Bebeğimi kaybettim...

Başlatan Bad Cinderella, 02 Mart , 2018, 20:18:40

« önceki - sonraki »

Bad Cinderella

İyi akşamlar hanımlar bende bugün Mucizemi kaybettim... 10 haftalik bebegimin dün kontrolde kalbinin artik atmadigini soylediler nasil katlanıcam ben buna duygularım kırılmış gibi ağlayamiorum bile  :icon_pale: dua edin banada nolur gucum takatim bitti ...

gk-love

iyi akşamlar.. Çok geçmiş olsun. Canınızı hiç sıkmayın inşallah diğer tarafta Şefaatçi olurlar bize.. bende 19.12.2016 tarihinde aynı durumu yaşadım 2 hafta önce gittiğimde kalbini duymuştuk 2 hafta sonra kontrole gel demişti ve malesef kalbini duyamadık.. şuan ben pko nun sorununu yaşıyorum 1 yıldır bekliyorum.. inşallah iyileşince tekrar hamile kalırsınız  :amin:

Bad Cinderella

Alıntı yapılan: gk-love - 03 Mart , 2018, 17:24:50
iyi akşamlar.. Çok geçmiş olsun. Canınızı hiç sıkmayın inşallah diğer tarafta Şefaatçi olurlar bize.. bende 19.12.2016 tarihinde aynı durumu yaşadım 2 hafta önce gittiğimde kalbini duymuştuk 2 hafta sonra kontrole gel demişti ve malesef kalbini duyamadık.. şuan ben pko nun sorununu yaşıyorum 1 yıldır bekliyorum.. inşallah iyileşince tekrar hamile kalırsınız  :amin:

Merhaba kader arkadaşım ...yaa var ya bence  bu durumu sadece bizimle yaşayan anlar anca..çok kötü bir duygu.Bazen düşünüyorum ki,keşke Rabbimiz benim canımı alsaydı ama bebeğim hayatta kalmalıydı yoksa benim bu Dünya'da yaşamak için ne önemi var ki ? Yaşlarım da gidiyor artık her yıl çok önemli benim için yoksa 3 4 sene sonra daha da sıkıntılı olur durumum...ne yapacağımı bilemiyorum artık..Sakin olmaya çalışıyorum kafana takmadığım zaman olur diyorlar ama taksam da takmasam da olmuyo  :y25: Siz peki  tüp bebeği miyaparak yoksa doğalolarak mı hamile kaldınız ? Desteğiniz için teşekkür ederim dönüşünüzü beklerim..Allah'a emanet olun ...

gk-love

Malesef takmamak elde değil ama onun küçücük varlığı yetiyor.. Rabbim hayırlısını verir inşallah herkese..
Korumayı bırakınca direk hamile kaldım 25 yaşında.. Şuan 26 yaşındayım günler çabuk. Dün dr gittim bende sadece yumurtalık sıkıntı.. Femara verdi 5 gün kullanıcam, insülin direnci içinde ilaç verdi.. Gerçi çok bi abartı kilom yok ama kilo vermemi istedi. Artık hayırlısı tevekkül etmekten başka birşey yok.. Yol yakınken önlemimi almak istedim.. Sizde düşükten sonra hemen hamile kalırsınız :amin:

Bad Cinderella

Alıntı yapılan: gk-love - 06 Mart , 2018, 12:56:16
Malesef takmamak elde değil ama onun küçücük varlığı yetiyor.. Rabbim hayırlısını verir inşallah herkese..
Korumayı bırakınca direk hamile kaldım 25 yaşında.. Şuan 26 yaşındayım günler çabuk. Dün dr gittim bende sadece yumurtalık sıkıntı.. Femara verdi 5 gün kullanıcam, insülin direnci içinde ilaç verdi.. Gerçi çok bi abartı kilom yok ama kilo vermemi istedi. Artık hayırlısı tevekkül etmekten başka birşey yok.. Yol yakınken önlemimi almak istedim.. Sizde düşükten sonra hemen hamile kalırsınız :amin:

Merhaba canım.Aynen dediğin şey çok doğrudur.Sende daha çok gençsin hiç canını sıkma daha çok fıstaların olur inşallah sende senin kucaklarında birgün o mucizeyi görüp anneliğin tadını nasıl olduğunu anlarsın.Ben ise 35yaşındayım o yüzden acele etmem gerekiyor yazdım ve yaşlarımdan dolayı yumurtalarım kalitesiz çıktığı  için durum daha da zor oluyor.Bi yerlerden bir yöntem var diye duymuştum 100de 65% hamile kalma oranıyla ama o yöntemden korkuyorum biraz.Ne de olsa Rabbimiz bize en doğrusunu göstersin inşallah.. :amin: :nazar: