28 Mart , 2024, 17:23:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çocuğu İlkokul 1. Sınıfa Giden Veliler

Başlatan Emine, 02 Mayıs , 2013, 17:13:05

« önceki - sonraki »

ponçik

Emine, Ayşegül, Ayşen, Aslı  :hello2: pazartesi oradayım kızlar
Buluşmayı hafta sonuna mı ayarlayalım hafta içine mi  :sunny:

Emine

30 Haziran , 2013, 20:35:18 #31 Son düzenlenme: 06 Ağustos , 2013, 16:28:18 goncik
Çok güzel bir gündü Goncacım.  :opucuk:  Görüşebildiğimize çok sevindim çocuklar da çok eğlendiler. Hatıra pozumuzu da ekleyeyim  :) Çok öpüyorumm

:sunny:

ponçik

:hello2: Keşke sabahtan akşama kadar daha uzun kalabilseydik , bir daha ki sefere diyelim.
Yine de yıllar sonra görüşebilmek harikaydı  :hieyt: ben de öpüyorum , kızların fotolarını yüklemeye çalıştım ama olmadı  :dontknow: neyse ki aynı pozlar sende de var  :hello:

ponçik

Eminecim fotoyu kaldırdım senin için mahsuru yoktur umarım  :hıhı:

Bizim sayfamızın güzel anneleri nerelerdeler bakalım yorgunluktan kimse sayfaya uğramıyor anlaşılan  :sleepy1:

Arkadaşlar ben hamileyim   :hello2: 2.kez anne olacağım inşallah  :hieyt:  :amin:

Emine

Goncacım herşeyin yolunda olmasına çok sevindim. Şimdi kime benzeyecek cinsiyeti ne olacak heyecanı sarmıştır sizi .. Ben de çok merak ediyorumm  :hello2:  Eylül de çok iyi bir abla olacak eminim.. Göreceksin 2. nin nasıl büyüdüğünü anlamayacaksın çok daha kolay olacak herşey.. Herşey gönlünce olsun canımm çok huzurlu, rahat bir hamilelik geçir inşallah  :amin:  :nazar:

ponçik

Sağol güzel dileklerin için canım benim  :opucuk: henüz haberi yok ama içine mi doğuyor nedir  :laughing7: sürekli "kardeşim olursa şöyle yaparız" "kardeşim olursa şuraya gideriz" diye cümleler kuruyor
Eğer bu hafta kalp atışlarını duyabilirsek daha fazla saklayamam sanırım  ;D
Zaten bu aralar çok yiyorum  :hungry: böyle gitmez umarım  :ehi: yoksa 100 kiloyla doğurmak istemem  :ehi:

ponçik

Emineciğim Ceylin Azra'mızın doğum günü kutlu olsun 

:hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:

Nice nice güzel sağlıklı başarı dolu uzun yılları olsun inşallah

:wav: :wav: :wav:

şerife Berat

goncaaa çok sevındım canım hamılelık haberıne cınsıyetınız bellı oldu mu şimdi kac kaftalık bebiş,umarım hersey yolunda ve gonlunce gelısır.rabbım sag salım kucagına almayı nasıp etsin inş.

beratım okula başladı
burak yaramazlıkta sınır tanımıyor çok cekecegım var cooook
emınecım gectı ama azra ceylının dogum gunu kutlu olsun.daha dun dogum yaptıgımız zamanları gaz sancılarını konustugumuzu hatırlıyorum sımdı mınık prensesler prensler buyuduler de 8. yaslarına gırdıler  :nazar: :nazar: :nazar:

Emine

Goncacım , Şerifecim çok teşekkürler :flowers: Eylül ve Berat'ın da doğum günü şimdiden kutlu olsun, cuma kardeşim evleniyor, perşembe kına vs.. bayağı yoğunluk olacak atlamayayım  :love9:

ponçik

Şerifecim teşekkürler şimdilik 11 haftalığız 3 ayımız bitiyor yani  :laughing7:
Ama beni çok zorluyor, kızımda hiç böyle olmamıştım, dün hastanedeydim serum yedim
Kusmaktan bir hal oldum  :igrenc: Dilerim 1 haftadan fazla sürmez bu durum  :amin:
Hani ilk üçaydan sonra geçer diyorlar o bakımdan  ;D
Sen iki çocukla günleri epey yoğun geçiriyorsun anlaşılan  :opucuk:

Eminecim teşekkürler, kardeşine bir ömür mutluluklar , koşturmacada kolay gelsin sizlere  :opucuk:
Kızlara da geçmiş olsun, çabucak atlatırlar inşallah  :amin:

cananyakut

teşekkürler canlarım günlük program için :)

meltemk

Yillar sonra yine benn... bakalim beni hatirlayacak misiniz??? Gecen gun aklima geldi, bu aksam zor buldum. Sifremi falan unutmusum. Sayfalar tasinmis derken baktim sizler devam ediyorsunuz. Ne guzel :)

Kacirdigim haberleri bilemiyorum ama en son Goncanin hamilelik haberini gordum. Cok tebrikler. Saglikla gelsin insallah kuzun Goncacim.

Bebeklerimiz buyudu. Artik 2. sinif oldular.

Biz de hayat -nerede birakmistim bilmiyorum ama - ayni ;) Belemir 2. sinifta. Okulda cok basarili, disiplinli. Arada beni kizsal kaprisleriyle cildirtiyor ama cok basarili oldugu icin cok ustune gitmiyorum. Baray 1. sinifa basladi. Belemir kadar sinif 1.si olmasada okulda ilgili, ciddi. Cok sportmen. Yaptigi sporlarda basarili. Kucuk Borak bile geldi 2 yasina nerdeyse. Subat 9da 2 yasina girecek. Dunya tatlisi, herkesin sevgilisi evde. O ablaya abiya asik, onlar onun icin oluyorlar. Simdilik cok iyi aralari. Borak da iclerinde en guler yuzlusu, en eglencelisi... Eglendiriyor bizi. genelde kolay bir bebekti zaten. Yani bana 4. yu de yaparim hadi diyecek kadar :laughing7: yok yok merak etmeyin haberler bu kadar.

Ben bu 3u ile inanilmaz yogunum. Cocuklarin hayati zaten tamamen bir yasam kocu gerektiriyor, o da benim :icon_thumright: Borak da her zaman bizimle birlikte. Yuvarlanip gidiyoruz.

Yine yazarim. Simdilik bir merhaba demek istedim. Hepinizi kuzularinizi opuyorum :hello:

Emine

Meltem gönderini şimdi okudum aradan 4 sene geçmiş  :ehi: :ehi: Ceylin 6. sınıf oldu bu arada. Belemir ve Borak da iyidir umarım  :love9: