28 Mart , 2024, 16:20:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ovülasyon(Yumurtlama) Testi Kullananların Sayfası

Başlatan sibel28, 05 Ağustos , 2008, 13:34:39

« önceki - sonraki »

senayy88

bencede canım 9.gün başlıcam ben testi yapmaya 2 kutu aldım çünkü 10 paket var içinde yeter yani Rabbim hayırlısını versin inşallah hepimize

kuzucuk

inşallah canım ismim leyla mersinliyim  :opucuk: bak senaycım benim 5 cm kistim 1 cm kadar eridi o zaten çabucak yok olmuş senin de kistin çoktan  bay bay etmiştir için rahat olsun  :amin:  adet olmak çok güzel bir şey gerçekten adet olmadan da bebiş gelmezmiş kist sayesinde bunu anladım  :binkybaby:  inşallah bu ay çok uğraşacaz olmadı tekrar  deneyecez pes etmek üzülmek yok  :nono:  :nono:

kuzucuk

senayy88

memnun oldum canım ben tekirdağlıyım biliyorum benmde geçen ay 7 cmlik kist gitmişti canım ufak olan kalmıştı bu ay oda gitti inşallah doktor bide dedi ki bana doğum kontrol hapını kullanıp bıraktığın ay yumurtalıklar daha çok çalışır o ay daha inşallah bakalım kısmet artık.

kuzucuk

Allah yardımcımız olsun canım inşallah bu ay hayırlıysa hakımızda kısmet olur inşallah  :amin:

senayy88

inşallah canım sen yumurta takibine nezaman başlıyosun.

kuzucuk

ben yarın yarım ölçü klomene başlayacağım cuma da doktora gitcem yumoşlara bakıp ona göre gerekirse çatlama iğnesi verecek bakalım hayırlısı  :amin:

senayy88

hayırlısı canım inşallah en güzel sonuçları alırsın çok bekletmesin Rabbim bizi.şİMDİ BENMDE BU AY OLMADI TAKİP İÇİN GİDİCEM YA önce ilaç vericek sonra çatlatma iğnesimi vurulucam canım ben özel hastaneye gidiyom burda yok tekirdağa merkeze 2 günde bir yumutaya bakmayamı çağırıyomuş ya o zor olcak biraz ama artık sen bana anlatırsın.benimki bidaki ay nasılsa

kuzucuk

tabi canım ne demek yardımcı olurum inşallah öncelikle gerek kalmadan hamiş kalırsın canım  :amin: bak benim doktorum şöyle yapıyo.önce adet olunca  3. gün gidiyosun ultrasonla kist var mı diye bakıyo yoksa klomen veriyo 5 gün kullanıyosun ilaç bitince hemen tekrar  gidiyosun yumurtişler kaç tane, büyüklükleri ne kadar söylüyo gerekirse yumurtişler birden fazlaysa ve büyüklükleri iyiyse çatlatma iğnesi veriyo pregnly 5000 ya da ovitrella sonra adetini bekliyosun bazıları 21. gün progestan istiyo yumurtalar sağlıklı çatlamış mı diye benim doktorum gereksiz görüyo biraz uzun ve karışık oldu yine konuşuruz canım  :opucuk:

senayy88

kuzucuk

senayy88

kızlar sabah ilk idrarla yapmayın dediler sabahtan beri hiç su çay filanda içmedim bu saatlerdemi yapsam yoksa 3-4 gibimi

Ya-semin

eğer son yaptığın idrarın üzerinden en az 4 saat geçtiyse istediğin saatte yapabilirsin. bir de bu müddet zarfında ihtiyacından fazla su, çay vs. çok tüketmemen gerekiyor. arkadaşlar doğru söylemişler ilk idrarla yapılmıyor. dediğim gib 4 saat  geçtiyse daha fazla bekleme test yap bence yumurtluyorsan çıkar. hangi marka ovulasyon testin?
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

Ya-semin

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 26 Aralık , 2011, 13:57:22
BENDE ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM

tavsiye ederim suzancım, ben ilk gebeliğimde kullanmıştım ve o ay hamile kalmıştım çok faydalı olmuştu. marka olarak da medi smartı tavsiye  ederim
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana