Facebooktaki insan tipleri :)

Başlatan Emine, 22 Aralık , 2017, 20:57:40

« önceki - sonraki »

Emine

22 Aralık , 2017, 20:57:40 Son düzenlenme: 22 Aralık , 2017, 21:11:35 Emine
Facebooktaki İnsan Tipleri :)

1- Yaşı geçmiş ama evlenememiş hanımlar değişik değişik giyinip sağdan soldan ayakta oturarak çeşit çeşit poz verip evlenmemeyi kendim tercih ettim içerikli mesajlarla fotoğraflarını paylaşırlar. Özellikle kariyer için evlenmediklerini göstermek için iş yerinde çekilmiş pozlar ağırlıklıdır evde kedisi ile de sık sık görülürler.

2-Çocuğuyla gurur duyan anne ve baba paylaşımları. Kızım bu yarışı kazandı oğlum tam bir dahi aman da benim evladım çok yetenekli içerikli paylaşımlar (Ben biraz bu gruba giriyorum sanırım  :ehi: )

3-Hiç bir şey paylaşmayıp sırf başkaları ne yapıyor bakıp beğenip tebrik edenler alkış grubu  :hello2:

4-Tuttuğu takıma aşık olup devamlı tribünden haykırırcasına paylaşım yapan abiler grubu

5-"Kocişim bana aşık baaak bana neler aldı beni nerelere götürdü hıh sizin böyle kocanız var mı?" grubu  :toothy10:

6-Yediğini içtiğini paylaşmazsa boğazından geçmeyecekler grubu. Şurada et yedim vay arkadaş böyle lokum gibi kuzu ohh üstüne soda içtimciler

7-Eltimle kahve keyficiler.. Böyle arkadaş olur, elti olur, görümce olur .. Bir kahve tepsisi 2 kahve fincanı ve şekerleme konsepti.

8-Yaşam koçu olmaya and içmiş yol göstericiler. Bugün nar yiyin, ayın 15 inde pozitif enerjinin sizi kovalaması için amuda kalkın, yoga yapın dinginleşinciler...

9-Sanat, müzik, resim paylaşımı yapan elit kesim  8)

10-Sadece cuma günü ortaya çıkan "Hayırlı Cumalar" ekibi

11-El işlerini paylaşıp müşteri arayan arkadaşlar..

12-Network marketing işi yapan makyaj malzemesi, deterjan satan arkadaşlar

13-Herşeye muhalefet felaket tellalları

14-Politika içerikleriyle siyasetten mecburi haberdar eden arkadaşlar

15-Yemek tarifleri, püf noktaları ve örgü tarifleriyle mükemmel ev hanımları

16-Karikatür, laf sokmacalı yazı, eğlenceli videolarla geyik grubu

17-Kişisel gelişim kitabı olan sık sık canlı yayın yapan, imza günlerini bildiren yazarlar.

18-Sürekli elde alkol, bar meyhane alemlere akıyorum pozlarındaki alkolikler grubu  ;D

Eksik kalan var mı?  :ehi: