Bu siteyi ozluyorum

Başlatan makaron, 12 Nisan , 2015, 19:05:32

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: RuHGuZeLi - 29 Haziran , 2015, 16:40:52
valla ben cok sabirli bir insanim diye dusunuyordum. Ama hic deilmisim bunu ogrendim. Emin olmamakla beraber sanirim yeniden hamileyim yarin sonucu alinca kesin konuscam ins hamileyimdir. 4 gun geciktim. Az bir sure ama olsun oglumda 1 gun gecmisti. 10 cikmisti betahcg bakalim bunda kac cikacak  :amin:
hayırlısı inşallah bugün güzel sonuçlar alırsın

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: makaron - 29 Haziran , 2015, 17:03:43
Hadi hayırlısı canım insallah güzel sonuçlar alırsın. Ben bile özledim bebeği. Korunmuyoruz amabenim tedavili olduğu için olmazfiye düşünüyorum.
ilki tedaviyle olanların ikinci süpriz olarak hemen geliyor. arkadaşıma doktor erken menopoz demişti senin gibi değeri çok düşük çıktı eşi de varikoselden ameliyat oldu ama değeri yükselmedi tüp bebek tedavisiyle bebeği oldu bebeği 1,5 yaşındayken istediği ay hamile kaldı

ยรlคภ๓คz göภlüm

Edacığım ikinciler daha hareketli ve yaramaz oluyor. benim de oğlum  meğerse ne kadar uslu bir çocukmuş. ufaklık kök söktürüyor

RuHGuZeLi

Malesef negatif cikti. Ama hala adet olmadim. Olacakmis gibi de hissetmiyorum. 22 mayista yumurtladim. Gec yumurtladim yani acaba ondan mi cikmadi.25inde adet olmam gerekiyordu

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: RuHGuZeLi - 30 Haziran , 2015, 16:16:19
Malesef negatif cikti. Ama hala adet olmadim. Olacakmis gibi de hissetmiyorum. 22 mayista yumurtladim. Gec yumurtladim yani acaba ondan mi cikmadi.25inde adet olmam gerekiyordu
belki mevsimseldir bugünlerde gecikmeler çok oluyor. adetlerin düzenliyse de beş gün gecikme çok. hakkında hayırlsı olsun
ben de bu ay hamileyim diye korktum. bende  birkaç tane sivilce çıktı. bende hiç sivilce çıkmaz sadece geçen hamileliğimin ilk ayında çıkmıştı. şükür değilmişim

RuHGuZeLi

Hala adet olmadim. Korkudan testte yapamiyorum. 22 sinde yumurtlayan biri ne zaman test yapmali sizce ? 14 gun diye biliyoum ama heyecandan erken yaparsam negatif cikar diye de korkuyorum.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: RuHGuZeLi - 01 Temmuz , 2015, 15:30:04
Hala adet olmadim. Korkudan testte yapamiyorum. 22 sinde yumurtlayan biri ne zaman test yapmali sizce ? 14 gun diye biliyoum ama heyecandan erken yaparsam negatif cikar diye de korkuyorum.
22 haziranda mı yumurta çatladı. o zaman daha erken

Balböceği

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 30 Haziran , 2015, 08:39:45
Edacığım ikinciler daha hareketli ve yaramaz oluyor. benim de oğlum  meğerse ne kadar uslu bir çocukmuş. ufaklık kök söktürüyor
Aynen öyle valla ^-^

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ยรlคภ๓คz göภlüm

ey millet nerelerdesiniz. kaç gündür hiç kimse foruma uğramamış

zen_s

Selam canlar nasılsınız uzun süre sonra merhabalar hepinize  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Balböceği

Bende bi oğlan var maşallah arkasında pervane yapıyor beni.. evi köşe bucak geziyor kucakta durmuyor... tutunup tutunup kalkıyor her yerden dişleri çıktı  wuwww okullar açıldı :) ana yorgun hep :)

En kötüsü de boşuna çabalıyorum hissi!

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: Balböceği - 10 Eylül , 2015, 23:40:14
Bende bi oğlan var maşallah arkasında pervane yapıyor beni.. evi köşe bucak geziyor kucakta durmuyor... tutunup tutunup kalkıyor her yerden dişleri çıktı  wuwww okullar açıldı :) ana yorgun hep :)

En kötüsü de boşuna çabalıyorum hissi!

sorma benim oğlan  da öyle. hem yaramaz hem de bana aşırı düşkün. ben de hep yorgunum geceleri de uyutmuyor uykusuz şekilde işe gidiyorum. büyük oğlumla hiç ilgilenemiyor. akşam geldim mi hiç bırakmıyor.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 09 Eylül , 2015, 16:28:24
Selam canlar nasılsınız uzun süre sonra merhabalar hepinize  :opucuk:
iyiyiz canım sen nasılsın?

Emine

Beni soracak olursanız sağlığınıza duacıyım bu arada 2 sene daha geçmiş nine olduğumuzda da bu satırları okuyup hey gidi günler heey diyeceğiz daha sık gelin  :toothy10: