1 YIL SONRA YİNE BEN VE DONDURULMUŞ TRANSFERİM...

Başlatan °º•✿gülümse01✿•º°, 04 Haziran , 2015, 19:46:01

« önceki - sonraki »

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 15 Haziran , 2015, 10:09:26
canım inşallah bu ay senden güzel haberler alırız
Inşallah canım. Rabbim bütün dileyen lerin kucaklarını doldursun hayirlisiyla şu mübarek ayda.
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: °º•✿gülümse01✿•º° - 17 Haziran , 2015, 17:04:38
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 15 Haziran , 2015, 10:09:26
canım inşallah bu ay senden güzel haberler alırız
Inşallah canım. Rabbim bütün dileyen lerin kucaklarını doldursun hayirlisiyla şu mübarek ayda.
amin canım. inşallah Allahım bu sabrının ödülünü sana verecek

°º•✿gülümse01✿•º°

Bugün adetin 12. Günü ve kontrol um vardı. Rahim kalinligi 10.3 olmuş. Perşembe için yani adetin 18. Günü transferim olacak insaaĺah. Estrofem gunde 3 kez, folbiol 1 kez, coraspin 1 kez kullanılmaya devam edecek. Bunun yanısıra progestan ıgne günde bir kez (2 ampul aynı anda) kullanılmaya başlanacak yarından itibaren. Rabbim hayırlara vesile kilsin insaallah. ..
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

°º•✿gülümse01✿•º°

Yarın donmus bebisimi (ya da bebislerimi) alıp geleceğim insaallah. Rabbim neyler, neylerse güzel eyler deyip çıkıyoruz bakalım yine yola... Ben ve benim gibi evlat hasretiyle yanan herkese Yüce Yaradan im nasip eder ınsaallah. ..

elfo

İnşallah gelir ve saglikla kavusursun su gunlerini unutur gidersin. Allah kolaylik versin
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ยรlคภ๓คz göภlüm

°º•✿gülümse01✿•º°

Eskimo 2 bebisimi aldım geldim hastaneden. Bakalım 6 temmuz a kadar nasıl geçecek vakit :) bugünden itibaren diğer ilaçları ma ilaveten fraksiparin 0.4 ıgne ve günde bir kez coraspine baslayacagim. Rabbim hepimizin yüzünü guldur sun insaallah

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: °º•✿gülümse01✿•º° - 25 Haziran , 2015, 18:09:47
Eskimo 2 bebisimi aldım geldim hastaneden. Bakalım 6 temmuz a kadar nasıl geçecek vakit :) bugünden itibaren diğer ilaçları ma ilaveten fraksiparin 0.4 ıgne ve günde bir kez coraspine baslayacagim. Rabbim hepimizin yüzünü guldur sun insaallah
inşallah herşey çok güzel olacak.

seda@2009

26 Haziran , 2015, 08:33:05 #23 Son düzenlenme: 26 Haziran , 2015, 08:36:10 seda@2009

hadi hayırlısı olsun bakalım.....inşallah rabbim gönlüne göre versin.....

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 26 Haziran , 2015, 08:13:08
inşallah herşey çok güzel olacak.
Allah razı olsun canim insaallah. ..

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: seda@2009 - 26 Haziran , 2015, 08:33:05

hadi hayırlısı olsun bakalım.....inşallah rabbim gönlüne göre versin.....
Amin canım Rabbim cumlemizin yüzünü guldur sun insaallah. ..

elfo

RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

makaron

evet dört gun kalmış. Hakkında hayırlısı olsun.
Elifcim naber nasıl gidiyor hamilelik?

°º•✿gülümse01✿•º°

merhabalar... Bugün transferim in 10. Günü ama olmadı sanırım. Gecenki denemede 7. Günden itibaren idrar testinde çıkmıştı bu sefer tık yok :-\ Hiçbir belirtim de... biliyorum idrar testi için erken diye kizacaksiniz ama görünen koy de kılavuz istemiyor. Pazartesi test günüm ve beni sadece Rabbimin bir mucizesi kurtarabilir. Nolur dua edin olmazı oldursun Allahım. ..

birbuçukyıl

Dur bakalım negatif düşünmek için çok erken. İdrara kandan daha geç geçiyor hormon biliyorsun. 12.gün kanda bile bazen çok düşük değerlerle hamile olduğunu öğrenen insanlar var.Dua ve ümit etmeye devam