BioTexCom'da Dr. Yulia Kotlik sayesinde bende anne oldum

Başlatan Bad Cinderella, 02 Mart , 2018, 15:31:25

« önceki - sonraki »

Bad Cinderella

Merhabalar, bu mektubu Denizli'den yazıyorum. Ben anneliği daha önce tattım. İlk çocuğum tedavi görmeden dünyaya geldi çok şükür. Ancak ondan önceki ilk iki gebeliğin düşükle sonuçlanmıştı. Bu yüzden de kızım dünyaya sağlıklı bir şekilde gelince senelerce ona doyamadım, başka bir çocuk istemedim. Sevgi bölünsün istemedim. Ama büyüdüğü zaman, ilerde tek başına kalmasın diye vicdan azabı da çekmeye başlamıştım.35 yaşındayken, ikinci çocuk için eşimle karar verdim. Ama tekrar kötü kaderim beni yakalamıştı. Gene düşük yaptım. Bu sefer vazgeçtim. Ama eşim vazgeçmedi. Kardeşi olsun, birbirine biz yokken bile destek olsunlar diye bir çok doktor gezdi. Ben de onunla gezdim tabii. Benim çikolata kisti sorunum var. Ama hiç bir doktor çare olamadı. Birçok ilaç kullandım. Sonra da beni pahalı tedavilere tutup evime tıpış tıpış yolladılar.Tüm umutlarım bitmişken, eşim internet'te araştırırken BioTexCom klinikten bahsetti. Aslında bu kadar ünlü olduğunu görünce biraz gözüm korkmadı değil. Ama tedaviye gitmeyi kabul ettim. Oldukça ilgilendi, ameliyat olduktan sonra yumurta nakli ile tüp bebek tedavisine başlayabileceğimizi söyledi. Ne kadar korkunç ve zor olsa da Kabul ettim. Tüp bebek tedavisine başladık. Hormon tedavisi beni duygusal olarak çok etkiledi, hatta o kadar ki bu kadar stresliyken gebe bile kalamayacağımı düşündüm. Eşim sağ olsun her türlü kaprisimi çekti. Doktorumuz Yulia Kotlik tercuman sayesinde  en ufak soruma cevap vermekten çekinmedi. Gerçekten bizim mucize doktorumuz olmasa başaramazdım. Ona tedavi konusunda çok güvendim. Çok şükür ki, ilk denememde başarılı olduk. Bebeğimi kucağıma aldım. Şimdi ablasıyla birlikte içerde oyun oynuyorlar. Arada Yulia terzemize fotoğraflar atıyoruz.Tedavime destek olan, bana ikinci kez anne olma şansını tattıran tüm ekibe çok teşekkür ederim. Kızımı önce Allah'a sonra Yulia Kotlik  ve ekibine çok teşekkür ederim.