28 Mart , 2024, 14:47:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bu siteyi ozluyorum

Başlatan makaron, 12 Nisan , 2015, 19:05:32

« önceki - sonraki »

makaron

Evet bu siteyi ozluyorum. Hamile kalmak icin iki yila yakin bekledim. Defalarca dusuk yaptim. O zaman burda cok guzel dostluklar kurmustuk cok sey paylastik birlikte sevibcler yasadik. Oysa simdi kimsecikler yok sitede. Satis yapanlarin yeri olmus. Elif, ayse, mehtap, armagan, sule, cansu, nerdeler napiyolar bilmiyorum. Adminler de pek girmiyor sanirim. Zira alakasiz paylasimlar oluyor. Korkarim site komplekapanir yakinda...

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım önceden ne samimi bir ortamdı. herşeyimizi paylaşıyorduk. birbirimizi teselli ediyor, moral veriyorduk. keşke yine eskisi gibi olsa diyorum ama dediğin gibi galiba yakında kapanacak

birbuçukyıl

Her zaman yazamasam da 2.5 seneye yakın nerdeyse hergün takip ettim bu forumu. İnşallah kapanmaz, çok üzülürüm.

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar o zaman bizler düzenli foruma girelim.

makaron

Evet girelim. Okuyup da yazmayan varsa yazsın lütfen.

Evet aysem sen anlat bakalım nasıl melih bebek??

namdamkoko

Bende yorumları okudum birçok konuda gerçekten samimi ortam varmış. Umarım eskisi gibi olur.

Emine

Kapanmayacak arkadaşlar merak etmeyin  ;)

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: makaron - 15 Nisan , 2015, 19:36:45
Evet girelim. Okuyup da yazmayan varsa yazsın lütfen.

Evet aysem sen anlat bakalım nasıl melih bebek??

canım çok yaramaz. büyük oğlum meğerse çok usluymuş. oyuncaklarını  bile kırıyor. istediği şey mutlaka yapılacak yoksa çok kızıyor.şimdi bir de köpek dişleri çıkıyor. Şaban çok güzeldi bir de çıktı çıban :)  diş huzursuzluğu da başladı.  baya bir kelimesi var, isteklerini de bir şekilde ifade ediyor.  ama buna rağmen inanılmaz sevecen, sıcak kanlı. tanımadığı insanın kucağına bile gider,, sıkı sıkı sarılır. çok güleryüzlü.  senin oğluşun nasıl? alerjide bir gelişme var mı?

Shadowqueen

Selam bayanlar nasılsınız? Çok uzun süredir girmiyordum gerçekten bende özlemişim.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 22 Nisan , 2015, 18:11:03
Selam bayanlar nasılsınız? Çok uzun süredir girmiyordum gerçekten bende özlemişim.
inşallah bundan sonra sık uğrarsın

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 04 Mayıs , 2015, 08:28:36
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 22 Nisan , 2015, 18:11:03
inşallah bundan sonra sık uğrarsın

Aklıma geldikçe uğruyorum da yazan olmazsa nedense yazasım gelmiyor  ;D

Emine

Sen yazmazsan ben yazmazsam kim yazacak  :ehi: Bugün küçük kızımın okulda anneler günü gösterisi var merak ediyorum neler yapacaklar.. Sizin bi beklentiniz var mı süpriz olarak :)

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: Emine - 08 Mayıs , 2015, 11:02:13
Sen yazmazsan ben yazmazsam kim yazacak  :ehi: Bugün küçük kızımın okulda anneler günü gösterisi var merak ediyorum neler yapacaklar.. Sizin bi beklentiniz var mı süpriz olarak :)
ben süpriz olarak ameliyat oldum oysa anneler gününde planlarımız vardı şimdi hastanedeki. :) :)

duygucuk

Ben de çooookkk özledim sizleri :(  siteyi tekrar aktif hale getirebilsek ne iyi olur.
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

Shadowqueen

Alıntı yapılan: Emine - 08 Mayıs , 2015, 11:02:13

Haklısın tabiki ama yazılana cevap veren olmayınca insanın da daha fazla yazası olmuyor. Benim sıpa devam etmedi kreşe o yüzden özel bir beklentim olamadı maalesef... Sizinki ne güzel gösteri yapmış maşallah