Zeynep Kamil de rahim filmi hsg çektiren var mı???

Başlatan yengeçç, 12 Şubat , 2016, 13:03:24

« önceki - sonraki »

yengeçç

:honk: korkuyuyorum :sad1: sizce özele gitmelimiyim( fiyat 500tl )rahim filmi için yoksa Zeynep Kamildemi çektirmeliyim (bedava) ;D

sütlaç

Merhabalar,

05.08.2017 geçtiğimiz hafta cumartesi günü şişli echormar da DR CEVAT BAYRAK'a rahim filmi çektirdim,onlarca yazı okudum ve o korkunç videoların hepsini izledim... randevu aldığımda tam 10 gün vardı filmin çekilmesine,o 10 gün bana zehir oldu... kendi doktorum rahim filmi için direk Cevat beye yönlendirdi,ona çok korktuğumu söylediğimde Türkiye'de onun üzerine yoktur,hiç korkma dedi...Neyse 10 günü uykusuz ve sinirli ve üzgün geçirdikten sonra cumartesi sabahı eşimle birlikte gittik,korkudan dizlerim titriyordu,ama o kadar iyi bir ekip ki daha içeri girmeden sizinle konuşmaya rahatlatmaya başlıyorlar ben yine de tutamadım kendimi ve ağlamaya başladım (şu an ağladığım ve o insanları uğraştırdığım için utanıyorum) Cevat hoca geldi benimle konuştu ve korkmamam gerektiğini anlattı uzun uzun size diyebilirim ki işlem 1 dk sürüyor ama benimle yarım saat konuştular... gerçekten bırakın adet ağrısını hissetmiyorsunuz bile,hiç hissetmiyorsunuz,sıfır acı... ve işlem çok kısa sürüyor,bana bitti dediklerinde inanamadım,ordan gülerek ayrıldım... bu siteye de sırf bu deneyimimi paylaşmak için üye oldum,kimse benim gibi uykusuz geceler geçirmesin,hiç korkulacak birşey yok,Cevat hoca da gerçekten emin ellerdesiniz... Bu arada söylemeden geçemeyeceğim çok temiz ve son derece ilgililer.. hiç korkmayın,tüpleriniz tıkalı olsa bile ağrı hissetmiyorsunuz çünkü kullandıkları kontras madde ve katater saç teli gibi incecik birşey...ayrıca işlem bittikten sonra ileç geri geldiği için pede varana kadar da veriyorlar... şimdi ben de hayırlısıyla bebeğime kavuşmak için diğer adımları takip ediyorum,eylül de aşılama yapılacak... dilerim iyi haberleri buradan veririm,hepimizin Allah yardımcısı olsun kızlar...