Hamilemiyim aceba
« : 06 Mayıs , 2017, 14:21:17 »
Arkadaslar yeni.uyeyim yardimci.olursaniz cok sevincem.1 senedir evliyim 6 ay once hamile oldugumu anlayamadigim icin dusuk yaptim bu seferde boyle olsun istemiyorum ama test yapmayada cesaretim yok.normalde adetime 10 gun kala  kasiklarim fena agrirdi akintim cok olurdu goguslerim siser ve arirdi .suan adetime 5 gun var ama ne adet belirtisi var nede hamilelik hicbisey yok sadece cok cok nadir kasigima sizi giriyor okadr goguzum normal akintim sasirdim zaten hic yok ..sadece 3 gundur cok uyuyorum yorgunum.grip olcam gibi ama mevsim degisikliliigindende olabilir napim ben 5 gunum var ama.cok rahatin hicbiseyim yok tertemizim.aceba noldu bilgisi olan boyle gebeelik yasayanlar bana yardimci olurmusunuz tecrubelerinizi anlatarak

Ynt: Hamilemiyim aceba
« Yanıtla #1 : 27 Ekim , 2017, 15:17:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Arkadaslar yeni.uyeyim yardimci.olursaniz cok sevincem.1 senedir evliyim 6 ay once hamile oldugumu anlayamadigim icin dusuk yaptim bu seferde boyle olsun istemiyorum ama test yapmayada cesaretim yok.normalde adetime 10 gun kala  kasiklarim fena agrirdi akintim cok olurdu goguslerim siser ve arirdi .suan adetime 5 gun var ama ne adet belirtisi var nede hamilelik hicbisey yok sadece cok cok nadir kasigima sizi giriyor okadr goguzum normal akintim sasirdim zaten hic yok ..sadece 3 gundur cok uyuyorum yorgunum.grip olcam gibi ama mevsim degisikliliigindende olabilir napim ben 5 gunum var ama.cok rahatin hicbiseyim yok tertemizim.aceba noldu bilgisi olan boyle gebeelik yasayanlar bana yardimci olurmusunuz tecrubelerinizi anlatarak

Gebe testi alınız 10 dkya kadar öğrenirsiniz hamile msnz değilmsnz.

« Yanıtla #2 : 01 Kasım , 2017, 13:06:19 »
Merhaba, arkadaşlarım! :hello2:
Tüp bebekte negatifi gördüm benim haşimato tiroidim vardi 1.5 indirdim cabalarimla yani bu degerlerle cok rahat gebe kalinabilir diyodu endokrin doktorum yumurtam 9 toplandi 9 uda döllendi 1.kalite dedi doktor esimde sperm hareketlerinde sıkıntı vardı sadece onlarda içlerinden hareketi hızlı ve düzgün olanlar secildigine göre bnm gbi negatif alan arkadaşlar doktorunuza sorun neydi niye tutmamiş olabilir diye sordugunuzda size cvp verdi mi yoksa zaten 35 yaş üzeri tutma olasılığı yüzde 50 diyemi cvp verdi bu arada esim kırkbeş ben kırk yasindayım embriyolar genetik testede gönderilmedi  üncü gün embriyosu koydular iki tane bu konuda ne düşünüyorsunuz bana yardimci olur musunuz? Çok teşekkür edecem size, arkadaşlar!

« Yanıtla #3 : 01 Kasım , 2017, 14:13:02 »
Tüp bebekte negatifi gördüm benim haşimato tiroidim vardi 1.5 indirdim cabalarimla yani bu degerlerle cok rahat gebe kalinabilir diyodu endokrin doktorum yumurtam 9 toplandi 9 uda döllendi 1.kalite dedi doktor esimde sperm hareketlerinde sıkıntı vardı sadece onlarda içlerinden hareketi hızlı ve düzgün olanlar secildigine göre bnm gbi negatif alan arkadaşlar doktorunuza sorun neydi niye tutmamiş olabilir diye sordugunuzda size cvp verdi mi yoksa zaten 35 yaş üzeri tutma olasılığı yüzde 50 diyemi cvp verdi bu arada esim kırkbeş ben kırk yasindayım embriyolar genetik testede gönderilmedi  üncü gün embriyosu koydular iki tane bu konuda ne düşünüyorsunuz bana yardimci olur musunuz? Çok teşekkür edecem size, arkadaşlar!
Merhaba, Hilal hanım!
Hamileler için forumlarda tüp bebek ilgili konuları okuduktan sonra Biotexcom adlı kliniği hakkında çok yorumu buldum. Bu kliniğin sitesine girdim. Çok video gördüm. Örneğin, donör veritabanı hakkında videolardır. Bence Biotexcom’da güzel bir donör veritabanı var. Bunun dışında Fransadan arkadaşım orada yumurta donasyonu tedavini yapar. Transferi bekler şimdi. O, iki deneme için yani Çift Paketi seçti. Onun hizmetler hakkında bir sözleşmeyi imzaladıktan sonra da bu klinikte hep donör veritabanına girdiği bir izni aldığını bana anlatıyordu. Kızların hem de genç hem de güzel olduklarını söyledi. Kıbrıs’ta böyle bir şey yoktu. Bir donörü seçiyorum başka kızı da olacak! :cildir:
Ben ama yine de önceden kendi yumurtalarımla tüp bebeği yaptırmak isterdim eşimle.Sizin o bahsettiğiniz klinikte öyle bir prosedür var mı ? Ve varsa fiyatları öğrenebilir miyim lütfen ?

« Yanıtla #4 : 01 Kasım , 2017, 14:15:12 »
Merhaba, Hilal hanım!
Hamileler için forumlarda tüp bebek ilgili konuları okuduktan sonra *** adlı kliniği hakkında çok yorumu buldum. Bu kliniğin sitesine girdim. Çok video gördüm. Örneğin, donör veritabanı hakkında videolardır. Bence ***’da güzel bir donör veritabanı var. Bunun dışında Fransadan arkadaşım orada yumurta donasyonu tedavini yapar. Transferi bekler şimdi. O, iki deneme için yani Çift Paketi seçti. Onun hizmetler hakkında bir sözleşmeyi imzaladıktan sonra da bu klinikte hep donör veritabanına girdiği bir izni aldığını bana anlatıyordu. Kızların hem de genç hem de güzel olduklarını söyledi. Kıbrıs’ta böyle bir şey yoktu. Bir donörü seçiyorum başka kızı da olacak! :cildir:
Ben ama yine de önceden kendi yumurtalarımla tüp bebeği yaptırmak isterdim eşimle.Sizin o bahsettiğiniz klinikte öyle bir prosedür var mı ? Ve varsa fiyatları öğrenebilir miyim lütfen ?
« Son Düzenleme: 22 Kasım , 2017, 13:24:18 Gönderen: Emine »