Ovülasyon(Yumurtlama) Testi Kullananların Sayfası

Başlatan sibel28, 05 Ağustos , 2008, 13:34:39

« önceki - sonraki »

CAN TANEM

şenay hergün aynı saatte olursa daha iyi sonuç veriyormuş... Sabah ilk idrar olmayacak bide akşam 8 den sonra olmayacakmış benimkinde öyle yazıyor.. Bende çok umutlanarak aldım bu ay ama bugün 18 . günüm ama hala ikinci çizgiyi tam koyu oladak görmedim sanırım bu ay yumurtlamadım yada kaçırdım gününü  :y25: :crybaby2:

senayy88

HADİ YA CANIM belki geç yumurtluyosun kaç günde bi adet görüyosun ben 4 aydır 28 günde bir görüyorum 14.gün muhtemelen bugün 10.gün adetimden ilkgününden saydım 2 kutu aldım bende herhalde diyorum 20.güne kadar yumurtlarım inşallah tutmuştur seninki canım inşallah yüzümüz bizimde güler artık.12ydi en son tuvalete gittim 4e doğru yapıcam bakalım canım

Ya-semin

Alıntı yapılan: senayy88 - 26 Aralık , 2011, 15:08:43
amin canım benim çok saol inşallah bakalım hayırlısı kistlerim vardı benim onlar için tedavi oldum şükür eriyip gittiler ama doğum kontrol hapı kullandım bu ay pek ümidim yok ama yinede umutlanıyorum işte doktorum şey demişti bide hapı kullanıp bıraktığın ay yumurtalıklar daha çok çalışır dedi bu ay gebe kalabilirsin dedi ama kimiside haplarınen  etkisi geçmemiştir diyo bakalım gün aşırı çalışmalara devam ediyoruz silik olmuycak değilmi 2.çizgi koyu oluncamı 2gün üst üstemi ara vermeden yani çalışcaz...

evet canım silik olmayacak, iki çizgide koyu olacak... zaten silikse dikkat edersen yumurtlama yaklaştıkça gün gün çizgi koyulaşacaktır bu dönemde gün aşırı ilişki yeterli ama koyulaştığında iki gün üst üste ilşki olmalı... ve koyu gördükten sonra da test yapmayı bırakırsın. Allah sana bu ay nasip edecekse, hapların etkisine rağmen olur canım, hap kullanırken bile hamile kalanlar var, Rabbimin hikmetinden sual olmaz
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

CAN TANEM

Canım ben 30 günde bir olmaya başladım son zamanlarda bu ay doktora gittim süt hormonum sınırda çıktı ilaç verdi biraz düşürelim dedi  o esnada sordum bu ayki yumurtam görünüyormu diye dr görünürde bişey yok her kadın her ay yumurtlayacak diye bi kaide yok bazı aylar yumurtlamazlar dedi bunu demesine rağmen ovulasyon testine başladım ama hala bişey yok :y25: Hayırlısı artık bikaç gün daha devam edeceğim :amin:

senayy88

hayırlıs canım inşallah olur da testler işe yarar benmde kistlerim vardı onların erittik çok şükür bakalım bu ay deniyoruz 6 ay olmadı kistlern tedavisiyle birlikte 8 aydır bekliyorum meleğimi.süt hormonu için üzülme sakın benm arkadaşım vardı bende önce evlendi 1,5 seneye yakın olmadı onunda süt hormonu yüksekti doktor bu düşmeden kalamazsın demişti ilaç kullandı geçen ay hamile olduğunu öğrendi

CAN TANEM

Canım benimki çok yüksek değil Allahtan ama sınıra çok yakın çıkınca doktor biraz düşürelim dedi hatta ilacı kullanırken hormon düşünce hemen kalabilirsinde  günün geçerse test yap ilacı kes ve hemen gel dedi ama bakalım artık hayırlısı Rabbim ne zaman ol derse o zaman olacak elbet... Umarım en kısa zamanda bizimde meleklerimiz gelirler canım :amin:

senayy88

amin canım  inşallah sen nekadardır bekliyosun bak şükür olabilir demiş doktor benmde hormonlarımda bi anormallik çıkmadı şükür ama kistler çıkınca geriye gitti herşey biraz ben stres yapıyorum çok.Rbbim bizimde yüzümüze gülecektir inşallah belki bu beraber hayırlı haberlerimi vermek nasip olur :amin: :amin: :amin:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: senayy88 - 26 Aralık , 2011, 15:44:39
amin canım  inşallah sen nekadardır bekliyosun bak şükür olabilir demiş doktor benmde hormonlarımda bi anormallik çıkmadı şükür ama kistler çıkınca geriye gitti herşey biraz ben stres yapıyorum çok.Rbbim bizimde yüzümüze gülecektir inşallah belki bu beraber hayırlı haberlerimi vermek nasip olur :amin: :amin: :amin:

6 Aylık evliyim canım hiç korunmadım bekliyoruz bakalım Rabbim ne zaman kısmet ederse...  :binkybaby:

Ay inşallah bu ay ikimizde güzel haberler veririz  :amin: :amin: :amin: Rabbim isteyen herkese nasip etsin inş :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

senayy88

inşallah canım benim senin adet tarihin nezman benm 15 ocak gibi olcak inşallah olmam tabi ama bu arada testi yaptım 1 çizgi çıktı daha yok sanırım zaten 14.gün filan olur bence cuma cumartesiye doğru  artık

CAN TANEM

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 26 Aralık , 2011, 15:58:50
inş. en tez zamanda güzel haberlerinizi alırız cnm  :amin:

Amin canım inşallah  :amin:

Alıntı yapılan: senayy88 - 26 Aralık , 2011, 16:11:58
inşallah canım benim senin adet tarihin nezman benm 15 ocak gibi olcak inşallah olmam tabi ama bu arada testi yaptım 1 çizgi çıktı daha yok sanırım zaten 14.gün filan olur bence cuma cumartesiye doğru  artık

Benim ki 7 Ocak canım...

28 günde oluyorsan riskli günler 13,14,15 canım umarım hayırlısıyla gelir bebişlerimiz :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

sabah ilk idrarindan deil ikinci yada ücüncü idrarinda yapabilirsin öglen saatlerinde
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

senayy88

teşekkür ederim canım saat 4tü yaptım az önce ya ilk baştan tek çizgi vardı şimdi 2.cide silik herhalde yumurtlama günüm yakın bakalım kısmet inşallah işe yarar

senayy88

moonlight sen benden önce hayırlı haberini vericeksin inşallah canım  benm 15 ocağa doğru adet günüm 17 aralıkta adet oldum ben bugün 10.gün işte canım başladım teste herhalde haftasonuna doğru çift kırmızıyı görürüm.ahh bide gebelik testi görmek nasip olsa keşke :amin:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: senayy88 - 26 Aralık , 2011, 16:30:32
moonlight sen benden önce hayırlı haberini vericeksin inşallah canım  benm 15 ocağa doğru adet günüm 17 aralıkta adet oldum ben bugün 10.gün işte canım başladım teste herhalde haftasonuna doğru çift kırmızıyı görürüm.ahh bide gebelik testi görmek nasip olsa keşke :amin:

İnşallah canım yaa  :amin: :amin:

Evet ovulasyon testinde genelde ikinci silik çıktığı için içimden hep keşke gebelik testini böyle görsem diye geçiyor.. Bizde o günleri görürüz inşallah canım :amin: :hello2: