Ovülasyon(Yumurtlama) Testi Kullananların Sayfası

Başlatan sibel28, 05 Ağustos , 2008, 13:34:39

« önceki - sonraki »

kuzucuk

DoctorGunel

canim ben ogleden sonra yapdim ve tam net olarak cikdi, bence lh yukseldise saat fark etmez, ama sen en iyisi sabah idrarinda yap...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

CAN TANEM

senay eve geldim ovulasyon testini yaptım ve ne göreyim ikinci çizgi çok koyu renkte ay yumurtlamayacakmıyım derken testi görünce çok sevimdim :muzz: :hello2: :hello2:

senayy88

canım çok sevindim bak gördünmü hemen ümitsizliğe kapılıyoruz işte çalışmaları hızlandır tatlım.Benimde silik çıktı dün bakalım bugünde yapıcam haftasonuna kadar bende yumurtlarım inşallah :muzz:İnşallah gebelik testindede o 2.çizgileri görmek nasip olur canım tez zamanda :amin:

CAN TANEM

Öyle canım yaa dün çok koyuydu 2 kere yaptım hatta :k06: bakalım bugün nasıl olacak...

Sende hafta sonuna doğru koyulaştığını farkedersin canım bendede son 2 gün koyulaşmaya başlamıştı ama tam koyu değildi dün en koyu halini almıştı bakalım artık bu ay iyi haberler veririz inşallah şenaycım :amin: :amin:

elfo

bak beni de imrendirdiniz. benim adetim biteli 1 hafta oldu ama henüz doğru düzgün beyaz akıntım yok son 2 aydır da geç yumurtluyordum sanırım bu ay da öyle olacak. internetten sipariş versem kaç güne gelir? hangi günde yumurtlarım onu da bilemiyorum ama  :icon_scratch:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

senayy88

Alıntı yapılan: elfo - 27 Aralık , 2011, 11:06:56
bak beni de imrendirdiniz. benim adetim biteli 1 hafta oldu ama henüz doğru düzgün beyaz akıntım yok son 2 aydır da geç yumurtluyordum sanırım bu ay da öyle olacak. internetten sipariş versem kaç güne gelir? hangi günde yumurtlarım onu da bilemiyorum ama  :icon_scratch:
inşallah tatlım kısmet hayırlısını versin Rabbim olmassada ümitsizlik yok ama napalım elimizden geleni yapıcaz Benim bu ay olmassa yumurta takibine gidicem.İnşlalha doktorumdada dediği gibi bidaki aya bebeğine bakmak için bu ultrasyona gelirsin dedi ama öyle olur :amin:sen çalışmaları hızlandır canım bende bu ara boş durmucam tabi şuan silikte olsa çıktı bi gün arayla çalışmalara devam sonuça spermler içerde 3gün canlı kalabiliyomuş

senayy88

Alıntı yapılan: senayy88 - 27 Aralık , 2011, 11:24:04
Alıntı yapılan: elfo - 27 Aralık , 2011, 11:06:56
inşallah tatlım kısmet hayırlısını versin Rabbim olmassada ümitsizlik yok ama napalım elimizden geleni yapıcaz Benim bu ay olmassa yumurta takibine gidicem.İnşlalha doktorumdada dediği gibi bidaki aya bebeğine bakmak için bu ultrasyona gelirsin dedi ama öyle olur :amin:sen çalışmaları hızlandır canım bende bu ara boş durmucam tabi şuan silikte olsa çıktı bi gün arayla çalışmalara devam sonuça spermler içerde 3gün canlı kalabiliyomuş
elfo canım kaç günde ir adet görüyosun en son adet tarihin nezmandı valkla canım ben internetten almadım ben ilçede oturuyom burdaki eczanelerde yok bende tekirdağ merkezden aldırdım ama büyük şehirde yaşıyosan eczanelerde vardır belki bi sor.internetten versen 2 yada 3 güne gelir büyük ihtimal

elfo

ben genelde 30-35 güne bir adet olurum yani gecikti mi en fazla 6-7 gün gecikirdi gecen ay 9 gün gecikti. ayın 13 ünde oldum. olmazsa siparişimi vereyim bu ay olmazsa öbür ay kullanırım artık.. bizim burdaki eczanelerde yok maalesef. eğer adet olursam ben de doktora gidip yumurta takibi vs ne gerekiyorsa onu isteyecem.

senayy88

ÖYLE YAP canım bak ben son 4 aydır 28günde bir adet görüyorum tabi ben kistler için doğum kontrol hapı kullandım 2 ay hapında düzenleşmesinde etkisi var öncedende çok düzensiz değildi ama bu ay 17 aralıkta adet oldum testin içindede yazıyo 28 günde bir adet olanlar adetin gününden ilk gününden saymaya başlayarak 10.günden itibaren testi yapmalı diyo bende dün başladım 2.çizgi silik çıktı bakalım devam edicem haftasonuna kadar çift kırmızıyı görürüm inşallah  :amin:14.gün filan olucak benm yumurtlamam 30 günde bir görenlerde 12.gün filan başlamalı testi yapmaya onlarda 15.gün yumurtlayabilirlermiş.Ama tabi erken veya geçte olabiliyo bu süre canım.kaç aydır bekliyosun sen canım hiç doktora gittinmi

elfo

canım ben 6 aydır bekliyorum. sanırım önceden konuşmuştuk  :icon_scratch: neyse evliliğimin 2. mi 3. mü ayıydı neydi gittim karından baktı hormon tahlili istedi. karından bi sıkıntı yok dedi alttan mı baksaydı daha iyi olurdu bilemem  :dontknow: bi de adetimin 10. günüydü sadece e2 hormonum biraz yüksek çıktı doktor herşey iyi dedi konunun üstünde bile durmadı ben sordum bu yüksek neden diye. dedi o problem değil adetinin 10. günü olduğu için sapmalar olur dedi. bir de geçen ay gecikince gittim rahim kendini gebeliğe hazırlamış görünüyor herhangi bi sıkıntı yok dedi ama bilemiyorum ki işte dediğim gibi böyle gecikmeler olunca sanki kaliteli yumurtlama olmamış gibime geliyor  :-\ Rabbim büyük...

CAN TANEM

Elfo meraba canım...

Bence bu ay geç kalmış sayılmazsın çünkü adetin geç oluyormuş ben gitti gidiyordan siparis vermiştim 2 iş gün içinde geldi ismide laboquick gayetde memnun kaldım... Bende 3 aydır geç adet oluyordum süt hormonum sınırda çıktı ondanda geç oluyormuş.. Umarım en kısa zamanda bebişlerimiz gelir canım   :amin: :amin:

senayy88

Alıntı yapılan: elfo - 27 Aralık , 2011, 13:55:13
canım ben 6 aydır bekliyorum. sanırım önceden konuşmuştuk  :icon_scratch: neyse evliliğimin 2. mi 3. mü ayıydı neydi gittim karından baktı hormon tahlili istedi. karından bi sıkıntı yok dedi alttan mı baksaydı daha iyi olurdu bilemem  :dontknow: bi de adetimin 10. günüydü sadece e2 hormonum biraz yüksek çıktı doktor herşey iyi dedi konunun üstünde bile durmadı ben sordum bu yüksek neden diye. dedi o problem değil adetinin 10. günü olduğu için sapmalar olur dedi. bir de geçen ay gecikince gittim rahim kendini gebeliğe hazırlamış görünüyor herhangi bi sıkıntı yok dedi ama bilemiyorum ki işte dediğim gibi böyle gecikmeler olunca sanki kaliteli yumurtlama olmamış gibime geliyor  :-\ Rabbim büyük...
Çok sıkıntı yapma canım daha erken bak yumurtalıklarında benmi gibi kist v.b şeyler yok çıkmamış en azından benimde 6 nay olmadı hep sıkıntı üzüntü üzüntü 3 ay önce temiz olan sağ yumurtalığım 3 ay sonunda doktora gittiğimde 7 cm kist çıkmıştı. testi al bence faydası olur hangi gün yumurtladığımız bilicez en azından o gün çalışmalar hızlandırcaz :muzz: :muzz:hadi hep beraber veririz inşallah güzel haberleri birbirimize :amin:

elfo

inşaAllah canım hep beraber vereim güzel haberlerimizi. tamam moonlight arkadaşım aynı markadan sipariş vereyim ben de akşam. cumaya felan gelir herhalde. bu ay olmazsa öbür ay da devam ederim beraber vereceğiz güzel haberlerimizi en kısa sürede inşaAllah  :amin:  :muzz: Rabbim tüm bekleyen kardeşlerimize de nasip etsin tez zamanda  :amin:

senayy88

aminn canım inşallah Rabbim bizimde yüzümüzü güldürecektir eminim.Meleklerimiz geldiği zaman bizim için herşeyden daha da bi değerli olcaklar bukadar beklediğimize değecek.Nerde oturuyosun canım sen ismin ne bu arada