28 Mart , 2024, 19:01:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

G 4 olunca transfer edildi !

Başlatan Bad Cinderella, 03 Mart , 2018, 20:22:37

« önceki - sonraki »

Bad Cinderella

Merhabalar ben sizlere bir şey danısmak istiyorum... ilk tüp denemesini 1 ay önce yaptım ve sonucum negatif zaten negatif olacagınıda biliyordum çünkü yaşımdan dolayı 5.gün transferi yapacaklarını söylediler.3 günü aradığımda iyi kaliteli dediler ama yaşımdan dolayı 2 tane transfer edecegiz dediler..5 gün transfer oldugumda doktorların konusmalarından anladıgım kadarıyla endometriumun ince oldugunu anladım sanırım 5,5 du yani tutunma sansı düşüktü... 1 gün hastanede yatırıp eve gönderdiler bu arada eşime embriyo ve yumurtalar hakkında bilgi kagıdı vermişler.ben okudugumdda transfer sayısı 3 tü vede emryo grade yani kalitesi g4 yazıyordu.İyi oldugunu düşündüm .kendimi toparladıtan sonra 8 günü internette bu kaliteleri araştırdım .Yazıları okuyunca Şok oldum megersem g4 transfer bile edilmiyormus ! Hem endemetriumun ince olması hemde kalitesiz yumurtaların transfer olunmasıyla ben bile gebelik oluşmayacagını anlamışken bunu yapan doktorlar nasıl yapıyor anlayamıyorum... yaşım 34 transfer olalı bu aklımdan çıkmıyor neden böle yaptılar kan verdigim gün bile beni eve gönderdiler telefonda ögren dediler. Aradıgımda negatif dediler bende biliyorum dedim neden transfer ettiniz dedim şansını denemek için dediler sanki ben 40 yasındayım vede birdaha asla yaptıramam şansımı denemişler .Bana doğru düzgün açıklama bile yapmadılar devlet hastanesinde bile 5,5 milyara yakın paramız gitti... özel merkezlerde görüştügümde biz g3, ve g4 transferi yapmıyoruz diyorlar.benim endometriumun ince oldugu halde ve yumurtalar 5. gün kalitesiz oldugu halde bana transfer yapılıdı ve dogru düzgün açıklaması bile yapılmadı.Anlamayan biri tutmadı deyip kapatıyor konuyu ben bu işin peşini bırakmak istemiyorum ve bu konuda bana yol göstermenizi istiyorum bu hakkında ne yapabilirim bazı kişilerde kalitesiz yumurtalarda tedavi kesiliyor transfer olmuyor... vede belirli ücret karsı tarafa geri veriliyor ben tutmayacagını bile bile para yatırıp üzüntüyle geçirdim.tutunmayacagı belli seyleri tarnnsfer ederek para kazandırdım devleteeee... bu konuda ne yaapabilrim ...yardımcı olurmusunuz  :'(