Kurufasulyeli Kek

Başlatan ayşe, 24 Ocak , 2007, 23:28:48

« önceki - sonraki »

ayşe

merhaba ben ayşe bende yaptığım ve yiyenler tarafından beğenilen bir kek tarifi vereyim,KURU FASÜLYELİ KEK,1,5 su bardağı kuru fasülye,2 su bardağı toz şeker,1 su bardağı ceviz içi,3 yumurta,1 paket kabartma tozu,1 paket vanilya ,Hepsini karıştır ısıtılmış fırında pişir,tadı inanın kestane tadında oluyor tavsiye ederim afiyet olsun

Emine

Fasulyeli kek değişik bir tarifmiş gerçekten deneyelim bakalım teşekkürlerr  :hello:

fatma

HAY ALLAHIM NE GÜZEL TARİFLER YA AYŞE GERÇEKTEN DEĞİŞİK BİR TARİF BENDE DENEYECEĞİM , ISPANAKLI KEKTEN SONRA KURU FASULYELİ KEKİ DUYDUM YA İNANKİ HEPSİNİ YAPACAĞIM KOCAMA  :laughing7:

βαlκιz

fasulyeliii  ::) ::) ::) ::) ıspanaklı oluyodaa fasulyee degişikmişş  :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ertl

bende ilk defa duydum
ama denemede fayda var
tarif için teşekkürler

SiRiNe

evett degisik bir tarif denemek lazim tskler paylasim icin arkadasim

βαlκιz

bu kek gaz yaparmı acaba kurufasulyeli yaa  :k06: :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ılk defa duyuyorum keşke resmınıde gorseydık nasıl oluyor acaba  :dontknow: bıde gaz yaparsa ne olucak  :ehi: :ehi:

SiRiNe

sibelll hahaha :toothy10: eee onu yapacagi kesin gaz... acaba nohutlu kek nasil olurdu aslinda yenilmeyecek gibi geliyor kulaga ama diger yandan butun bu saydiklarimiz asurenin icinde var yani ve cokta guzel oluyor..

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ѕιяιηє - 24 Aralık , 2009, 01:08:13
sibelll hahaha :toothy10: eee onu yapacagi kesin gaz... acaba nohutlu kek nasil olurdu aslinda yenilmeyecek gibi geliyor kulaga ama diger yandan butun bu saydiklarimiz asurenin icinde var yani ve cokta guzel oluyor..
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bız neysede hamışlerın zaten gaz sorunu var bunu yerseler mazallah  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

valla isimden kaybettii  :ehi: :ehi: :ehi:

ponçik

ben çok duydum da hiç denemedim
:icon_scratch: akşam ıslatayayım da yarın yaparım kısmetse  ;)

cansu07

mutluyum&mutluyuz