temmuz agustos 2006 bebekleri

Başlatan GÖNÜL, 11 Ocak , 2007, 18:49:02

« önceki - sonraki »

elif2006

hos geldin oglusun cok  tatlı

GÖNÜL

GÖNÜL

13 Ocak , 2007, 10:13:30 #62 Son düzenlenme: 13 Ocak , 2007, 15:53:46 Emine
ee bizim tayfanın nerdeyse yarısı gelmiş yaw ;D
yalnız 2 sayfa açılmış...biri bu,biri de temmuz agustos 2006 diye...birini iptal ettirelim de tek yerden devam edelim derim...modlar duyun biziii :D
bakalım,buranın yöneticileri ne kadar duyarlı :P

AlıntıEmine :Yaptım bile  :-*

estim

13 Ocak , 2007, 14:33:44 #63 Son düzenlenme: 13 Ocak , 2007, 14:39:36 estim
2006 bebişlerinde çalışan anneler var mı? bi sorum olacak

CANANULACA

ben varım canım ama bu ay işten ayrılacagım
MELEGİM  İYİ VARSIN ALLAH SANA UZUN ÖMÜRLER VERSİN:) CANKUŞUM

estim

ben iş aramaya başladım.kendimi kötü hissediyorum. oğluşuma işe başladığımda kayınvaldem bakacak. merak ettiğim. bebişlerinizin size karşi bir tepkisi ya da siz işe başladıktan sonra ne gibi değişiklikler oldu bebeğinizde. gözlemlerinizi paylaşırsanız sevinirim. 

CANANULACA

CANIM BENİM KENDİ ANNEM BAKIYOR SAOLSUN BENDEN İİ BAKTINA EMİNİM AMA İÇİMDE HEP Bİ TEDİRGİNLİK OLUYOR.AKSAM EVE GİTTİMDE NEHİRİN GÖZLERİNDEKİ SEVİNCİ GÖRMEN LAZIM ESKİDEN 10 DA YATAR YARIM SAAT UYUR SONRA 12 DE GECE UYKUSUNA GEÇERDİ.BEN ÇALIŞMAYA BASLAYALI ANLIYOR SANKİ ÇOK SEVİNİYO GÖZÜNÜ BENDEN ÇEKMİYO UYUMUYO BİLE :) MESALA PAZAR GÜNLERİ NE DOYUM OLMUYOR :) İHTİYACIN YOKSA  ÇALIŞMA DERİM DAHA UFAK...NEYALAN SÖYLEYEYİM BİZ KENDİ YAGIMIZDA KAVRULMAYA ÇALIŞIYORUZ ..AMA KIZIMIN YANINDA OLMAK VE ONA KENDİM BAKMAM İÇİN ÇOGU SEYİ KISACAGIZ TABİKİ.AMA BUNA DEGER DİYE DÜŞÜNÜYORUM .TABİ BU BENİM FİKRİM.ETKİLEMİŞ OLMAYIMDA SENİ
MELEGİM  İYİ VARSIN ALLAH SANA UZUN ÖMÜRLER VERSİN:) CANKUŞUM

gul_ılgın06

selam kızlar nasılsınız?daha adapte olamadım nedense...?

gul_ılgın06

CANIM BENİM K.VALİDE BAKIIYO..AMA AKLIM EVDE..İYİ BAKIYOR AMA BENİM KADAR DEĞİL ELBETTE..AMA ÇALIŞMAK ZORUNDAYIM KENDİ FİKRİMCE..MADDİYAT OLARAK DEĞİL AMA...ILGIN A HAMİLE İKEN RÜYALARIMA BİLE GİRMİŞTİ BU MEVZU..AMA YARINIMI DÜŞÜNMEK ZORUNDAYIM...ÖNCEDEN KENDİM VE KARİYERİM İÇİN ÇALIŞIYORDUM..ŞİMDİ İSE SADECE ILGIN İÇİN...ONA GÜZEL Bİ GELECEK VAATETMEK İSTERİM..
İKİNCİYE ANA SINIFINA GÖNDERMEDEN BAŞLAMIYCAM İŞE BU KESİN..AMA İŞTE YİNE DE BENİM SAĞIM SOLUM BELLİ OLMAZ..KAYNANAMA KAFAYI TAKARSAM AYRILABİLİRİM İŞTEN...BİRAZ FEVRİYİM BEN..KİMSENİN YAPTIĞINI KOLAY KOLAY BEĞENEMİYORUM..SORUNUM BU BENİM...O YÜZDEN İSTEMEDEN DE OLSA BEBEĞİME BAKAN İNSANA YÜKLENİYORUM..

İYİCE DÜŞÜNÜP KARAR VER CANIM..AMA 3 YAŞINI BEKLE BENİM FİKRİM BU..YADA EN AZ 2 YAŞ.

sema_aksu

YAŞASIN, YENİ BİR SAYFAMIZ OLMUŞ! GÖNÜLCÜM İYİ Kİ AÇMIŞSIN ELLERİNE SAĞLIK. TÜMDEN BURAYA MI TRANSFER OLACAĞIZ ACEP? ;D
BEN ŞİMDİ GÜZEL BİR TİCKER DA HAZIRLAYAYIM OĞLUŞUMA. HADİ HAYIRLI OLSUN.

GÖNÜL

benzer iki sayfayı birleştiren site yönerticisine çok teşekkür ;)
semacım,hoşgeldin...hadi tickerını da kap gel :D
gül,bakıyorum burada da performansın yerinde ;D

TUBAMETE

AYY BİZDE AĞUSTOS BEBEĞİYİZ BENİM OĞLUŞUM DAYANAMAYIP BİR AY ÖNCE GELİNCE AĞUSTOSA TERFİ ETTİK  O BAKIMDAN DAHA ÖNCE EYLÜLEDE AĞUSTOSADA GİREMEDİYDİK ŞİMDİ GELDİK herkese merhaba...

estim

teşekkür ederim kızlar. şuan maddi durumlardan dolayı çalışmam gerekiyor. kayınvaldemin benden çok daha  iyi bakacağına eminim( nede olsa 7 tane oğul büyütmüş). işte genede endişeleniyorum :-\. o yüzden evimin yakınlarında iş bulmaya çalışacağım.
tekrar teşekkür ederim.....

gul_ılgın06

Alıntı yapılan: GÖNÜL - 13 Ocak , 2007, 16:52:59
benzer iki sayfayı birleştiren site yönerticisine çok teşekkür ;)
semacım,hoşgeldin...hadi tickerını da kap gel :D
gül,bakıyorum burada da performansın yerinde ;D

hiiiiihiii ewet gönülcüm ama çok fazla efor sarfedemedim niyeki..?alışcam ama..bakıyorum herkes geliyo hemen hemen..

sema_aksu

14 Ocak , 2007, 00:58:56 #74 Son düzenlenme: 14 Ocak , 2007, 02:22:27 sema_aksu
nasıl yapsak ki şimdi, acaba diğer tarafı toptan kapasak kapısına da 'TAŞINDIK' mı yazsak=? ;D ;D ;D
Valla ben bir oraya bir buraya yazacak kadar çok vakit bulamam. bizim sayfaya net birşeyler yazıp bir daha gitmesek mi acaba?
bak hala ticker'ımı yapmamışım. :P dur şunu bi halledeyim.