YİNE BEN KIZLAR

Başlatan DENİZGÖZLÜM81, 10 Ocak , 2015, 20:32:06

« önceki - sonraki »

DENİZGÖZLÜM81

KIZLARADETİMDEN 5 GÜN ÖNCE TEST YAPTIM POZİTİF ADETE 3 GÜN KALA KANDA BAKTIRDIK 400 ÇIKMIŞTI  VE VE BUGÜN 2 GÜN GEÇİKMENİN SONUNDA KESEMİZİ GÖRDÜK TABİ İLK ÖĞRENİR ÖĞRENMEZ İĞNEMİZE BAŞLADIK HERGÜN  İĞNEMİ VURUYORUM KENDİME  DUA EDİN BUKEZ KUCAĞIMA ALİMMMM :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

EMEL 26

Hayırlı olsun inşallah sağlıkla kavuşun.  :nazar:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah  bu sefer kucağına alacaksın. artık tedavine başladın herşey güzel olur inşallah

DENİZGÖZLÜM81

inşallah kızlar iğneden korkan ben  şimdi kendim vuruyorum çaresiz kalınca insan herşeyi yaparmış umarım bukez bizi bırakmaz  :amin: :amin:

_inci_tanem_

Gözünüz aydın  :hieyt:

RABBİM sağlıkla hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin   :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

DENİZGÖZLÜM81

amin canım ya tşk ederim ay çok mutluyum ve çok rahatım kızlar nazar değmesin hiç sancım ağrım yok hafif kasık ağrısı oluyor geri geçiyor ilkkez bukadar göğüs ağrısı çekiyorum uçları yatağa değdikce  uyanıyorum bunada şükür  :nazar: :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 13 Ocak , 2015, 19:13:24
amin canım ya tşk ederim ay çok mutluyum ve çok rahatım kızlar nazar değmesin hiç sancım ağrım yok hafif kasık ağrısı oluyor geri geçiyor ilkkez bukadar göğüs ağrısı çekiyorum uçları yatağa değdikce  uyanıyorum bunada şükür  :nazar: :nazar:
demek ki bu sağlam bir hamilelik ki belirtilerin oluyor. sonuçta bebeğini kavuşmak varsa iğneleri hissetmezsin bile. kucağına almak kısmet olur inşallah

DENİZGÖZLÜM81

inşallah canım ya  tek umudum bu artık 5 oldu bu yani umarım kuzumu kucağıma alırım  :amin:

herseytrendy

Bende bebek istiyorum banada dua edin ne olur..

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: herseytrendy - 11 Nisan , 2015, 19:03:36
Bende bebek istiyorum banada dua edin ne olur..
inşallah sizin de bebeğiniz olur