Tek istediğim bebeğimle kavuşmak ve yeniden hayata mutlu bakabilmek...

Başlatan Bad Cinderella, 19 Ocak , 2018, 02:11:50

« önceki - sonraki »

Bad Cinderella

Merhaba adım Filiz. 32 yaşındayım ve bir hastalığa maruz kaldım ,bu hastalığım beni
son hücreye kadar maf ediyor.2 sene önce tahlil ve doktorun verdiği tehşis ile infertilite sorunlarım olduğu ve endometrioz hastası olduğumu öğrendim.Bir çok doktorlara gittim ,tedaviler gördüm ançak sonuç nafile.
Her gün bedenim parcaladığını hisediyorum ve toparlamam her defasında daha zor oluyor.
Her şeyi kaybediyorum ,ne huzurum ne geleceyım kaldı son defa ne zaman güldüğümü unuttum...
Infertilite hastası olduğumu örenince çok büyük bir depresyona girdim.
Gece gündüz yatagımından çıkmıyordum ve hiç bir şey yapmak elimden gelmiyordu.
Ancak karar verdim ne olursa olsun savaşmak lazım ve pes etmicam.
Kayın valıdenın de bakısları sanki beni arzaladığını düşünyorum.
Bana destek olan ve beni az da olsa gülmeyi saglayan eşimdir.Ancak çok buyuk bir korku
var içimde..korkum bir gün yanlız kalacagım ve benı terk edecegınden korkuyorum.
Maddi olarak da sıkıntı yasiyoruz ancak bu beni durdurmıyor bir sonuç bulmam için ne pahasına olursa olsun.
Eşimle karar verdik kredi alıp iyi bir doktor bulmak tabiki iyi bir kliniğin.
Tek şansım FIV yapmak diye dusunyorum.Tek umudum tercübeli doktorlara ve bu prösedürde.
Sizden çok buyuk bir ricam var arkadaşlar bir nasihat bir bilgi yardmınız çok değerli olur bizim için.
Umudum ve bütün dileğim çok istediğim bebeğimle kavuşmak ve yeniden hayata mutlu bakmak ...... :y25: