28 Mart , 2024, 19:01:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

acil.yardim

Başlatan sevilay21, 17 Aralık , 2014, 22:26:27

« önceki - sonraki »

sevilay21

Merhaba kizlar.bugùn.adet sancisina.benzer bir agri.yasadim.bende adet oldum.diye iç camasirimda.çok az kanama gòrdùm.sona agri.kesildi bugūn.sūrekli kontrol.etdim gùnùmde.gecdi 1 hafta ama ben hiç yasamadim.bòyle.bişey insallah.olmam Hamiş.olurum ya bòyle.yasan.biri varsa beni lùtfen.bilgilendirsin.

sevilay21

Bide uzun zamandır.bebek konusunu kapatmisdik.dūsùklerden.sonra.esim.istememisdi.insallah.bir sùpriz.olur ama ben hiç bòyle.bişey yasamadim.agrim.oldugu.an gelirdi.

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım ne zamandır yoktur. test yaptın mı? test yap  pozitif çıkarsa da hemen doktora git
ben iki hamileliğimde de benzer şeyler yaşadım. ilkinde adetim bir hafta geçince kahverengi akıntı başladı birkaç gün sonra şiddetli ağrı ve baş dönmesiyle kanama meğerse düşük tehlikesi varmış. ikincide adetimden önce kahverengi akıntı başladı çok az da kanama oldu. o da yerleşme kanamasıymış

sevilay21

Test yapmadim canim evet uzun zamandir bebek olayindan.korkar olmusdum çok az kanama oldu kahve rengi hiç gòrmedim.yarin.sabah test yapicam.biraz gecsin.dedim òyle.asiri.agrim.yok arada adet sancisi.gibi bakalim.neolucak

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım hemen yapsan. sonuçta çok düşük yaşadın inşallah hamilesindir ve bebişini kucağına alırsın.

bu arada nasılsın?

sevilay21

18 Aralık , 2014, 13:10:30 #5 Son düzenlenme: 18 Aralık , 2014, 13:13:16 sevilay21
Tskler.canim.iyim sen nasilsin.aldim.test yarin.sabah.yapicam.korkuyorum.yapmaya   .Allahim.birdaha.göstermesin.birdaha.gercekten.artik.              biri bebek.dedimi tūylerim.diken.diken.oluyor.hayirlisi.olsun.herzaman

sevilay21

bugünde gelmedi var bunda bisey var yoksada o kanama neden oldu bide sürekli doktora giden biriyim herhangi bir kist yada bisey olsa derdi doktor en son kistlerim bitmisdi disgebelikte böyle kanama olmaz dimi cokkkkkkkkkkkkkkk korkuyorum su disgebelikten en son disgebelik yasamisdim ama ozaman kanama olmamisdi ay kafam karma karisik doktora gitmeyede korkuyorum disgebelik yüzünden zor toparladim kendimi yaaaaa Allah sürekli dua ediyorum rabbim  yardim et  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: sevilay21 - 18 Aralık , 2014, 13:10:30
Tskler.canim.iyim sen nasilsin.aldim.test yarin.sabah.yapicam.korkuyorum.yapmaya   .Allahim.birdaha.göstermesin.birdaha.gercekten.artik.              biri bebek.dedimi tūylerim.diken.diken.oluyor.hayirlisi.olsun.herzaman

ben de iyiyim canım.  canım o duyguyu iyi bilirim senin de neler yaşadığını az çok biliyoruz.  inşallah Allahım en kısa zamanda sağlıklı bebek nasip eder. inşallah o kanama yerleşme kanamasıdır.

ihtiyaç

slm arkadaşlar bende çocuk konusunda bir hayli muzdaribim  benim de bu ay öyle oldu adetime 1 hafta kala hafif lekelenme ve kan lekesi oldu acaba adetmi oldum dedim yok kesildi adet günüm geldi yine olmadım 10 gün geçti yine yok bügün 15. gün adet olmadım yumurtalıkta kisti varsa adet gecikmesi yaşayabiliyorsun hele ki polikistik over varsa her ay adeet gecikmesine alışıyorsun . bebek yerleşme kanamsı oluyordur dediler ama bebekte yok test yaptım beklemekten başka çare yok ilaç lar daha berbat ediyor ben bitkiler kullanıyorum sana da tavsiye ederim ama inşallah inşallah bebek vardır senin bu cuma günü duamız kabul olur inşallah

sevilay21

Evet dedigin.gibi olabilir.bugùn.idrar testi yaptim.çıkmadı doktorumu.aradim.kanama olduktan sonra.en az 1 hafta beklemen.gerekiyor.dedi geç dònlenme.olabilir.dedi yada farkli.yönden bakarsak.kistden.dolayi.olabilir.randevu verdi haftaya randevu.aldim.adet olursam.yok demektir.ozamana.kadar artikin.varsa yoksa.kan testinden.cikar.hayirlisi.olsun.herzaman.kismet diyorum.rabbim.ne zaman bana kismet.etdise.hayirlisisa.ozaman.gelsin artik.takmiyorum.gercekten.bazı seyleri.yasadikca.inat.etdikce.olmadiginin farkina.variyorsun.hayirlisi.diyelim.bekleyelim

mucks0202

İNŞALLAH hamilesindir canım.bıızmlede paylas :)

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: sevilay21 - 17 Aralık , 2014, 22:26:27
Merhaba kizlar.bugùn.adet sancisina.benzer bir agri.yasadim.bende adet oldum.diye iç camasirimda.çok az kanama gòrdùm.sona agri.kesildi bugūn.sūrekli kontrol.etdim gùnùmde.gecdi 1 hafta ama ben hiç yasamadim.bòyle.bişey insallah.olmam Hamiş.olurum ya bòyle.yasan.biri varsa beni lùtfen.bilgilendirsin.

İNŞALLAH hamilesindir.zaten ilk 3 ay ha adet oldum ha olacam diye nedense bekliyosun.zaten karın ağrında cok oluyor başlarda.hadi hay
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

sevilay21

Tamam canim.haber ederim. Bugùnde.aynı sancilari.cektim.hata.alisveriz.merkezinde.gezerken.esime.dedim.ben simdi kesin oldum karnim.acayip agriyor.diye gitdim yine bisey.yok şaşdım.idrar testinde.cikmadi.yoksada.vala olsamda.kurtulsam.stresi.yetiyor.ne rahatdim.kaç aydir.kafamı boşaltmisdim.neyse şu randevu.zamanı gelsede gitsem

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım inşallah hamilesindir ve doktordan güzel haberlerle gelirsin

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım doktora gittin mi?