Avon ve Oriflame ürünleri hakkında kullanıcı tecrübeleriniz ...

Başlatan emosum, 22 Temmuz , 2008, 21:55:02

« önceki - sonraki »

aylinnpp86

Alıntı yapılan: **yeliz** - 25 Şubat , 2011, 13:58:36
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen!!! - 24 Şubat , 2011, 23:05:25
avonun sadece duş jelleri güzel sanırım el kremi ve yuz kremi almıstım avon care el kremi yuz kremi de family aile boyu bin pişman oldum mahfetti ellerimi  cildimi  :cildir: oriflame hiç kullanmadım
oriflame kullanmadım demişin bi işe yaramıyo ki ha kulandn veya kulanmadın fark etmiyo

Kesinlikle katılıyorum.

aylinnpp86

Alıntı yapılan: sevda - 23 Temmuz , 2008, 00:34:25
BİR TANE DAHA...

3 markanın hepsini kullandım valla.. avon'unda oriflame'inde farları oldukça kaliteli ama kremlerine güvenmiyorum.. iki markanında hoş kokan parfümleri var ama kalıcı diil ne yazık ki.. şampuanları ise çok kötü saçı çok sertleştiriyor.. brozlaştırıcı pudraları çok iyi...yani ikiside birbirine paralel gidiyor:))
Amway e gelince..fiyat olarak daha pahallı ama buna değiyor..ürünlerinin hepsi çok kaliteli.. kremleri gerçekten çok etkili.. gerçekten kullanılabilecek bi marka..

Diş macunundan makarnasına kadar amway ürünlerinin hepsi süper kaliteli :)

Nezo

Oriflame den Birkaç Ürün Sipariş Edim Dedim 110 Lira Fatura Geldi Aldığımda Ne Allık Parlatıcı Zırt Mırt Parfüm Filanda Yok Ha  :toothy10:

Dilara Ebrar

avonun tüm ürünleri var evde.bronzlaştırıcı yüz temizleme ürünleri vucüt losyonları kremler ......vs .ama parfümünden başka hiç bişiyi kullanmıyorum
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

perestusultan

Bende yıllardır Avon kullanıcısıydım. Hassas bir bünyem olduğu için herşeyi kullanamıyorum. Roll-onları çok fazla kaşıntı yapıyordu ve bütün kıyafelerimi leke yaptı. Göz için de pek bişey kullanamadım hep kaşıntı yaptı. Evlendikten sonra çevremde Oriflameci bir iki arkadaştan maskara falan denedim gayet memnun kaldım. Birde tüm ürünlerinin bitkisel olduğunu,hem makyaj malzemesi vazifesi görüp hemde cildi beslediğini öğrenince bende üye oldum. Ürünlerini de denedikçe vaz geçemedim. Hele Tender Care diye bir kremi var her evde bulunması gerek diye düşünüyorum. Yaralarda,yanıklarda, ağız yaralarında, uçuklarda, et benlerinde akla gelebilecek her yerde ve çocuklarda bile kullanılabiliyor. Bana satan arkadaşa inanmamıştım. Ancak ailemden kullananlar da görüp duyunca inandım. Et benini 1 günde kurutup ertesi günü döktüğünü söyleyen annem. Tabi bünyeye göre değişir bu tür ürünler. Ama üye olan herkese hem kendinize hem çevrenizdekilere mutlaka alın diyorum. Pahalı da bir ürün değil bu ay 5,90. Arkadaşlarımın bu ürün için yorumu ilaç oluyor. Şimdiye kadar kozmetik ürünlerinin içinde alerji yapmaması adına memnun kaldığım bir marka. Bu tarz kuruluşlar ev hanımları yada çevresi olanlar için de çok kolay ve güzel gelir kapısı oluşturuyor. Oriflame ürünleriyle ilgili aklınıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz.

laracroftt

orıflame ı bızzat hem kullanıyor hem satıyorum avonda kullanıp satmıstım ama memnun kalmadım orıflamedan ıse oldukca memnunum kremlerı su bazlı kolay emılıyor parfumlerıde kalıcı bana gore orıflame avondan cok daha kalıtelı...

leyla Öğmen

Merhaba ben Oriflame satış danışmanıyım Oriflame kullanmadan önce arkadaşımdan Avon ürünleri kullanırdım fakat oriflame ile bir başka arkadaşım sayesinde tanıştıktan sonra çok memnun kaldım gerek makyaj ürünleri gerek kişisel bakım her ürünüyle memnun kalacağınıza garanti verebilirim. Üstelik hem ürünleri olduğundan daha uygun fiyata almak hem hediye kazanmak hem de para kazanmamı sağlıyor eğer siz de bu imkanlara sahip olmak istiyorsanız Oriflame satış danışmanı olmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Üye olmak istiyorsanız bana geriş dönüş yapın ve size tüm detayları anlatayım :))) [email protected] dan ulaşabilir veya bebegimonline.com dan mesaj atabilirsiniz :) İyi günler tüm güzellikler sizinle olsun :))

leyla Öğmen

Alıntı yapılan: sevda - 22 Temmuz , 2008, 22:05:06
BAKIN KULLANALARDAN BAZILARI NELER DEMİŞ...

hem avon hemde oriflame kullanmıs ve kullan biri olarak avonun kremleri gercekten kötü göz makyajı temizlemek için krem almıstım kör oluyodum ama rujları ve el kremleri gercekten güzel oriflame ye gelince nemlendiri serumunu kullanmıstım ve cok memnun kalmıstım ayrıca rimeli vardı oda cok güzeldi ama cilt maskelerini tavsiye etmem:)
Merhaba ben Oriflame satış danışmanıyım Oriflame kullanmadan önce arkadaşımdan Avon ürünleri kullanırdım fakat oriflame ile bir başka arkadaşım sayesinde tanıştıktan sonra çok memnun kaldım gerek makyaj ürünleri gerek kişisel bakım her ürünüyle memnun kalacağınıza garanti verebilirim. Üstelik hem ürünleri olduğundan daha uygun fiyata almak hem hediye kazanmak hem de para kazanmamı sağlıyor eğer siz de bu imkanlara sahip olmak istiyorsanız Oriflame satış danışmanı olmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Üye olmak istiyorsanız bana geriş dönüş yapın ve size tüm detayları anlatayım :))) [email protected] dan ulaşabilir veya bebegimonline.com dan mesaj atabilirsiniz :) İyi günler tüm güzellikler sizinle olsun :))

FATMA FATMA

ben amway de yatım şu an oriflame yapıyorum.amway ın ençok temizlik ürülerini sattım.bulaşik tableti hariç digerlerinden çok memnunum.fakat orda cilt bakım ürünleri pahalı olması nedenıyle oriflame de yapmaya başladım.iyikide başlamışım.oriflame nin ürünlerini kullandıkca diger firmalarla arasındaki kalıte farkını daha iyi anladım.helede ORIFLAME Ecobeauty Oriflame'in En Yüksek Performanslı Doğal Markasıdır. Ecobeauty Doğal Kaynaklardan elde edilmiş en az %95 oranında Doğal Bileşenler içerir.ki bu kalitedeki ürünler sadece oriflame kozmetikte memnun kalınmayan ürünleri 30gün icersinde ister degişim ister psrs iadesi vardır.bu da oriflamenın kendine güvenini ve kalitesini temsil eder.
       bana sakın avon demeyin bir nusubet bin nasıhattan iyidir der atalrımız
ESNEK SAATLERDE ÇALIŞARAKEK KAZANÇ SAĞLAMAK İSTERMİSİNİZ? İŞTE SİZE FIRSAT TIKLAYIN "http://tr.oriflame.com/recruits/online-registration-consultant.jhtml?_requestid=1408265&content";
http://oriüyelik.com/

FATMA FATMA