KIZLAR BANA YARDIMCI OLUN

Başlatan DENİZGÖZLÜM81, 17 Mart , 2015, 13:38:05

« önceki - sonraki »

DENİZGÖZLÜM81

KIZLAR BUKEZ HERŞEY ÇOK İYİDİ TAKİ DÜNE KADAR 14+1 OLDUK DOKTOR KAFASI BÜYÜK VE KAFASINDA SU VAR DEDİ DİREK DÖRTLÜ TEST YAPTIRDI HAFTAYA AYRINTILI ULTRASYONA GİRİCEM VE SONUCUMU ALICAM BUNU YAŞAYIP  SONRA TEMİZ ÇIKAN VARMI TESTLERİ

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım inşallah herşey temiz çıkmıştır. iki hamileliğim de 2li 3 lü 4 lü  tarama testlerini yaptırmadım

birbuçukyıl

Benim başıma gelmedi.Ama bir arkadaşımın başına geldi. Oğlu gayet sağlıklı doğdu. Kafası gerçekten büyük, çocuğun tipi öyleymiş. İnşallah senin sonuçların da sorunsuz çıkmıştır.

DENİZGÖZLÜM81

kızlar sonuçlarımız temiz çıktı ayrıntılı ultrasyonlada bakıldı bu haftada olur şişlik kafada denildi su değil denildi ve oğluşum olacağını öğrendik rabbime şükürler olsun gayet sağlıklı büyüyor kucağıma almayıda nasip etsin rabbim  :opucuk: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ยรlคภ๓คz göภlüm

gözün aydın canım.inşallah  oğlun sağlıkla  dünyaya gelir

nurrr

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 17 Mart , 2015, 13:38:05
KIZLAR BUKEZ HERŞEY ÇOK İYİDİ TAKİ DÜNE KADAR 14+1 OLDUK DOKTOR KAFASI BÜYÜK VE KAFASINDA SU VAR DEDİ DİREK DÖRTLÜ TEST YAPTIRDI HAFTAYA AYRINTILI ULTRASYONA GİRİCEM VE SONUCUMU ALICAM BUNU YAŞAYIP  SONRA TEMİZ ÇIKAN VARMI TESTLERİ

Benim görümceme de aynisi oldu sen rahat ol dr ona bol bol su ic dedi,icini ferah tut hersey normal cikti cok sukur inşallah sende de normal cikar,hic kafani yorma dua et :nazar: