hamilemiyim acaba bilgilerinize ihtiyacım var

Başlatan incitanesi7991, 12 Mart , 2015, 15:12:09

« önceki - sonraki »

incitanesi7991

Merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum burdan forumu arada takip ediyordum..size sorunumu şu şekilde anlatayım.
ben aralıkta düşük yaptım 3 haftalıktı kendiliğinden düştü kürtaj olmadım ve 2 ay korunduk adetlerimde çok düzenliydi 31 aralık ve 26 ocak adet günlerimdi.

13 şubatta peçeteye bir iki damla pembe leke ve kahverengi akıntı geldi ki hiç böyle bişey olmazdı bende..sonra 3-4 gunde bitti.o gun bugündür hala adetimi olmadım tam 2 hafta oldu.pazartesi kan verdm sonuç negatif ama gögüslerim acıyor karnımda ara ara batmalar oluyor ve çok çabuk acıkıyorum..canım çok sıkkın ben stresli oldugum zaman adetim daha erken olur bu hep böyle olmuştur..bu ay başıma böyle şaşırtıcı bir durum geldi.ayrıca herşeyim temiz daha yeni muayene oldum doktorum da yumurtalıklarımın tertemiz oldugunu söyledi,süt hormonumdada sorun yok...ben anlamadım neden böyle oluyor? lütfen yardımcı olun :((

incitanesi7991

12 Mart , 2015, 16:14:00 #1 Son düzenlenme: 12 Mart , 2015, 16:15:58 incitanesi7991
lütfeeen cevap bekliyorum..hiç böyle yaşayan yokmu?? :-[

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

en doğru sonuç kan testınde çıkar   :icon_scratch:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

bukre

merhaba ben yeni üyeyim beş aylık evliyim 4 aydır bebek istiyoruz en son 22 subatta adet oldum bu gune  kadar da adetim gecikti 2 gün önce bel ağrım başladı adet olucam sandım bel ağrım gitti kahverengi kanama oldu bu ne acaba

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: incitanesi7991 - 12 Mart , 2015, 15:12:09
Merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum burdan forumu arada takip ediyordum..size sorunumu şu şekilde anlatayım.
ben aralıkta düşük yaptım 3 haftalıktı kendiliğinden düştü kürtaj olmadım ve 2 ay korunduk adetlerimde çok düzenliydi 31 aralık ve 26 ocak adet günlerimdi.

13 şubatta peçeteye bir iki damla pembe leke ve kahverengi akıntı geldi ki hiç böyle bişey olmazdı bende..sonra 3-4 gunde bitti.o gun bugündür hala adetimi olmadım tam 2 hafta oldu.pazartesi kan verdm sonuç negatif ama gögüslerim acıyor karnımda ara ara batmalar oluyor ve çok çabuk acıkıyorum..canım çok sıkkın ben stresli oldugum zaman adetim daha erken olur bu hep böyle olmuştur..bu ay başıma böyle şaşırtıcı bir durum geldi.ayrıca herşeyim temiz daha yeni muayene oldum doktorum da yumurtalıklarımın tertemiz oldugunu söyledi,süt hormonumdada sorun yok...ben anlamadım neden böyle oluyor? lütfen yardımcı olun :((
adetin çok gecikmiş. hamile olsaydın mutlaka kanda çıkardı. bu kadar gecikmeye doktor ne diyor

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: bukre - 11 Nisan , 2015, 19:17:20
merhaba ben yeni üyeyim beş aylık evliyim 4 aydır bebek istiyoruz en son 22 subatta adet oldum bu gune  kadar da adetim gecikti 2 gün önce bel ağrım başladı adet olucam sandım bel ağrım gitti kahverengi kanama oldu bu ne acaba
sizin de adetiniz çok gecikmiş test yaptınız mı?

herseytrendy

Arkadaslar Mrb ben yeni aranıza katıldım yedi aydır bebek istiyoruz ama malesef her ay hayal kırıklığı yaşıyorum.Daha bigun geçti fakat bu ay değişik şeyler yasadim bundan on gün önce adet sancısı gibi karnıma,belime ağrı girdi tuvalete kostum hafif kahve rengi lekelenmem oldu.Kasiklarim, goguslerim ağrıyor böyle şeyler yaşayan varmı?cevaplarnizi bekliyorum simdiden teşekkür ederim.