oglum-ıkızler-kreş

Başlatan doubleanne3, 13 Mayıs , 2017, 18:26:45

« önceki - sonraki »

doubleanne3

merhaba hanımlar kafamı çok kurcalayan bir konu hakkında size danışmak fikir almak istiyorum 31 haftalik ikizlerime hamileyim ılk haftalar kanamam oluyordu dusuk rıskı vardı ama allaha sukur atlattık sımdı kavuşmaya az bir zaman kaldı ve ufak ufak sancılarım oluyor doktorum yatip dinlenmemi söylüyor ama çocuk ev işler derken dinlenmek imkansız oluyor 2014 kasım dogumlu bir oglum var bana aşırı düşkün her şeyini her işini benimle yapmak istiyor ilk zamanlar idare ediyordum ama özellikle şu sıralar artık kıpırdamak yerinden kalkmak felaket zor bugün parka çıkartayım dedim o kadar enerjik ve hareketliki peşinden koşarken canım çıktı...bir kaç saatliğine bırakacak bir akraba eş dostta yok hepsi uzakta biz eşimin işinden dolayı taşınınca bir başımıza kaldık..

uzun lafın kısası ikizlerim temmuz gibi gelecekler tabii erken gelmezseler oğlumda eylülde tam 34 aylık olmuş olacak acaba diyorum kreşe mi yazdırsam en azından o okuldayken ben ikizlere bakarim bir yandan da vicdan azabı çekiyorum acaba bebekler geldi beni attı hissine kapılır mi diyorum yoksa dahada mutlu mu olur? ona sorduğumda okula gitmek istemedigini soyluyor sonradan alisir mi bilemiyorum off hanımlar karmaşık duygular düşünceler içerisindeyim bir akıl verin bana :(

birde ikizlerin doğum çantasına bol bol her şeyden koymalı miyim ? en onemli mutlaka yanina al dediginiz bir seyler var mi hem ikizler açısından hem anne açısından ?oglumda hemen az bir parça koymuştum yetmisti ama ikiz olunca insan kafası karışıyor