28 Mart , 2024, 15:20:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ovülasyon(Yumurtlama) Testi Kullananların Sayfası

Başlatan sibel28, 05 Ağustos , 2008, 13:34:39

« önceki - sonraki »

destina06

:hello2: :hello2: :hello2: inşallah işe yarar da bu ay hamile kalabilirim peki siz de bir günde birden fazla mı çalışma yaptınız :suclu: bazıları öyle hamile kalmışta

muhribe

hayır canım spermleri idareli kullamak lazım malum sık ilişkide kaliteleri düşüyor. biz ovülasyonda çift çizgiyi gördük akabinde 5-6 gün çalıştık. dediğim gibi çatlama ne zaman olur bilinmiyor. ben akıntmdan anlamıştım çatladığını. yumurta akı gibiydi

destina06

Alıntı yapılan: muhribe - 21 Ekim , 2011, 17:13:04
hayır canım spermleri idareli kullamak lazım malum sık ilişkide kaliteleri düşüyor. biz ovülasyonda çift çizgiyi gördük akabinde 5-6 gün çalıştık. dediğim gibi çatlama ne zaman olur bilinmiyor. ben akıntmdan anlamıştım çatladığını. yumurta akı gibiydi

muhribe asoğl canım ya cevapların için bir şey daha sorayım şimdi testte diyor ki on dk geçtikten sonraki sonuçları okumayın ilk beş dk içinde okuyun diyor test çizgisi silikleşti dedim ya hani kontrol çizgisiyle aynı renkte kalmaya devam etmedi de neden bir süre sonra silikleşti tahmine 2-3 dk sonra silikleşmeye başladı

muhribe

canım içineki idrar dağılıyor o yüzden netliğini kaybediyor testler. bende de öyle olurdu. testte yazdığı gibi ilk birkaç dakikada çizgiler belli ediyor zaten kendini

destina06

Alıntı yapılan: muhribe - 21 Ekim , 2011, 17:20:28
canım içineki idrar dağılıyor o yüzden netliğini kaybediyor testler. bende de öyle olurdu. testte yazdığı gibi ilk birkaç dakikada çizgiler belli ediyor zaten kendini

bir süre sonra silikleşince acaba dedim yanlış mı yaptım bu resimdeki görüntüsü ilk 1-2 dk içindeki görüntüsü hımm o zaman ikisi de aynı renk çizgilerin o zaman testi doğru yaptım ve bugün yarın yumurtlucam yani çalışmalara devam :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

destina06

muhribe

rica ederim canım inş bu ay kavuşursun miniğine :)

burcum

ne demek canım yardımcı olabildiysek ne mutlu 5-6 gün günde 1 kere çalışsanız yeterli olur inşallah miniğin hayırlısıyla gelir :amin:

destina06

inşallah kızlar inşallah hayırlısıyla nasip etsin Allahım :amin: :amin:

doruk38

kızlar adetimin 17. gümüdeyim ve 4 gündür ovulasyon testim kıpkırmızı. Bu normal mi bilmiyorum  :dontknow:

HASRET!M S@N@

canım hiç yapmadım ki bilmiyorum belki birkaç tane yumurtan ctalıyorsa

KasrıCinan

canım ben hiç yapmadım bilmiyorum ama iyi yumurtluyorsun demekki  :ehi: :opucuk: :opucuk: yani sen hemen değerlendir boş geçirme.4 gündür öyle çıktığına göre iyi birsey olmalı

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: doruk38 - 24 Ekim , 2011, 11:28:39
kızlar adetimin 17. gümüdeyim ve 4 gündür ovulasyon testim kıpkırmızı. Bu normal mi bilmiyorum  :dontknow:
cnm markasi ne bende kullanirken 17.günlerde kirmizi cikardi o günleri degerlendir derim ben internetten almistim cok hasas oldugu icin öyle 3gün kirmizi cikiyomus  :dontknow:
:nazar: :nazar:

doruk38

Alıntı yapılan: gulum22 - 24 Ekim , 2011, 11:44:47
cnm markasi ne bende kullanirken 17.günlerde kirmizi cikardi o günleri degerlendir derim ben internetten almistim cok hasas oldugu icin öyle 3gün kirmizi cikiyomus  :dontknow:

2 gün önce yumurtalıklarımda sızlama oldu. yumurtlarken olan ağrının biraz fazlasıydı ama geçti. yaklaşık 4 gündür de kıpkırmızı.  :icon_scratch: kafam karıştı normalde 1 gün kıpkırmızı çıkması gerekmiyormuydu ? hım birde kıp kırmızı olunca çatlamaya yakın oluyo dimi canım

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: doruk38 - 24 Ekim , 2011, 11:57:29
Alıntı yapılan: gulum22 - 24 Ekim , 2011, 11:44:47

2 gün önce yumurtalıklarımda sızlama oldu. yumurtlarken olan ağrının biraz fazlasıydı ama geçti. yaklaşık 4 gündür de kıpkırmızı.  :icon_scratch: kafam karıştı normalde 1 gün kıpkırmızı çıkması gerekmiyormuydu ? hım birde kıp kırmızı olunca çatlamaya yakın oluyo dimi canım
evet cnm bak benim 3gün kirmizi cikiyodu ama sadece bi gün normal kontrol cizgisinden daha cok koyu cikiyodu ozaman anliyodum bide öyle ciktiktan 12-36 saat sonra yumurtlama oluyo