Makyaj çantanızda ne var

Başlatan neşe, 22 Temmuz , 2008, 17:39:25

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ben de makyajı severim dorenin rimelini aldım ilk defa kulllannlar var mı  :icon_scratch:

βαlκιz

artık makyaj çantamda var bişeyler  :k06:
avondan rimel fondoten kaş kalemi ruj dudak kalemi parfüm aklıma gelmeyen bişeyler daha
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 15 Ekim , 2010, 23:41:56
artık makyaj çantamda var bişeyler  :k06:
avondan rimel fondoten kaş kalemi ruj dudak kalemi parfüm aklıma gelmeyen bişeyler daha

gule gule kullan sekeyim  :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

vallahi yok yok  :ehi: :k06: kokoş bir anne ve çalışan bayan olaraktan olmayan şey yoooooook..hatta bir değil 2-3 tane makyaj çantam var  :ehi: :ehi:
hamileliğimde bile hep full makyajlıydım dogumda dahi  :ehi: :ehi: dogum olana kadar ooooo dior undan chanel ine kdr en saglam markaları aldım stok yaptım  :ehi: :ehi: şimdi rimelim dior coook memnunum aynı zmnda golden rose un bir modelini gayri ihtiyari almıştım karışık suruyorum cok süper oluyor..likit eye liner cekmekte ustume yoktur kadında sürme çok hoşuma gidiyor  :icon_thumright: bir gizem katıyor..allık yüze renk veren en muhtesem icat  :k06: heleki bnm gibi beyaz tenlıler ıcın  :icon_thumright: ruj genellıkle soft tercıhım ama bir tane kırmızı sedefli rujum var göze batmıyor cart kırmızı da degıl  :icon_thumright: fondöteni ve pudrayıda sevıyorum ayyy kısaca tum makyaj malzemelerımı sevıyorummmmmmm :ehi: :ehi: canım rimellerim canım rujlarım canım farlarım benimmmmmmmmm..bu arada kızlar gucci yeni bir parfümü cıkmış süperrrrrrr

βαlκιz

sağol eda
hiç makyaj yapmadıgım için önce avondan başlim dedim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
yeni yeni ögreniyorum başlıyorum ablalar  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AککORTįє

valla makyaj çantamda oooo bi ben yokum  :k06:

DER!N

profesyonel makyaj yaptırsam bile şu likit bilmem neyi sevmiyorum ya bana yakışmıyor ya da ne bileyim aram iyi değil onunla o hariç her şey var

allık çok severim soluk beniz biri olarak elbette seveceğim :) rimel talk pudra gözkalemi falan falan hepsini severim hıı şu krem gibi sürülen kapatıcıları sevmiyorum

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 15 Ekim , 2010, 23:54:00
sağol eda
hiç makyaj yapmadıgım için önce avondan başlim dedim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
yeni yeni ögreniyorum başlıyorum ablalar  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
abow gec kalmissin kiz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

eda genç kızlıga yeni adım attım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

likit bende sevmem ya da süremediğim için sevmem :k06:
far sevmem
onun yerine gözümün üzerine kalem sürerim
allık fondöten severim
göz kalemi ve rimel olmazsa olmazım
ruj nadir özel günlerde

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 15 Ekim , 2010, 23:57:42
eda genç kızlıga yeni adım attım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
alisin bebem alisin ablan ogretir sana  :ehi: :ehi: :ehi:

Farkettinimi bilmem ama bir surme bir rimel bi kadini o kadar guzellestiriyorki  :hello2:

ama bazilarinada hic yakismiyor  :laughing7:

ilkcemre

benimde makyaj çantam doludur... fermuarı hiç kapanmaz bu yüzden hep dökülür içinden bişiler...

bende hiç beceremem o likit şeyi sürmeyi eğri büğrü olur hep. kalem daha pratik oluyo. bayramda görümcemler nevşehire gitmişlerdi dicle sürmesi almış ordan. üzüm çekirdekleri yakılıp yapılıyomuş. sürünce aynı diclenin(asmalı konak) gözleri gibi oluyo gözlerim kapkara  :laughing7:

Demet_dk

kapatıcım rimelim kırmızı rujum yada parlatıcı rujum

βαlκιz

benim çanta dolusu malzemem olsa ne yapıcam okadarı yüzümde yer kalmaz boş  :k06:
az olsun öz olsun