19 Nisan , 2024, 09:32:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

braun saç şekillendirici

Başlatan ranişim, 22 Şubat , 2007, 17:12:36

« önceki - sonraki »

ranişim

arkadaşlar saç şekillendirici almak istiyorum braun marka tercihim kullanan varsa vede memnunsa bana  cevap olarak yazarlarsa memnun olucam şimdiden teşekkürler  :flowers: :flowers:
Bir yildiz sec kendin icin gökyüzünden
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,
parlakligi önemli degil yeterki sana yakin olsun!

sude

canım bı arkadasım kullanıyor cok memnun oldugunu soyledı.ben kullanmadım ama bende alıcam dusunuyorum.
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

serap

evet braun bende kullanıyorum memnunum.zaten ya braun yada phılıps olabılır.

ranişim

Bir yildiz sec kendin icin gökyüzünden
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,
parlakligi önemli degil yeterki sana yakin olsun!

ღ°cerenay.♥.

konuyla alakası yok abeliki ama bende rowentanın  şekillendiricisini alcam inşallah , günsayıyordum çok şükür ya yarı ya öbürgün alıcam :k06:
aslında şekillendirici değil tam olarak düzleştirmek için , ama harika birşey ,kardeğim aldı saçımı yıkadığım gibi ordayım  :k06:

Filiz

bana o tost şeklinde olan saç düzleştiriciler pek mantıklı gelmiyor ütü gibi sonuçta ısıyla saç yanıyor gibime geliyor..

GüzeLCe

ütüde yapıyorum acelem old.da ,,, gerekli bence düzleştirici zararlı old.düşünüyorum ama

..BahaR●●

lisedeyken düzleştiriceler yoktu bende ütüyle düzleştirirdim hep  :k06:

мiŁenα.

ablam kuafor du ben onu yanına gıderdım

ama bu tarz duzlestırıcelr sacı kokutuyor

:love9: :love7: :love9:

GüzeLCe

kac yıldır yapıyuorum daha hiç kokmadı  :icon_scratch:

мiŁenα.

GüzeLCe

simdiye kadar yakmadı hiç kac yıldır kullanıyorum ama daha cok ütü yapıyorum  onunda sacı kırdıqını duymuştum ama yakmayı duymadım hiç haaa arada alnımı enseyi yakıyorum o ayrı   :toothy10:

Balböceği

Alıntı yapılan: GüzeLCe - 19 Kasım , 2009, 16:15:42
simdiye kadar yakmadı hiç kac yıldır kullanıyorum ama daha cok ütü yapıyorum  onunda sacı kırdıqını duymuştum ama yakmayı duymadım hiç haaa arada alnımı enseyi yakıyorum o ayrı   :toothy10:
bekarken bende utuluyodummm ne safmisim ama zaten benim saclarim prasa saci dumduzz
dalgali saclari severimmmm at oyana buyana ama maalesefff  :y25:

мiŁenα.

lıseye gıderken utu yapıcaktım sacıma fonum bozulmustu hafı elımın ustunu yakmıstım

GüzeLCe

Alıntı yapılan: ★•·.·❤вαℓвσ¢єqι●∂σ∂σ ❤·.·•★ - 19 Kasım , 2009, 16:16:42
Alıntı yapılan: GüzeLCe - 19 Kasım , 2009, 16:15:42
bekarken bende utuluyodummm ne safmisim ama zaten benim saclarim prasa saci dumduzz
dalgali saclari severimmmm at oyana buyana ama maalesefff  :y25:
benımde sacım dalgalı ama sacım uzun old.için düz seviyorum ben şikayetci deqilim yani  :laughing7: