temmuz agustos 2006 bebekleri

Başlatan GÖNÜL, 11 Ocak , 2007, 18:49:02

« önceki - sonraki »

sema_aksu

15 Ocak , 2007, 20:47:18 #120 Son düzenlenme: 15 Ocak , 2007, 20:54:03 Emine
EMİNEEEEEEE, BİZ BU SAYFAYI NASSI AÇILIŞ SAYFASI YAPÇAAAAZZZZ! (BAĞIRDIĞIM DUYULDU MU ACEP?) :hello2:  :hello: HUUU HUUU SESİM GELİÜÜRMÜÜ :hello: :hello2:

ZEYNEP'ÇİĞİM SEN HANGİ ZEYNEPSİN DİĞER SİTEDEKİ 'EYNEPEMİN' Mİ YOKSA YENİ BİR ZEYNEP Mİ?

Emine

semacım internet explorer in üzerine sağ tıkla.Properties ya da özelliklere gel general ya da genel kısmında en üstte adres satırı var oraya www.bebegimonline.com yaz canım sonra ok de.bu kadarr

CANANULACA

ZEYNEP HOŞ GELDİN.ESTİM DİŞİNİZ HAYIRLI OLSUN......MASALLAH
MELEGİM  İYİ VARSIN ALLAH SANA UZUN ÖMÜRLER VERSİN:) CANKUŞUM

estim

16 Ocak , 2007, 10:41:01 #123 Son düzenlenme: 16 Ocak , 2007, 18:19:55 Emine
eminecim, ben gece açamadım formu. bi sorun mu vardı.  :smileinbox:

"Emine:Güncelleme yapıyorduk canım o nedenle bi süre kapalıydı"

estim

kızlar oğluşumun ikinci dişide gözüktü.  :hello2: alttan iki dişi var artık :laughing7:

gul_ılgın06

OOOOO ESTİM SEN ERKENCİSİN MAŞALLAH :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

BİZ NE ZAMAN ÇIKARTCAZ BAKEM :crybaby2: :tongue3:

mumkule

Alıntı yapılan: estim - 14 Ocak , 2007, 23:49:27
ayça 6.ayda ne muayenesi olur. ben pek anlamadım. bende oğlumu götüreceğim bu ay muayeneye. ne gibi tahliller yapılıyor.  :read2:
ESTİM, canım mesajını yeni gördüm yahu kusura bakma. 6 ay ile 1 yaş arasında yapılan birtakım tahliller varmış. Forumdaki bazı annelerimizin bebeklerine 6. ayda yapılmış bu tahliller. Dotorumuzun bize de bu tahlilleri yaptırıp yaptırmayacağını bilmiyorum ama şimdiden sardı beni telaşı işte.. Bu akşam dönelim doktordan haberdar ederim canım.

estim

sağol ayça, haberlerini bekliyorum. bizde hafta sonu doktora gideceğiz. :dontknow:  sorularıma o konuyuda eklerim.

yelda34

Emine teşekkür ederiz açıklaman için.İnşallah bundan sonra sorun çıkmaz.Estim maşallah siz hızlı çıktınız.Peki diş jeli dışında dişlerin çürümemesi için hapı var onu kullanmaya başladınız mı?Zymafluor diye biz ilaç kullanıyoruz canım.Dr bir sor istersen

estim

bu hafta sonu gideceğiz doktora. doktorumuzun daha dişlerimizden haberi yok. bilgi için teşekkür ederim. onuda sorularıma ekliyorum hemen. bu ay bizim doktorun çok işi olacak :laughing7: 

mumkule

Eveeett Erkin'in muayenelerini ve menenjit aşısının son dozunu da hayırlısıyla atlattık  :icon_thumright: Estimcim, doktor bize herhangibir tahlil yapmadı canım gerek görmedi. Genel muayenede gelişimini çok iyi buldu. Bu ay ferrum ve multitabs'a başlattı. Sebze çorbasına da başlattı, halbuki ben 5. ayda annemlerin gazıyla başlamıştım sebze çorbasına ama itiraf edemedim :tongue3: Çünkü kilosunu biraz fazla buldu ;D
Sünnet için de muayene olduk. Ben genel anestezi konusunda çok gergindim. Ama doktor beni bu konuda rahatlatmayı başardı ve ikna oldum. Önümüzdeki hafta içerisinde sünnetimizi de olacağız inşallah  :icon_pale: Korkuyom bennnn..
Bu arada arkadaşlar benimki su içmiyo hiç sevmiyo siz nasıl içiriyosunuz bi yönteminiz var mıı?  ???

estim

sağol ayçacım. erkin beyimizede şimdiden geçmiş olsun :occasion5: bende oğluşumu sünnet ettirmek istiyorum 1 yaşına girmeden ama kismet artık. biz ferrum ilacını 2 aydır kullanıyoruz fakat oğluşum bu aralar ilacı verdiğim gibi çıkarıyor :sad1:  bende sadece anne sütü veriyorum şuan. bu gittiğimizde bizde başlayacagız inşallah ek gıdaya.  :hello2:
erkin'in sünnet haberlerini bekliyoruz :occasion16:
bi ara oğluşum rahatsızlandı. antibiyotik kullandım. o yüzden su verdim ilactan sonra. oğluşumda içmek istemiyodu ama ben şırınga ile verdim. ::)

mumkule

Alıntı yapılan: estim - 17 Ocak , 2007, 21:13:29
sağol ayçacım. erkin beyimizede şimdiden geçmiş olsun :occasion5: bende oğluşumu sünnet ettirmek istiyorum 1 yaşına girmeden ama kismet artık. biz ferrum ilacını 2 aydır kullanıyoruz fakat oğluşum bu aralar ilacı verdiğim gibi çıkarıyor :sad1:  bende sadece anne sütü veriyorum şuan. bu gittiğimizde bizde başlayacagız inşallah ek gıdaya.  :hello2:
erkin'in sünnet haberlerini bekliyoruz :occasion16:
bi ara oğluşum rahatsızlandı. antibiyotik kullandım. o yüzden su verdim ilactan sonra. oğluşumda içmek istemiyodu ama ben şırınga ile verdim. ::)
Teşekkür ederim canım. Şimdilik kaşıkla deniyorum su vermeyi eğer direnirse ben de şırınga deneyeyim bari..

uğurböceği

Kızlar hepinize teşekkür ediyorum güzel karşılamanız için.... Benim oğlum da diş çıkarmak üzere ama bir türlü patlatamadı. Çok sıkıntı yaşıyoruz. İnşallah daha fazla uzamadan çıkarır.
Siz de dua edin olur mu??

uğurböceği

Ha bu arada, Ayça'cığım öptüm oğlanların ikisini de senin için....
Teşekkürler...