temmuz agustos 2006 bebekleri

Başlatan GÖNÜL, 11 Ocak , 2007, 18:49:02

« önceki - sonraki »

Tebessüm :)

semaaaa bizim sayfaya geeeeellll. :toothy10: bak bu cümleyi önümdeki cam küreye bakarak söylüyorum ona göre :k06: kaçarın yok yanii :D

mumkule

Gitme Sema gitmeeeee  :y25: Bak valla geldim buradayım  :-*

şerife Berat

semaaaaaaaaa ne olursan ol gellll  :ehi:

Almiş'inAnniş'i

FORUM HAKKINDA ÖNERİLERİM BAŞLIĞINDA "YENİ YIL ÇEKİLİŞİ " BAŞLIĞINI ZİYARET EDİN LÜTFEEEENNNNN!!!  :hello2:

duru boncuk

kızlar bizim sayfayada bekliyorum haziran-temmuz-ağustos bebekleri dedik ama kimse doğurmamış galiba yazın :ehi:bi sema bi ben beklerim yanlız kaldık yaaaaa :-\

estim

bu sayfa bi geliyo bi gidiyor, hazır bulmuşken soru sorayım bari.
oğluşum kızdığında yada bir şeye tepkisini göstermek için başına vuruyor, hem hızlı  :sad1:  ondan önce ayaklarına sonra karın bölgesine şimdide kafasına, ötekileri kısa sürdü ama bu 1,5 aydır devam ediyor, sizin bebişlerinizde de buna benzer tepkiler varmı  ???

Almiş'inAnniş'i

benimki saçlarını çekiyo  :honk:
özellikle de uykusu olup da uyumak istemediği zamanlar  :sad1:

estim

ilk başlarda 6 aya kadar sanırsam benim oğlanda saçlarini çekiyordu, şimdi kendisinin değil bizim saçlarrımızı çekiyor, özellikle emerken  :( elinden kopan saçlarımı topluyorum  :sad1:

Almiş'inAnniş'i

o kadar da ağlatmamaya çalışıyorum, niye böyle sinirli bu çocuk  :cildir: nerde benim emeklerişşiiiiimmmmmm   :y25:

duru boncuk

estim cim benim kızımda saçlarını yoluyo ama yeğenim vardı bebekken sinirlenince kafasını yere vururdu hemde acıtacak gibi ama sonra kendiliğinden geçti bu da geçer merak etme çocuklar bazı şeyleri uzatıyorlar helede işe yaradığını anladıklarında uzun süre devam ettiriyolar

estim

başına vurduğunda umursamamaa çalışıyorum ama nereye kadar, çokta sinirli
onlar kadarken bizde böyle sinirlimiydik acaba  :icon_scratch: ben bi anneme sorayım

Almiş'inAnniş'i

jbdun

esin ve razi sordunuz mu annenize siz nasılmışsınız?

bi de razi ecrin de öyle uykusu geldiğinde saçını çekenlerden, ve de esin evet ecrin de emerken benim saçımı çekiyo :k06:

Almiş'inAnniş'i

jbdun