Ovülasyon(Yumurtlama) Testi Kullananların Sayfası

Başlatan sibel28, 05 Ağustos , 2008, 13:34:39

« önceki - sonraki »

UMUTSUZ

kızlar ovulasyon testi kullanıyorum hiç tahmin etmediğim tarihte yumurtlamam başlıycak gibi görünüyor eğer öyleyse adettimden heemen sonra yumurtluyorum ve ben bunca ay yanlış zamanlarda denemişim AMAN ALLAHIM dedim kendime şaşkınım çalışmalara başladım eğer yumurtlama zamanımda bu testle hamile kalırsam yani testin gösterdiği tarih ozaman kesinlikle tavsiye edicem demekki adetten sonrada öncede ortalarındada yumurtlaya biliyomuşuz:):):)  çok mutluyum idrar testinde 2 çizgi göremedim ama bu testte gördüm sanki hamiş kalmış kadar mutluoldum

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

CANIM İNŞALLAH HAMİŞ KALIRSIN...MUTLAKA HABER VER DOĞRUYSA BİZLERDE DENEYELİM..BEN 3 AY KORUNMAK ZORUNDAYIM..DÜŞÜK YAPTIM

кคг๔єlєภ ♥ ♥

ben aldım bu ay kullancam ınsallah PRESEED I
FERTIL SHOP TAN ALDIM ınternetten 66 tl mal oldu 6 lı paket  sıparısten 1 gun sonra geldı ...ovulasyonda aldım bu ay kullanmaya baslıcam nasıpse bakalım ama bu preseed e cok ıanndım hayrlısı

DER!N

Günaydın canım, inşaAllah hayırlısıyla hamiş haberlerini alırız.  :amin:

burcuş

Alıntı yapılan: кคг๔єlєภ ♥ ♥ - 24 Ağustos , 2009, 09:50:58
FERTIL SHOP TAN ALDIM ınternetten 66 tl mal oldu 6 lı paket  sıparısten 1 gun sonra geldı ...ovulasyonda aldım bu ay kullanmaya baslıcam nasıpse bakalım ama bu preseed e cok ıanndım hayrlısı

Hayırlısı olsun canım inşallah Allahım gönlüne göre verir  :opucuk:

haydibebeğim

bize sonuçları bildir ama :wave:

UMUTSUZ

Alıntı yapılan: parislim - 24 Ağustos , 2009, 04:03:14
CANIM İNŞALLAH HAMİŞ KALIRSIN...MUTLAKA HABER VER DOĞRUYSA BİZLERDE DENEYELİM..BEN 3 AY KORUNMAK ZORUNDAYIM..DÜŞÜK YAPTIM
inşallah bakıcaz görücez her nekadar tedbirimizi alsakta allahın takdiri ama mutlaka haber vericem vermeden olurmu zaten
he bende ovulasyon testi aldım o dediğin yerdende preseed aldım oda bugün ulaşır elime hayırlısı olsun ama heyecan veya başka bişi yok ne kadar yorulduğumun belirtisi sanırım senin içinde hayırlısı olsun arkadaşım

Alıntı yapılan: DER!N - 24 Ağustos , 2009, 09:53:42
Günaydın canım, inşaAllah hayırlısıyla hamiş haberlerini alırız.  :amin:
inşallah canım benim hayırlısı pek umutlu değilim ama yani hep hüsrana uğruyorum ya ondan umutlu değilim ama bunlarla yakalarsam inşallah yani allahtan ümit kesilmez.

кคг๔єlєภ ♥ ♥

bumeracım ınsallah faydasnı goruruz canım
burcum sagol bebegım
derıncım sagol bıtanem ınsallah ayrlı sonclanır
haydı bebegım tabıkı sonucu bıldırıcem dakıkka dkıka anlatcam :)

Burcu310

KIZLAR BENDE BU SEFER TEST KULLANDIM VE YUMURTLAMA GÜNÜMÜ BELIRLEDIM

TEST ÖNMELI 36SAATI GÖSTERIYOR!!!!

VE BUGÜN ÖGRENDIMKI HAMILEYIM :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

HERKESE TAVSIYE EDIYORUM

UMUTSUZ

Alıntı yapılan: Burcu310 - 25 Ağustos , 2009, 16:21:30
KIZLAR BENDE BU SEFER TEST KULLANDIM VE YUMURTLAMA GÜNÜMÜ BELIRLEDIM

TEST ÖNMELI 36SAATI GÖSTERIYOR!!!!

VE BUGÜN ÖGRENDIMKI HAMILEYIM :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

HERKESE TAVSIYE EDIYORUM
canım benim hayırlı olsun çok sevindim allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin çok güzel bir haber ayrıca testi kullanarak olduğu için bana daha çok moral oldu tebrikederimmmmmmm :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

KybeLe

bende bu ay kullandım ovulasyon testinden,3gün yakaladım o kırmızı çizgiyi hemde baya koyuydu, bakalım ne olacak. bumera sen o bumerasın sanırsam :)
Oğluşuuumm :)

UMUTSUZ

Alıntı yapılan: KybeLe - 25 Ağustos , 2009, 17:07:54
bende bu ay kullandım ovulasyon testinden,3gün yakaladım o kırmızı çizgiyi hemde baya koyuydu, bakalım ne olacak. bumera sen o bumerasın sanırsam :)

inşallah hayırlısıyla hamiş kalırsın buarada evet o bumerayım :):):)  sende o kybelesin dimi arkadaşım inşallah hayırlı haberlerini alırız senin işte o benim 1 buçuk senedir hamile kalmak isteyen ama kalamayan yani günlerimi yanlış hesaplıyomusum meğer buay ovulasyonla deniyorum tabiki yanında preseed de kullanıyorum inşallah olumlu  sonuç alırızzzzzz:):)

haydibebeğim

Alıntı yapılan: bumera - 26 Ağustos , 2009, 00:17:12

inşallah hayırlısıyla hamiş kalırsın buarada evet o bumerayım :):):)  sende o kybelesin dimi arkadaşım inşallah hayırlı haberlerini alırız senin işte o benim 1 buçuk senedir hamile kalmak isteyen ama kalamayan yani günlerimi yanlış hesaplıyomusum meğer buay ovulasyonla deniyorum tabiki yanında preseed de kullanıyorum inşallah olumlu  sonuç alırızzzzzz:):)

bizi gelişmelerden haberda et canım lütfen.

UMUTSUZ

Alıntı yapılan: haydibebeğim - 26 Ağustos , 2009, 01:11:01
Alıntı yapılan: bumera - 26 Ağustos , 2009, 00:17:12

bizi gelişmelerden haberda et canım lütfen.

tamam canım mutlaka haber veririm sonuçta bu zorlu yolda birbirimize destek olmak için burdayız allahım hayırlısını nasip eder inşallah takdiriilahi ona kalmış ben her yolu deniyorum.

KybeLe

yok canım ben o kybeLe degiLim aica'yim :)
preeseed'i nereden aldın? olmazsa bende deniyecegim onu.
Oğluşuuumm :)