ama şimdiye kadar adet tarihime yakın ikinci çizgiyi göremedim  :y25: ama denemeye değer  :icon_thumright:

SeliN59

ucuz bişey de değil en iyisi adete yakın gebelik testi  :icon_thumright:

CAN TANEM

En kısa zamanda bekleyen herkes o çift çizgiyi görür inşallah kızlar... :amin:

kuzucuk