temmuz agustos 2006 bebekleri

Başlatan GÖNÜL, 11 Ocak , 2007, 18:49:02

« önceki - sonraki »

mumkule

Hatta bu sayfanın adı sema ayça sayfası olarak değiştirilsin moderatörden rica edelim  ;D

sema_aksu

Alıntı yapılan: Ayça ve pirzolası Erkin - 19 Mayıs , 2007, 00:33:14
Hatta bu sayfanın adı sema ayça sayfası olarak değiştirilsin moderatörden rica edelim  ;D

bence '13 temmuz - 14 ağustos' sayfası olsun. :toothy10: ay gönül kızar ama bu sayfayı o açmıştı. e o da gelsin o zaman diii mi yani :laughing7: ya da biz yeni sayfa açalım bize özel.

mumkule

Bak hâlâ kimsecikler yk. Hatta Emine bile yok  ;D ;D

Emine

sizde amma aylarda doğurmuşsunuz kardeşim bir iki ay daha sıksaymışsınız dişinizi bereketli aylara denk gelecektiniz yani sizden başka doğuran olmamış temmuz ağustosta  :ehi:

sema_aksu

valla kimsecikler uğramıyor diye kızamıyorum çünkü ben de artık aynı durumdayım.

emine'ciğim, eğer diğer siteden bütün temmuz-ağustos grubu gelseydi sen o zaman bereketi görürdün. :laughing7: diii mi ayça ;)

mumkule

sema_aksu

DİKKAT DİKKAT, SEVGİLİ MODERATÖR, YALNIZLIKTAN SIKILMIŞ SAYFA İKONU İSTİYORUM, SADECE BU SAYFAYA ÖZEL. :laughing7:

YA DA ISLIK ÇALA ÇALA DOLANAN BİR İKON DA OLABİLİR. YA DA SAÇINI BAŞINI YOLAN GARİBAN BİR İKON, SADECE BU TERK EDİLMİŞ SAYFAYA ÖZEL. :k06:

AAA BUNU BULDUM, BAKİİİM YAKIŞACAK MI? :cildir:

sema_aksu

:suclu: BU DA VAR ASLINDA AMA ADI SUÇLU OLARAK GEÇİYOR.
:y25: ASLINDA EN UYGUNU BU GALİBA.
:amin: BELKİ BU DAHA UYGUN OLUR, HANİ BİRİLERİ GELİP YAZSIN DİYE DUA EDİYORDUR.
:protest: YOK YOK, EN GÜZELİ BU, KİMSE GELMEZSE BU SAYFA KAPANSIN PROTESTOSU YAPAN İKON.
:help:İMDAAAAAT, SAYFAYI BOŞ BULAN BİRİ BURAYI İSTİLA ETTİİİİ! YOK MU YARDIM EDEEEEN! :laughing7: :laughing7: :laughing7:

OFF BEN SAHİDEN SIKILMIŞIM GALİBA. OĞLUM UYANSA DA ONUNLA OYALANSAM BARİ. :'(

mumkule

bütün deliler de burada toplanmış sanki  :ehi:

Tebessüm :)

bebegimonline ruh ve sinir hastalıkları hastanesine hoşgeldin ayça  :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

BEN BU SAYFAYI İLK KEZ GÖRÜYORUM  :honk:

NEYSE TECRUBELİ ANNİŞLER BUNDAN SONRA BURAYA DA UĞRAR SORULARIMLA SİZLERİ DE RAHATSIZ EDERİM, MADEM CANINIZ SIKILIYO  :muzz:  :hieyt:

masserati

Alıntı yapılan: mumkule - 19 Mayıs , 2007, 00:33:14
bende gelsem eda da eklense :tongue3:

mumkule

sema_aksu

o zaman sayfanın adı SEMA-AYÇA-EDA-(TECRÜBELİ ANNİŞLERE SORU SORACAK OLAN) REMZİYE sayfası olsun. :ehi: yok mu artıran? :laughing7:

e bu geyik daha ne kadar sürer be yaw? :-\

estim

oooo sonunda hareketlenmeye başlamış sayfamız  :muzz: herkes bi gitti pir gitti valla, ama dönüşünüzde muhteşem oldu hani   8) bende burdayım  :hello: