Ümmü sübyan

Başlatan Balböceği, 28 Kasım , 2015, 00:06:12

« önceki - sonraki »

Balböceği

Merhaba arkadaşlar uzun zaman oldu sizlerle bu konu hakkında konuşmak için geldim, hepimiz artık biliyoruz Ümmü sübyan ama maalesef hiç bir konusunu bilmiyoruz.. dini radyoları karıştırırken sesinden müthiş elektirik aldigim sevgili ibrahim Hatipoğlu dinlemeye başladım tv kanalına çıktığını duydum her akşam dini sohbetlerinden dinlemeye başladım Ümmü sübyan dan bahsetti  derken sizler aslında düşüklüğü olanlar için dendigini biliyoruz ama öyle değilmiş NAs süresinden de bahsedilen Hannas adında cin olduğunu sürenin mealinde bahsediği gibi insanın göğüs kafesinde maalesef anneden babadan bebeğine cinlerin bize neler yaptığını uzun uzun dinledim aylarca ibrahim hoca esmaul Nebi ve Ümmü sübyan cevseni yazmış alanları canlı canlı ben aylardır dinledim kulağımla eşiyle sorunu olanlar çocuğu şımarık olanlar çocuğu olmayanlar bebeği düşenler... ickilisi esrarcisi ne deseniz hepsi bundan kaynaklanoyomus, burda da yıllardır çocuk sahibi olmayanlar var sizden tek ricam kanal tek her akşam 6 dan sonra Tr saati 7 gibi çıkıyor açın sizde izleyin dinleyin... Ümmü subyanin herkeste olduğunu ama farklı farklı konular... benim kendi annem aldı taktı vesvese korku endişe herseyim gitti diyor ben tavsiye ediyorum diyor bende aldım inşallah... eşiyle sorunu olan o kadar çok sebeb var ki... ah anlatamam yazamam dakikalar yetmez...