Ovülasyon(Yumurtlama) Testi Kullananların Sayfası

Başlatan sibel28, 05 Ağustos , 2008, 13:34:39

« önceki - sonraki »

suzannn

ASİKİZİM OVULASYON TESTİNİ NEREDEN ALDIN BEN ECZANELERDEN BULAMADIM Bİ DAHAKİ AYA ALMAYI DÜŞÜNÜYORUMDA

asikizim

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kirmiziysa yumurtlama dönemindesin demekki bi kac günü iyi degerlendirmen lazim  :suclu: ama bu test cubuklari kirmiziyi gösterse bile yumurtanin catladini yada olcagi anlamina gelmiyo  ::) bende ebaydan almistim nadal marka
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

rengi acildiysa yumurtlama bitti demek bekliceksin artik sonra test yaparsin ins hamilesindir  :amin:

asikizim

sence ne zaman yapayim testimi (gebelik)14 ve 15 kirmizi idi ovu.testi

asikizim

Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Ekim , 2011, 14:42:02
rengi acildiysa yumurtlama bitti demek bekliceksin artik sonra test yaparsin ins hamilesindir  :amin:
inssalah canim ne  zaman yapsamki gebelik testini en erken

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: asikizim - 18 Ekim , 2011, 17:42:00
Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Ekim , 2011, 14:42:02
inssalah canim ne  zaman yapsamki gebelik testini en erken
ben sanirim cift cizgi ciktiktan 1 hafta sonra yapmistim cikmisti

asikizim

benim 4 dün gecti ama yaptim cikmadi bu seferde mi yok rabbim  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

destina06

21 Ekim , 2011, 16:52:02 #758 Son düzenlenme: 21 Ekim , 2011, 16:55:36 destina06
resimde görünüyor mu bilmiyorum ama ben bugün test yaptım preseedin yanında vermişlerdi baybstart diye bişey markası.Sağdaki test çizgisi soldaki kontrol bi süre böyle kaldıktan sonra test çizgisi gittikçe silikleşti kotrol yeri hala aynı renkte duruyordu.Saate bakmadım ne kadar süre geçtiğini bilmiyorum ama testi ilk yaptım ikisi de aynı renkteydi sonra fotoğraf falan çektim tahminen 2 üç dakika geçmiştir üstünden böyle kaldı sonra ilk çizgi iyi silikleşti ama kontrol çizgisi hala duruyordu. Şimdi ben bunu nasıl yorumlayacağım puffffffffff keşke saate baksaydım

burcum

muhribe

canım çok yaklaşmışsın bugünleri iyi değerlendirin

destina06

sağolun kızlar ama kafam karıştı niye test silikleştide kontrol aynı renkte kaldı  :icon_scratch:

muhribe

çizgilerde biri hep aynı tondadır kontrol çizgisi o. diğer çizgi yumurtlama çizgisi. ne kadar koyu olursa yumurtlamaya o kadar yaknsındır. bugünler sizin için çok önemli sakın kaçırmayın

destina06

bugünü yarını iyi değerlendirmek lazım o zaman :suclu: peki yarın tekrar test yapayım mı yoksa bu yeterli mi ne dersiniz?

muhribe

testin varsa yap çizgi silikleşirse yumurtlama olmş demektir. sana tavsiyem önümüzdeki birkaçç günü iyi değerlendirin. bu testler yumurtlamayı biliyor ama çatladığını bilemiyor. çatlama yummurtlamadan sonra oluyor. ben bu testlerle hamile kaldım  :muzz: