Ovülasyon(Yumurtlama) Testi Kullananların Sayfası

Başlatan sibel28, 05 Ağustos , 2008, 13:34:39

« önceki - sonraki »

suzannn

Alıntı yapılan: Ya-semin - 26 Aralık , 2011, 13:59:51
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 26 Aralık , 2011, 13:57:22
BENDE ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM

tavsiye ederim suzancım, ben ilk gebeliğimde kullanmıştım ve o ay hamile kalmıştım çok faydalı olmuştu. marka olarak da medi smrat ı tavsite  ederim
NERDEN ALMIŞTIN CANIM

Ya-semin

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 26 Aralık , 2011, 14:00:37
BENDE ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM

tavsiye ederim suzancım, ben ilk gebeliğimde kullanmıştım ve o ay hamile kalmıştım çok faydalı olmuştu. marka olarak da medi smrat ı tavsite  ederim
NERDEN ALMIŞTIN CANIM

eczaneden almıştım geçen yıl bu zamanlar 27 tl ye. açıklamaya uygun kullnamıştım ve sadece iki tanesi kullandığımda yumurtladığım zamanı tesbit etmiştim, geri kalanı artmıştı. bazı arkadaşlar internetten de alıyorlar çok daha uygun fiyatlara ama ben pek güvenmiyorum çok ucuz ürünlere. dene istersen bu ay, faydasını görecekin
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

suzannn

Alıntı yapılan: Ya-semin - 26 Aralık , 2011, 14:04:10
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 26 Aralık , 2011, 14:00:37
BENDE ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM

NERDEN ALMIŞTIN CANIM

eczaneden almıştım geçen yıl bu zamanlar 27 tl ye. açıklamaya uygun kullnamıştım ve sadece iki tanesi kullandığımda yumurtladığım zamanı tesbit etmiştim, geri kalanı artmıştı. bazı arkadaşlar internetten de alıyorlar çok daha uygun fiyatlara ama ben pek güvenmiyorum çok ucuz ürünlere. dene istersen bu ay, faydasını görecekin
BİZİM BURDA ECZANELERDE YOK MALESEF MECBUR İNTERNETTEN ALACAIM

Ya-semin

anladım canım ama herhangi bir ürünü alma araştır, kullananlardan. forumda kullanan çok kişi olmuştu, hatta böyle bir başlıkta açmışlardı yanılmıyorsam. ben medi smart kullanmıştım memnun da kaldım, korunmayı bırakalım yeniden kullanacağım inşallah.. ben senden ümitliyim güzel haberlerini alacağız inşallah :amin:
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

suzannn

Alıntı yapılan: Ya-semin - 26 Aralık , 2011, 14:13:53
anladım canım ama herhangi bir ürünü alma araştır, kullananlardan. forumda kullanan çok kişi olmuştu, hatta böyle bir başlıkta açmışlardı yanılmıyorsam. ben medi smart kullanmıştım memnun da kaldım, korunmayı bırakalım yeniden kullanacağım inşallah.. ben senden ümitliyim güzel haberlerini alacağız inşallah :amin:
BENDENMİ CANIM

Ya-semin

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 26 Aralık , 2011, 14:14:36
BENDENMİ CANIM

evet senden suzi, korunmayı bırakmıştın yanılmıyorsam :icon_scratch: kısa sürede hamile olduğun haberini bekliyorum, o yönde ümitliyim yani

suzannn

Alıntı yapılan: Ya-semin - 26 Aralık , 2011, 14:16:58
BENDENMİ CANIM

evet senden suzi, korunmayı bırakmıştın yanılmıyorsam :icon_scratch: kısa sürede hamile olduğun haberini bekliyorum, o yönde ümitliyim yani
ANLADIM CANIM KORUNMUYORUM ŞU ANDA ADETİME 6 GÜN VAR BENDE ÜMİTLİYİM BU AY DEĞİLSE DAHA SONRAKİ AYLAR ARTIK KISMET ALLAH ÇOK BEKLETMESİN İNŞALLAH BİZLERİ

Ya-semin

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 26 Aralık , 2011, 14:18:06
BENDENMİ CANIM

ANLADIM CANIM KORUNMUYORUM ŞU ANDA ADETİME 6 GÜN VAR BENDE ÜMİTLİYİM BU AY DEĞİLSE DAHA SONRAKİ AYLAR ARTIK KISMET ALLAH ÇOK BEKLETMESİN İNŞALLAH BİZLERİ

:amin: :amin: :amin: aminn  canım inşallahh... herkes için aynı dileğim herkes evladına kavuşsun ama bu yolda senin, benim gibi çok çile çeken arkadaşlarımız var, onların haberlerini daha bir merakla heyecanla bekliyorum. inşallah hepimiz yavrularımıza kavuşuruz. belirtilerin var mı canım?

suzannn

Alıntı yapılan: Ya-semin - 26 Aralık , 2011, 14:22:48
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 26 Aralık , 2011, 14:18:06
BENDENMİ CANIM

:amin: :amin: :amin: aminn  canım inşallahh... herkes için aynı dileğim herkes evladına kavuşsun ama bu yolda senin, benim gibi çok çile çeken arkadaşlarımız var, onların haberlerini daha bir merakla heyecanla bekliyorum. inşallah hepimiz yavrularımıza kavuşuruz. belirtilerin var mı canım?
EVET CANIM BU YOLDA BİZİM GİBİ OLUPTA SONRADAN EVLADINA KAVUŞANLARI GÖRDÜKÇE İÇİMDE BAHARLAR AÇIYOR RABBİM BİZLEREDE TÜM İSTEYENLEREDE NASİP ETSİN KİMSEYE EVLAT ACISI GÖSTERMESİN VALLA PEKBİ BEKLENTİM YOK AMA İLAÇ İÇİYORUMYA ONDAN SANIRIM MİDEM BULANIYOR ARA ARA ÖĞÜRTÜYOR BENİ BİDE İLACI İÇTİĞİMDEN BERİDİR KASIKLARIM RAHMİM HEP Bİ FAALİYET ALANI GİBİ ACIYOR SIZLIYOR AĞRIYOR YANİ

Ya-semin

canım yanılmıyorsam folik asit ve aspirin kullanıyordun sen, onların ikisi de bulantı yapmaz genelde ilaçlardan değldir... rahimde kasıklarda da ağrı sızı harektlilik varsa çok iyi bence, bebiş için umutlanabiliriz :binkybaby: canım ben son hamileliğimde bebeğin rahime tutunmasını bile hissetmiştim, sağ kasığımda sanki iğne ile uğraşılıyormuş gibi batmalar hareketlilikler oluyordu ve ultrasonda da keseyi tam o noktada görmüştük.

suzannn

Alıntı yapılan: Ya-semin - 26 Aralık , 2011, 14:36:43
canım yanılmıyorsam folik asit ve aspirin kullanıyordun sen, onların ikisi de bulantı yapmaz genelde ilaçlardan değldir... rahimde kasıklarda da ağrı sızı harektlilik varsa çok iyi bence, bebiş için umutlanabiliriz :binkybaby: canım ben son hamileliğimde bebeğin rahime tutunmasını bile hissetmiştim, sağ kasığımda sanki iğne ile uğraşılıyormuş gibi batmalar hareketlilikler oluyordu ve ultrasonda da keseyi tam o noktada görmüştük.
İNŞALLAH CANIM İNŞALLAH RABBİM NASİP ETSİN

Ya-semin

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 26 Aralık , 2011, 14:37:50
Alıntı yapılan: Ya-semin - 26 Aralık , 2011, 14:36:43
İNŞALLAH CANIM İNŞALLAH RABBİM NASİP ETSİN

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

senayy88

yasemincim valla saat 12den beri tuvalete gitmedim 4 gibi yapcam olur dimi suda hiç içmedim bugün markası galenik benm eczacı bi arkadaşım verdi bana bunları ama tekirdağ merkezden aldım ben ilçede oturuyom burdada yoktur sanırım bide hergün aynı saattemi yapıcam canım inşallah bu ay banada yardımcı olur ümitlendim yine hüsran olursa iyice yıkılıcam

Ya-semin

Alıntı yapılan: senayy88 - 26 Aralık , 2011, 14:52:50
yasemincim valla saat 12den beri tuvalete gitmedim 4 gibi yapcam olur dimi suda hiç içmedim bugün markası galenik benm eczacı bi arkadaşım verdi bana bunları ama tekirdağ merkezden aldım ben ilçede oturuyom burdada yoktur sanırım bide hergün aynı saattemi yapıcam canım inşallah bu ay banada yardımcı olur ümitlendim yine hüsran olursa iyice yıkılıcam

canım bu markayı ilk kez duyuyorum ama arkadaşın önerdiyse iyidir sanırım. tabiki 4 te yapabilirsin 4 saat geçmiş oluyor. bir de hiç su içmeyim kendine eziyet etme, susadikça az içebilirsin, orda kasıt çok fazla içmemek. her gün aynı saatte yapmaya gayret et, çift çizgiyi gördüğünde iki gün boyunca çalışmalısınız. inşallah hakkında hayırlısı olur canım, Rabbim muradına erdirsin inşallah

senayy88

amin canım benim çok saol inşallah bakalım hayırlısı kistlerim vardı benim onlar için tedavi oldum şükür eriyip gittiler ama doğum kontrol hapı kullandım bu ay pek ümidim yok ama yinede umutlanıyorum işte doktorum şey demişti bide hapı kullanıp bıraktığın ay yumurtalıklar daha çok çalışır dedi bu ay gebe kalabilirsin dedi ama kimiside hapların etkisi geçmemiştir diyo bakalım gün aşırı çalışmalara devam ediyoruz silik olmuycak değilmi 2.çizgi koyu oluncamı 2gün üst üstemi ara vermeden yani çalışcaz...