28 Mart , 2024, 11:53:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ovülasyon(Yumurtlama) Testi Kullananların Sayfası

Başlatan sibel28, 05 Ağustos , 2008, 13:34:39

« önceki - sonraki »

кคг๔єlєภ ♥ ♥

haydibebeğim

bir arkadaş  da adet döneminde yumurtladığımızdan kist oluşuyor yazmış de ona dr öyle demiş,demek ki adet olacağıma o  gün yumurlamışım(eğer yanlış anlamadıysam ya da arkadaş yanlış anlamadıysa drunu)testim olsaydı belki de şimdiye hamiştim :crybaby2:
biz adetim gecikince hamileyimdir diye bıraktık ilişkiye girmeyi :sad1:

haydibebeğim

neyse ben çıkıyorum arkedeşler ;)
biraz kafa dağıtayım,arkadaşlarımla buluşayım,sosyalleşeyim :hieyt:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

sevılaycım adet zamanı yumurtlamak ımkansız hayatım mumkun degıl uzulme sennn

кคг๔єlєภ ♥ ♥

кคг๔єlєภ ♥ ♥

perçem

:opucuk:burçağım meraba tatlım nasılsın  :opucuk: :flowers:
meleğim gelde hasretimi bitir

кคг๔єlєภ ♥ ♥

eh ıste ıı sayılmam pek ama sukur dıyelım
sen nasılsın hayatım :opucuk:

perçem

:opucuk:iyiyim canım işte bekliyorum bende canım neyin var neden iyideğilsin hayırdır :opucuk:
meleğim gelde hasretimi bitir

haydibebeğim

Alıntı yapılan: кคг๔єlєภ ♥ ♥ - 28 Ağustos , 2009, 15:25:08
sevılaycım adet zamanı yumurtlamak ımkansız hayatım mumkun degıl uzulme sennn

hayatım adet olamadım ki,biliyorsun 2 hafta gecikti daha tık yok :BangHead:

haydibebeğim

Alıntı yapılan: кคг๔єlєภ ♥ ♥ - 28 Ağustos , 2009, 15:35:12
eh ıste ıı sayılmam pek ama sukur dıyelım
sen nasılsın hayatım :opucuk:

canım neyin var bakiim senin :-[
neden iyi değilsin bebişim :flowers:

UMUTSUZ

Alıntı yapılan: haydibebeğim - 28 Ağustos , 2009, 15:23:13
bir arkadaş  da adet döneminde yumurtladığımızdan kist oluşuyor yazmış de ona dr öyle demiş,demek ki adet olacağıma o  gün yumurlamışım(eğer yanlış anlamadıysam ya da arkadaş yanlış anlamadıysa drunu)testim olsaydı belki de şimdiye hamiştim :crybaby2:
haydibebeğim moralini bozmak istemiyorum ama güler halam çocuk sahibi olmak istiyordudoktora kontrollere gidiyordu sıksık bir türlü doktor yakalayamadı yumurtlama zamanını sonunda doktor sadece kist olup olmadığından şüphelendiği için dediki halama adet olduğun zaman gel hatta ilk günü gidememişti 2. günü gitti DOKTOR KONTROL SIRASINDA DUMUR POZİSYONDA TABİ ASIL GERÇEK HALAM ADET ZAMANI YUMURTLUYOMUŞ BICIR bıcır yumurta kaynıyomuş  :sad1: ve ve ve halam çok istediği için ne yaptı biliyomusun bütün tabularını yıktı allah affettsin dedi ve ilişki yaşadı sonra ne oldu biliyomusun çok basit şuan hamile canım benim YALNIZ BİR KONUDA YANLIŞ ANLAŞILMA VAR KİST OLAYI OLMUYOR OZAMAN HALAMDADA OLURDU BİRE BİR ÖRNEK BU BANA VE BENİM İNANCIMI DAHA ÇOK GÜÇLENDİRİYOR ...BENDE PEK ANLAMADIM ADET ZAMANI YUMURTLAMAYI AMA SONUÇ OLUMLU.:):)

haydibebeğim

Alıntı yapılan: bumera - 30 Ağustos , 2009, 02:52:07
haydibebeğim moralini bozmak istemiyorum ama güler halam çocuk sahibi olmak istiyordudoktora kontrollere gidiyordu sıksık bir türlü doktor yakalayamadı yumurtlama zamanını sonunda doktor sadece kist olup olmadığından şüphelendiği için dediki halama adet olduğun zaman gel hatta ilk günü gidememişti 2. günü gitti DOKTOR KONTROL SIRASINDA DUMUR POZİSYONDA TABİ ASIL GERÇEK HALAM ADET ZAMANI YUMURTLUYOMUŞ BICIR bıcır yumurta kaynıyomuş  :sad1: ve ve ve halam çok istediği için ne yaptı biliyomusun bütün tabularını yıktı allah affettsin dedi ve ilişki yaşadı sonra ne oldu biliyomusun çok basit şuan hamile canım benim YALNIZ BİR KONUDA YANLIŞ ANLAŞILMA VAR KİST OLAYI OLMUYOR OZAMAN HALAMDADA OLURDU BİRE BİR ÖRNEK BU BANA VE BENİM İNANCIMI DAHA ÇOK GÜÇLENDİRİYOR ...BENDE PEK ANLAMADIM ADET ZAMANI YUMURTLAMAYI AMA SONUÇ OLUMLU.:):)

aaa ??? çok şaşırdım bümera ..ilk defa duydum böyle bişeyi.bilmiyorum adet olmam gerekiyor bunu öğrenebilmem için.dr um adet olunca gel dedi.ay ama kokunç bişey o da ,ıyy adetli adetli .. ::)
:dontknow: ama bakıcaz öyle bi durum varsa yapcak biyşey yok,mecbur kalırız tabi.

KybeLe

kızlar nasıl gidiyor testler ?
ben bıraktım artık yapmıyorum cunku silik cıkıyor. reglmin 13.14.15.günleri çift çizgiyi yakaladım cok sukur degerlendirdimde.
bakalım 6eylülde belli olucak :ehi:
hanne canımmm benimmmm,internetten gitti gidiyordan aldım ben orası uygun. tanesi 1liraya geliyor. 32adet ovulasyon+6adet gebelik testine 29.50 odedim. kargo ucreti bize ait oda 3.50.çoğu eczane bilmiyor,bilenlerde cok pahalıya satıyor. Yalnız iki çeşit var mavi ambalajlı olanlar bozuk cıkabiliyomus. benim aldıgım mor ambalajlı yesil cubuklu.
Oğluşuuumm :)

UMUTSUZ

Alıntı yapılan: haydibebeğim - 30 Ağustos , 2009, 14:39:08
Alıntı yapılan: bumera - 30 Ağustos , 2009, 02:52:07

aaa ??? çok şaşırdım bümera ..ilk defa duydum böyle bişeyi.bilmiyorum adet olmam gerekiyor bunu öğrenebilmem için.dr um adet olunca gel dedi.ay ama kokunç bişey o da ,ıyy adetli adetli .. ::)
:dontknow: ama bakıcaz öyle bi durum varsa yapcak biyşey yok,mecbur kalırız tabi.

yani sonuç olarak tabikide öyle bir durumda yapılabilecek şey bencede ilişki olurdu bende çocuk çok istiyorum sanırım tabularımı yıkardım ama korkmanı gerektircek inşallah bir durum söz konusu olmaz hayırlısı olsun hakkında en hayırlısını allah nasipeder inşallah.