28 Mart , 2024, 17:30:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamile miyim?

Başlatan gülşah1992, 06 Şubat , 2018, 16:35:38

« önceki - sonraki »

gülşah1992

Mrb 7 bucuk ay once esime korunmasiz iliskiye girdik icime bosalmadi ama zevk suyundan hamile kaliniyormus o gunden sonra her ay adet oldum ustune gorme degil normal adet ama hamile olup 9 ay adet olan varmis 2 gun sonra eczaneden hamilelik testi alip yaptim su adet olmadan 6 gun once sonucu soyleyen testten negatif cikti bir ay sonra yine ayni testten alip yaptim yine negatif 4 ay sonra yine ayni testten alip yaptim yine negatif ama 2 ay midem bulandi belim agridi vicudumda benler kirmizi noktalar cikti devamli uykumak istedim 5 aydir karnimda kipirdama var kafayi yiycem hamile olabilir miyim?

Emine

07 Şubat , 2018, 00:09:52 #1 Son düzenlenme: 07 Şubat , 2018, 00:12:53 Emine
Bugün TLC diye bir kanalda Hamile Olduğumu Bilmiyordum diye bir program izledim. Orada da 6 haftalık hamileyken doktor düşük yapmışsın demiş sonra ara ara bazı aylar kan gelmiş adet olduğunu düşünmüş bazı aylar gelmemiş ağrılarını da böbrek taşı düşüreceğine yormuş sonra evin ortasına doğurdu bebeğini şok oldu. Acil servis gelip hastaneye götürdüler. Birkaç bölüm izledim herşey olabiliyor tuvaletim geldi sanıp klozete doğuran oluyor programı izle istersen. Kan testi yaptırdın mı hiç? En güzeli doktora gidip ultrasonla baktırman sonra bebeğin doğumunda haberin olabilir seninde programdakiler gibi olmasın sonun.