Ovülasyon(Yumurtlama) Testi Kullananların Sayfası

Başlatan sibel28, 05 Ağustos , 2008, 13:34:39

« önceki - sonraki »

UMUTSUZ

haydi bebeğim benim yakın bir arkadaşım var böyle kalan ama ben bu forum sitesinde kalan varmı diye çok merak ediyorum sonuçta herkezin anlatıcakları farklı ama sanırım yok baksana kimse cevap yazmıyor ben ise halen çok merak ediyorum.:)

= - =SeLSeBiL= - =

arkadaşlar ovulasyon testi ney ilk defa duyuyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

UMUTSUZ

Alıntı yapılan: SeLSeBiL - 20 Ağustos , 2009, 00:53:09
arkadaşlar ovulasyon testi ney ilk defa duyuyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim
ovulasyon testi yani yumurtlama testi olası günlerini yani hamile kalabileceğin günü 24-36 saat öncesinden seni bilgilendiren bir test ben bu ay ilk kez kullanıcam idrar ile yapılanından gebelik testi gibi 2 tane koyu çizgi yakalamaya çalışıyosun yakaladığın an bu demek oluyorki 24-36 saat içinde yumurtlaman başlıycak en azından ona göre ilişkide bulunuyosun sonuçta eşimde sağlıklı bende sağlıklı olabilirim ama herzaman birlikte olamayabiliyoruz bazı arkadaşlarım adetten sonra gün aşırı deniycez diyolar ama bizde eşim ve bende herzaman birlikte olamıyoruz bu nedenle en azından çizelgeyi takip ederek o günlere yoğunlaşmak adına yada ben belki adetimin 12.14 veya16. günleri yumurtlamıyorumdur düzenli adet görenlerde bile çok değişiyor herşey sadeece bebiş için.

Angel

selam bumera

ben hamile kaldim evet.bu testle yumurtladigimi kesinlestirmek icin almistim  tam olarak hangi gunler diye zaten biliyordum yinede tam emin olmak icin almistim ve denememizde hemen hamile kaldim.suan ise 38 haftalik hamileyim cok sukur 2 haftam var doguma.

darisi sizin basiniza Allahin izniyle 

кคг๔єlєภ ♥ ♥

canım bu sıtede bılmıyorum ama baska bısetede cok fazla var
bnde bu ay denıyıcem ınsallah
bıde onunla beraber PRESEED dıye bıtkısel bı urun var sprmlerın omrunu uzatıp kanalı kayganlastrdıgı ıcın sprmın yumurtalıklara daha hızlı ve kolay ulasmasını saglıo bununlada cok kııs hamıs kalmıs
ınsallah
tavsıye edıyolar bakıcam....

haydibebeğim

Alıntı yapılan: Angel - 20 Ağustos , 2009, 04:35:32
selam bumera

ben hamile kaldim evet.bu testle yumurtladigimi kesinlestirmek icin almistim  tam olarak hangi gunler diye zaten biliyordum yinede tam emin olmak icin almistim ve denememizde hemen hamile kaldim.suan ise 38 haftalik hamileyim cok sukur 2 haftam var doguma.

ay canım senin yazını okuyunca çook mutlu oldum,bizlere de umut oluyorsunuz :icon_thumright:amin darısı başımıza.

UMUTSUZ

Alıntı yapılan: Angel - 20 Ağustos , 2009, 04:35:32
selam bumera

HARİKA ALLAH HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETTSİN BEBEŞİNİ İNŞALLAH BİZLERDEDE YARAR İŞE

..BahaR●●

bende çok duydum bu testle hamile kalanı ama hiç kullanmadım....

Angel

saol Bumera ve haydibebegim Allah hepinizede tattirsin bu duyguyu insallah   :amin: :amin:

UMUTSUZ

Alıntı yapılan: Angel - 20 Ağustos , 2009, 13:05:31
saol Bumera ve haydibebegim Allah hepinizede tattirsin bu duyguyu insallah   :amin: :amin:
aminnn inşallah :)

haydibebeğim

Alıntı yapılan: Angel - 20 Ağustos , 2009, 13:05:31
amin inşallah :amin:

UMUTSUZ

Alıntı yapılan: кคг๔єlєภ - 20 Ağustos , 2009, 09:08:29
canım bu sıtede bılmıyorum ama baska bısetede cok fazla var
bnde bu ay denıyıcem ınsallah
bıde onunla beraber PRESEED dıye bıtkısel bı urun var sprmlerın omrunu uzatıp kanalı kayganlastrdıgı ıcın sprmın yumurtalıklara daha hızlı ve kolay ulasmasını saglıo bununlada cok kııs hamıs kalmıs
ınsallah
tavsıye edıyolar bakıcam....
kardelencim bu PRESEED dediğin nedir nasıl ulaşabilirim ayrıca garantili bişeymi malum bi tanecik kocacım var kim vurduya gitmesin garibim:):):):):):)

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bu sitede duydum ben yumurtlama testini ilk defa ama insallah hamile kalrisin cnm....

haydibebeğim

ya nedir bu preseed?ben şöyle bişey buldum bakar mısnz?

http://www.preseed.com.tr/

vajinal nemlendirici diyor ama.kayganlaştırıcı gibi bişey.ilaç değil.bu mu acaba bahsedilen preseed?ltf acil cevap verin ltf.

UMUTSUZ

Alıntı yapılan: haydibebeğim - 20 Ağustos , 2009, 21:27:55
ya nedir bu preseed?ben şöyle bişey buldum bakar mısnz?

http://www.preseed.com.tr/

vajinal nemlendirici diyor ama.kayganlaştırıcı gibi bişey.ilaç değil.bu mu acaba bahsedilen preseed?ltf acil cevap verin ltf.
vallahi çok süpermiş bu yaaaa gerçekten eğer denildiği gibiyse malum isteksizlikten kuruluk oluyor kuruluk oluncada hamilelik imkanı biraz daha azalıyor bu süperrr bişeymiş