28 Mart , 2024, 16:05:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

braun saç şekillendirici

Başlatan ranişim, 22 Şubat , 2007, 17:12:36

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: GüzeLCe - 19 Kasım , 2009, 16:20:52
Alıntı yapılan: ★•·.·❤вαℓвσ¢єqι●∂σ∂σ ❤·.·•★ - 19 Kasım , 2009, 16:16:42
Alıntı yapılan: GüzeLCe - 19 Kasım , 2009, 16:15:42
simdiye kadar yakmadı hiç kac yıldır kullanıyorum ama daha cok ütü yapıyorum  onunda sacı kırdıqını duymuştum ama yakmayı duymadım hiç haaa arada alnımı enseyi yakıyorum o ayrı   :toothy10:
bekarken bende utuluyodummm ne safmisim ama zaten benim saclarim prasa saci dumduzz
dalgali saclari severimmmm at oyana buyana ama maalesefff  :y25:
benımde sacım dalgalı ama sacım uzun old.için düz seviyorum ben şikayetci deqilim yani  :laughing7:
isde duz sac dalgalim ister dalgali duz isteerrr :ehi: :ehi:

Balböceği

ya bu braunun aletini satiyormuymusss vahhh daha yeni gordumm  :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

benim saçım düz arada dalgalı oluyoo  :ehi:  ama ben yinede düzleştirici kullanıyorum arzumun saç düzleştiricisini kullanıyorum 1 senedir ne yanma ne koku ne kırılma hiçbişey olmadı kuaförlerde saçımın iyi oldunu söylüyoo  :muzz: :muzz: :muzz:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

GüzeLCe

bende kötü yanını görmedim gülsah gerci ben çoqunlukla ütüye yatıyorum toplu halde daha kolayıma geliyor  :k06:

βαlκιz

Alıntı yapılan: GüzeLCe - 20 Kasım , 2009, 11:47:46
bende kötü yanını görmedim gülsah gerci ben çoqunlukla ütüye yatıyorum toplu halde daha kolayıma geliyor  :k06:
ben orta okuldayken ütülerdim saçlarım uzundu arkadasımınkinide ütülerdim bazen kokruturdum onu kulagına basıcam ütüyü diyee  :ehi: :ehi: o tehlikeli yaa  yüzüne falan deyer ütüü bişey olur kocaa üttüüü korkarım benn  :ehi: :ehi: :ehi: kolum agrır onla yapana kadar
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

GüzeLCe

o değilde bazen buhar basıyorum yalnışlıkla pufffffffffffff basımın içi yanıyor  :toothy10:

βαlκιz

Balböceği

N alip N satiyorsunuz banada alinnn  :opucuk: :opucuk:

alana duaciyimmm  :amin: :amin:  :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

bişey almıyoruzz var bizde  :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

zaten bi hamile kalimilk gunden alamay basliyacamm ohhh tosun gibi bi ese sahibimyaa  :opucuk: :opucuk:  :love9:  :love7:  :love3:

°º•✿gülümse01✿•º°

Kullanıyorum, çok da memnunum...
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...