Ovülasyon(Yumurtlama) Testi Kullananların Sayfası

Başlatan sibel28, 05 Ağustos , 2008, 13:34:39

« önceki - sonraki »

doruk38

Alıntı yapılan: gulum22 - 24 Ekim , 2011, 12:00:38
Alıntı yapılan: doruk38 - 24 Ekim , 2011, 11:57:29
Alıntı yapılan: gulum22 - 24 Ekim , 2011, 11:44:47
Alıntı yapılan: doruk38 - 24 Ekim , 2011, 11:28:39
kızlar adetimin 17. gümüdeyim ve 4 gündür ovulasyon testim kıpkırmızı. Bu normal mi bilmiyorum  :dontknow:
cnm markasi ne bende kullanirken 17.günlerde kirmizi cikardi o günleri degerlendir derim ben internetten almistim cok hasas oldugu icin öyle 3gün kirmizi cikiyomus  :dontknow:

2 gün önce yumurtalıklarımda sızlama oldu. yumurtlarken olan ağrının biraz fazlasıydı ama geçti. yaklaşık 4 gündür de kıpkırmızı.  :icon_scratch: kafam karıştı normalde 1 gün kıpkırmızı çıkması gerekmiyormuydu ? hım birde kıp kırmızı olunca çatlamaya yakın oluyo dimi canım
evet cnm bak benim 3gün kirmizi cikiyodu ama sadece bi gün normal kontrol cizgisinden daha cok koyu cikiyodu ozaman anliyodum bide öyle ciktiktan 12-36 saat sonra yumurtlama oluyo

çok sağol gül  :opucuk:

mavişim80

kızlar bu ovulasyon testi kulladıgımızda yumurtlamanın olacgını gösteriyorsa peki ogun tutma olasılıgı olur mu?
birgun sonramı denemek lazım......yani olustugunu gösteriyor...denedik diyelim...catlaması  neye bağllı?

doruk38

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 24 Kasım , 2011, 16:42:32
kızlar bu ovulasyon testi kulladıgımızda yumurtlamanın olacgını gösteriyorsa peki ogun tutma olasılıgı olur mu?
birgun sonramı denemek lazım......yani olustugunu gösteriyor...denedik diyelim...catlaması  neye bağllı?

canım bu testler sadece yumurtlamamnın olduğunu gösteriyo yumurtanın çatladığını göstermiyo. yumurtanın çatlayıp çatlatlamadığını anlaman için dr gidip yumurta takibi istemen gerekiyo

sukeyna

Yumurtlama konusunda yazdıklarınızı okuyunca ne kadar cahil olduğumu anladım, yumurtlama gününü gösteren bir alet varmış sizden öğrendiğime göre:) nasıl temin edeceğim bunu nasıl kullanacağım, eczaneden aldığımız gebelik testi gibi birşey mi ve tek kullanımlık mı? bu konuda yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar..

HASRET!M S@N@

eczane ve netten temi edebilirsin idrar testi gibi hergün aynı saatte yapıyrsun cift cizgi cıkınca yumurtlama var demektir cnm zaten içinde detaylı bilgii yazıyor

hatice tanrıvar

çogumuz bu konuda bilinçsizizzzz]
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

sukeyna

Teşekkür ederim canım, öğle yemeğine çıkınca bi sorayım bakayım eczaneye:)

HACERESMA

benim adetim 22 kasımda başladı pazar günü bitti ben bu sabah ovülasyon testi yaptım fakat tek çizgi çıktı acaba çift çizgi çıkması için ne zaman yapmalıyım beni bilgilendirin kızlar içinizde bilen varsa.
]

doruk38

Alıntı yapılan: HACERELFİN - 30 Kasım , 2011, 11:32:04
benim adetim 22 kasımda başladı pazar günü bitti ben bu sabah ovülasyon testi yaptım fakat tek çizgi çıktı acaba çift çizgi çıkması için ne zaman yapmalıyım beni bilgilendirin kızlar içinizde bilen varsa.

bu gün senin 9. günün 11. yada 12. gün başla canım . kaç günde bir adet oluyorsun ?

HACERESMA

26-27 günde bir oluyorum canım hiç şaşamaz guguklu saat gibi maşallah  :ehi: :ehi:
]

sukeyna

Kızlar yumurtlama testi alacaktım ama hangi marka alacağımı bilemedim, laboquick diye bir marka vardı güvenip alamadım, kullanan arkadaşlar ne dersiniz, hangi marka almalıyım?

doruk38

Alıntı yapılan: sukeyna - 30 Kasım , 2011, 13:34:34
Kızlar yumurtlama testi alacaktım ama hangi marka alacağımı bilemedim, laboquick diye bir marka vardı güvenip alamadım, kullanan arkadaşlar ne dersiniz, hangi marka almalıyım?

canım ben o markayı aldım ama memnun kalmadım sakın alma. önermem

sukeyna

Sağolasın canım, internetten de baktım şimdi sanki başka marka yok yaf, hep o marka çıkıyor..

doruk38

Alıntı yapılan: sukeyna - 30 Kasım , 2011, 13:45:55
Sağolasın canım, internetten de baktım şimdi sanki başka marka yok yaf, hep o marka çıkıyor..

var var canım bir sürü marka var. burda çok kişi kullandı bunu. sana yardımcı olurlar merak etme  :opucuk:

serife26

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 24 Kasım , 2011, 16:42:32

testte kırmızıyı bulunca yumurtlama 48 saate kadar olacak demek,yani  sonrasında bile 3-5 gün çalışmak lazım bence ki biz öyle yapmıştık hamile kalmıştım, o ay değilde sonraki ay ama,ilk ay hata yapmıştım 2 gün çalışma az geldi:)