25 Nisan , 2024, 12:08:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamilemiyim acaba kafam karıstı

Başlatan hatice tanrıvar, 23 Eylül , 2015, 15:30:19

« önceki - sonraki »

hatice tanrıvar

slm kızlar uzun zamandır yazmıyorum sizinle dertleştim hamile kaldım dogurdum kızım on beş aylık oldu ıkıncı gebelik dusunuyorum ıkı ay once yine bikimyasal gebelik yasadım az önce ovulasyon testi yaptım adetime yedi gun var çift çizgi çıktı ıkıncı cızgı net deildi gebelikte planlıyorum hamile olabilirmiyim acil cvp bekliyorum :icon_scratch: :flowers: :flowers: :flowers:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

hatice tanrıvar

kızlar kafam cok karısık bu dururmu yasayan varsa yazsın lutfen
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

nurrr

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 23 Eylül , 2015, 15:40:14
kızlar kafam cok karısık bu dururmu yasayan varsa yazsın lutfen

Canim oncelikle herseyin hayirlisi olsun,bende de silik cizzgi cikmisti fakat adet olmuştum :(( sizin adedinizin üzerinden kac gun geçti ? yada adedinize kac gun var?

nurrr

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 23 Eylül , 2015, 15:30:19
slm kızlar uzun zamandır yazmıyorum sizinle dertleştim hamile kaldım dogurdum kızım on beş aylık oldu ıkıncı gebelik dusunuyorum ıkı ay once yine bikimyasal gebelik yasadım az önce ovulasyon testi yaptım adetime yedi gun var çift çizgi çıktı ıkıncı cızgı net deildi gebelikte planlıyorum hamile olabilirmiyim acil cvp bekliyorum :icon_scratch: :flowers: :flowers: :flowers:

7 gun önceden cikmasi imkansiz cunku vücudun bhcg hormonu henüz salgilamiyor,ilk once kana en son idrara karisir bilgilerinize ama moralinizi yüksek tutun Allah gonlunuze gore versin  :love9: :love7:

hatice tanrıvar

ıkı cizgi çıktı ama biri silik ve ovulasyon testi yaptım son adet tarihimde28 08 2015

nurrr

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 23 Eylül , 2015, 16:01:20
ıkı cizgi çıktı ama biri silik ve ovulasyon testi yaptım son adet tarihimde28 08 2015

Canim anladm fakat bir hafta once idrarda cikmasi imkansiz bazen testte bozuk cikabiliyr hormonlarin henüz idrara karismis durumda değil ama inşallah sans senden yanadir da yanilirim mutlu ceveabini en kisa zmanda duymak istrim  :hello2: :muzz:

hatice tanrıvar

mutlaka paylaşcam deneyimleri olaanda yazsın lutfen :flowers: :flowers: :flowers:

Traum

Merhaba arkadaşlar, 
Ben de farklı bir durum yaşadım. Her zaman 1 hafta adet görürken bu ay 2 gün adet gördüm ve vaktinden 3 gün önce oldum. Üzerinden 4 gün geçti.  Şu anda halsizlik, bulantı ve şiddetli baş ağrısı var. Hayal kırıklığına ugramaktan korktuğum için test yapamadım.  Sizce hamile olma ihtimalim var mı?

Traum

Bugün de mide bulantısı ve rahimde ve kasıkta ağrı var.
Kadın hastalıkları belirtileri mi başka bir şey mi bilemedim.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: Traum - 26 Eylül , 2015, 23:36:06
Merhaba arkadaşlar, 
Ben de farklı bir durum yaşadım. Her zaman 1 hafta adet görürken bu ay 2 gün adet gördüm ve vaktinden 3 gün önce oldum. Üzerinden 4 gün geçti.  Şu anda halsizlik, bulantı ve şiddetli baş ağrısı var. Hayal kırıklığına ugramaktan korktuğum için test yapamadım.  Sizce hamile olma ihtimalim var mı?
peki normal adet mi oldunuz yoksa az mı? ben de yerleşme kanaması yaşamıştım. adetim 5 gün önce kahverengi akıntı sonra da çok az kanama daha sonra da bir iki gün kahverengi akıntı oldu.   yerleşme kanaması miktar olarak çok az oluyor. inşallah hamilesinizdir

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 23 Eylül , 2015, 15:30:19
adet tarihin bugünmüş istiyorsan inşallah hamilesindir. hamileliğini ovulasyon testiyle anlayan çok bayan var. ama yanıltıcı olabiliyor

Traum

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 28 Eylül , 2015, 08:28:02
Merhaba arkadaşlar, 
peki normal adet mi oldunuz yoksa az mı? ben de yerleşme kanaması yaşamıştım. adetim 5 gün önce kahverengi akıntı sonra da çok az kanama daha sonra da bir iki gün kahverengi akıntı oldu.   yerleşme kanaması miktar olarak çok az oluyor. inşallah hamilesinizdir
Dediginiz gibi ilk gün lekelenme oldu. İkinci gün normal geldi. Ama hala kasik agrisi ve bulantı var. Baş ağrısı derken ayakta duramıyorum. Yarın doktorumdan randevu aldım.  Bakalım hayırlısı  :) Ben ikinci Hamileliğimde vücudumda olan bir madde nedeniyle bebegimi kaybettim. Tekrar hamile kalırsam hemen müdahale edilip kortizon başlanması gerekiyor. Rabbim isteyen herkese saglikli Bebisler versin.

hatice tanrıvar

henuz adet görmedim ama erken gebelik testi aldım çıkmadı biraz daha bekliycem hayal kırıklıgı yasamak istemiyorum artık kimyasallar düşükler beni kafamı çok yordu bende beklemeye karar verdim bi kaç gun daha bekliycem bi kızım var hikayemi az çok biliyosunuzdur eski paylaşımlardan dört yıl sonra bibebek sahibi oldum o yuzden ikinci için erken davranıyorum ve gerçekten çok istiyorum dualarınızı nolur eksik etmeyin :flowers: :flowers:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 28 Eylül , 2015, 15:30:15
henuz adet görmedim ama erken gebelik testi aldım çıkmadı biraz daha bekliycem hayal kırıklıgı yasamak istemiyorum artık kimyasallar düşükler beni kafamı çok yordu bende beklemeye karar verdim bi kaç gun daha bekliycem bi kızım var hikayemi az çok biliyosunuzdur eski paylaşımlardan dört yıl sonra bibebek sahibi oldum o yuzden ikinci için erken davranıyorum ve gerçekten çok istiyorum dualarınızı nolur eksik etmeyin :flowers: :flowers:
evet hikayeni biliyorum aynı zamanlarda hamile kalmıştık. inşallah en kısa zamanda bebeğine kavuşursun.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: Traum - 28 Eylül , 2015, 13:55:53
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 28 Eylül , 2015, 08:28:02
Merhaba arkadaşlar, 
Dediginiz gibi ilk gün lekelenme oldu. İkinci gün normal geldi. Ama hala kasik agrisi ve bulantı var. Baş ağrısı derken ayakta duramıyorum. Yarın doktorumdan randevu aldım.  Bakalım hayırlısı  :) Ben ikinci Hamileliğimde vücudumda olan bir madde nedeniyle bebegimi kaybettim. Tekrar hamile kalırsam hemen müdahale edilip kortizon başlanması gerekiyor. Rabbim isteyen herkese saglikli Bebisler versin.
amin. benim de ilk çocuğumda vücudum bebeği kabul etmemişti çok şükür zor bir hamilelik  olsa  da oğlum doğdu. inşallah en kısa zamanda bebeğiniz sizinle olur