28 Mart , 2024, 19:42:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ovülasyon(Yumurtlama) Testi Kullananların Sayfası

Başlatan sibel28, 05 Ağustos , 2008, 13:34:39

« önceki - sonraki »

ilkay

yaa bende hiç ovulasyon takibi yaptırmadım insanın aklına gelmiyo degil acaba bendemi öylemiyim diye bende ovulasyon testi alıp deneyecem inşallah

UMUTSUZ

Alıntı yapılan: ilkay - 30 Ağustos , 2009, 23:13:48
yaa bende hiç ovulasyon takibi yaptırmadım insanın aklına gelmiyo degil acaba bendemi öylemiyim diye bende ovulasyon testi alıp deneyecem inşallah
inşallah sorun yoktur canım ama illaki insanın aklına takılmıyor değil bencede ovulasyon takibi her konuda iyi bence ben ovulasyon testi yapıyorum bu ay bakalım ne olucak.

ilkay

inşallah yakalarsın gününü ve bu sefer yakalarsınız meleginizi canım

UMUTSUZ

Alıntı yapılan: ilkay - 30 Ağustos , 2009, 23:30:36
inşallah yakalarsın gününü ve bu sefer yakalarsınız meleginizi canım
inşallah canım benim inşallah canı gönülden dilediğim bu zaten benim ve tüm isteyenlerin allah gönlüne göre versin :)

кคг๔єlєภ ♥ ♥

ya bu nasıl test ya ovulasyon testınde bı cıkmadık cıft cızgı beeeeee
hep tek hep tek
bugun 13.gun 4 gundr yapıyorum ama hep tek
belırtıler  var ıslaklık akıntı vs... ama cızgı yok :ehi:

UMUTSUZ

Alıntı yapılan: кคг๔єlєภ ♥ ♥ - 31 Ağustos , 2009, 14:39:25
ya bu nasıl test ya ovulasyon testınde bı cıkmadık cıft cızgı beeeeee
hep tek hep tek
bugun 13.gun 4 gundr yapıyorum ama hep tek
belırtıler  var ıslaklık akıntı vs... ama cızgı yok :ehi:
hangi testi yapıyosun ben dışı mavi içi yeşil olan testi yapıyorum bu arada ben adetliyken başladım bendede hep koyu çizgi çıkıyor yani çıkıyordu 3 günden beride silikleşti o çizgi ama tem kızarmadı bazen tam kızarmıyor olabiliyomuş he buarada  benimde 13 gün oldu yapalı ama hiç tek çizgi çıkmıyor aslında idrar ve kan testi yaptırmıştım ben adettim 10 geçince negatif çıktı bende 11 gün hastalandım ama nasıl bir hastalanma çok az ve kahverengi akıntı gibiydi sonuncu gün kırmızı oldu ve 4 gün sürdü bende adetimin 6. günü yapmaya başladım AKLIMA TAKILMIYOR DEĞİL YA HAMİŞSEM DİYE AMA YUH ARTIK KANDADA İDRAR TESTİNDEDE ÇIKMADI hani hep çift  çizgi çıkınca ovulasyon testinde hamileliğide gösteriyomuş ya şüphelenmedim değil ama tabiki sadece kuruntu ben yapıyorum sende devam et belli olmuyor çünkü nezaman yumurtladığımızı kesin gösteriyor o test.denemeye devam pes etmek yok canım benim.

кคг๔єlєภ ♥ ♥

vala bnmkının dısı beyaz kabı yanı mor yazılar  var tets cubuguda yesıl

bn ade basladıgı gınden ıtıbaren 9 saydım yaptm bugun 14 gun hala tek cızgı ve sılk anlamadım 1 hafta sora adet olcam hala tek cızgı

UMUTSUZ

Alıntı yapılan: кคг๔єlєภ ♥ ♥ - 01 Eylül , 2009, 09:35:49
vala bnmkının dısı beyaz kabı yanı mor yazılar  var tets cubuguda yesıl

bn ade basladıgı gınden ıtıbaren 9 saydım yaptm bugun 14 gun hala tek cızgı ve sılk anlamadım 1 hafta sora adet olcam hala tek cızgı
BENCE ELİNTE TEST VARSA ADETE KDAR DENE ÇÜNKÜ SADECE BİR GÜN KIZARAN VE GÖSTEREN BİR TEST VE ADETTE YAKIN ZAMANDADA KIZARAN ÇOK GÖRDÜM BİLİYORUM UMUDUNU YİTİRME BENCE.

KADRİŞ

BUMERACIM BENDE HAMİLE OLDUĞUMU BUGÜN ÖĞRENDİM.....BENDE HEP YUMURTLAMAYI 14 GÜN HESABIYLA YAPIYODUM AMA MALESEF HİÇ YAKALAYAMAMIŞTIM..... FORMA BİR ARKADAŞ YAZMIŞ İNGİLİZCE AMA SENİ YÖNLERDİRİYOR.....BU AY ONU DENEDİM TABİKİ RABBİM İZİN VERDİ.......VEDE HAMİŞİM DENEMENİ TAVSİYE EDERİM ÇOK FAYDALI....... :opucuk: :opucuk: :opucuk:

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

UMUTSUZ

Alıntı yapılan: KADRİŞ - 02 Eylül , 2009, 01:05:12
BUMERACIM BENDE HAMİLE OLDUĞUMU BUGÜN ÖĞRENDİM.....BENDE HEP YUMURTLAMAYI 14 GÜN HESABIYLA YAPIYODUM AMA MALESEF HİÇ YAKALAYAMAMIŞTIM..... FORMA BİR ARKADAŞ YAZMIŞ İNGİLİZCE AMA SENİ YÖNLERDİRİYOR.....BU AY ONU DENEDİM TABİKİ RABBİM İZİN VERDİ.......VEDE HAMİŞİM DENEMENİ TAVSİYE EDERİM ÇOK FAYDALI....... :opucuk: :opucuk: :opucuk:
CANIM BENİMMM ÇOK HARİKA BİR HABER BU YAAA ÇOK SEVİNDİMMMM SÜPERSİNNNN SEN ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP EDER İNŞALLAH CANIM BENİM ÇOK GÜZEL Bİ DUYGU:)TEBRİKEDERİMMMMMMMMMMMMM A+++++++++
BUARADA HANGİ SİTE BU YAZARSAN SEVİNİRİM KADRİŞİM.

Balböceği

pinar79

tavsiye etmem canım.hem pahalı bir yöntem.en iyi ve garanti yöntem.adet bitiminin ardından 1 gün ilişki-1 gün ilişki  yok.biz kızlarla buna bir boş- bir dolu diyorduk.ben bu şekilde hamile kaldım . ve bi çok arkadaşımdada işe yaradı.

Balböceği

KybeLe

Canım merhaba.
ben kullanıyorum bu ay 2.ayım.
cok pahalı degil,bazı eczanelerde yok olanlarda cok pahalı ama biz internetten sipariş veriyoruz tanesi 1liraya geliyor.
internetteki hesaplayıcılarla tutmuyor canım maalesef. benim cok düzenlidir reglim. gecen ay tutmamıstı aynı günlere denk gelmemşti. Bu yöntemle cok hamile kalanlar var.
kullanmanı tavsiye ederim.
Oğluşuuumm :)

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bence hic ovulusyon testiyle ´falan ugrasmayin...
adetinizin bitdigi gün baslayin iliskiye girmeye hatta 3 -4 gün her gün hic ara vermeden iliskiye girin cünkü adetinizin bitdigi zaman rahim acik ve asagida oluyormus hamile kalma sansiniz cok yüksek oluyor o zaman..ben öyle yaptim adetimin bitdigi gün basladim 3-4 gün hic ara vermeden snrda gün asiri berber olduk yumurtlama günlerimdede tam olarak iliskiye girememistik esimin isi yüzünden ama cok sükpr tek denemeyle hemen hamis kaldim rabbim tüm istiyenlere versin ins.  :amin: